Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací

Nejlépe hodnocené kempy:

Okounov
okres:Chomutov
Hradec Králov..
okres:
Hradec Králové..
Hluboká nad V..
okres:
České Budějovice..
Úštěk
okres:Litoměřice

Nejvíce zobrazované kempy:

Černá v Pošum..
okres:
Český Krumlov..
Planá u Mariá..
okres:Tachov
Horní Planá
okres:
Český Krumlov..

Diskuze k Kemp Peklo
Vložit názor »
Zde můžete vložit Váš příspěvek i s fotem, kde jste byli, co jste viděli..
Příspěvek k učitému kempu vložte na kartě kempu, ať je přiřazen..
20. 08. 2014 Od: Gabriela | ....seznam.cz
Byli jsme s přítelem ubytovaný v chatičce,která byla hned u krásného rybníka .Byli tam jen dvě chatky u sebe na konci kempu u závory. V chatkách se moc na čistotu nedbá,ale jsou tam věci na uklid.Byli tam dvě palandy,které jsme si dali stejně k sobě ,aby jsme mohli spát u sebe :)...dalé tam byla lednička,plynový vařič,a tekla tam voda ( studená ) což se mi moc líbylo. Malá kuchynka,kde se dalo určitě něco uvařit. A dvě zásuvky ,které jsme využili . Hned za chatkou byl záchod což jsem opravdu ocenila a bylo tam ohniště a místo k sezení.Možná mi chvilku štvalo,že tam pořad okolo někdo procházel ,ale to je to nejmenší. Chatka mi celkem vyhovovala ,ale mohli by tam jednou a pořádně uklidit. V kempu je hospudka, je tam jedna sprcha a žeton do sprchy stojí 25,- ale je pouze jedna. Všimli jsme si ,že na druhé straně v campu jsou další chatky,vypadli moc hezky. Je tam spousta místa na stanování í a okolo rybníka je spoustu dalších campů . Camp je v lese a je tam moc príjemně . Okolí je prostě DOKONALÉ hned vedle jsou Příhrazké skály kam jsme se šli pěšky s kempu podívat a udělali si krásnou večerní procházku . Puvodně jsme chtěli jet do duo campu což je hned vedle ,když se projdete o kolo Komárovského rybníka . Bohužel měli plno . Všechno bylo obsazené ,tak doporučuju volat o dva týdny dřív ,protože mi jsme volali o týden dřív a nešlo to. Na nákup a pro jídlo jsme si zajeli do Mnichovo Hradiště což není daleko. Na koupání je to určitě super,ale bohužel nám nevyšlo počasí a bylo celkem chladno,ale i tak jsme si to užili ,protože okolí je uchvatné. a Ten pohled na rybník je prostě boží a ty skály !!!! :) wow :))) v duo campu což je opravdu přes závoru 4 min.pěšky a tam pujčují suprové šlapadla. Vypadali dobře. Doporučuju úžasný výlet do Drábských světniček ,tam je krásně. Dole se dá zaparkovat a jdete do světniček a pak navazují na Příhrazké skály. Ale tam se nam líbylo. Na jídlo jsme chodili do duo campu,kde mají fakt výbornou pizzu a jinak i skvěle vaří . Ta pizza je bomba ! doporučuji ! určitě bych se tam vratila znovu ! Když bude teplo a na koupání ..muže to být paradní :) asi 2 min z campu Komárov ( peklo ) je i letní kino.V campu u hospudky je napsano kdy a co dávají . :) Camp doporučuju :) ,ale příště by se nám líbyl duo camp a bydlet v karavenu. Užijte si to :)

09. 08. 2014 Od: Jana | ....email.cz
Tu jsem byla již po několikáté, nádherné místo pro nádherné výlety a u toho končí vše krásné.V chtakách špína,paní odpovědná za kemp nevstřícná a neochotná cokoliv řešit. Restaurace v kempu není, jen spíš nalívárna s pár druhy masa na gril. Wifi jen u kiosku, ne v celém areálu. Přesně jak už tu bylo psáno personál se spíjel na terase a co mě dodělalo, když paní odpovědná za kemp před celou kioskovou terasou mačkala svému příteli uhráky. Fakt bomba! S tímhle vedením tam už ne!!!

17. 07. 2014 Od: Luky | ....seznam.cz
Znám tento kemp od mala a jel jsem tam i se ženou a prckem za klidem, vodou, borovicemi a stanováním s vidinou, že si odpočinu. Nestalo se tak. Přírodní prostředí je jedno plus, pokus o lepší kuchyni v „hospůdce“ či spíše občerstvení druhé. To je vše. Pominu zázemí, do kterého se zřejmě provozovatel rozodl neinvestovat. Mnoho rozdílů od let lehce porevolučních není vidět, snad jen je to více prorezlé a místo střechy nad občerstvením je plachta. To mi ale nevadí, jen mi to přijde smutné. Daleko horší je to s naprostou ignorací ze strany personálu vůči klientům v nočních a ranních hodinách. Pokud ale platím provozovateli kempu za to, aby do dvou hodin do rána duněla z kiosku diskotéka (pardon, tucárna jen do půlnoci, pak to vystřídali další umělci), pak je vše v pořádku. Provozovatel by to ale měl napsat na vrata. Nejen, že se personál zpíjí s bandou místních ochmelků a do decibelů vyřvávají svá opilecká moudra, ale sami porušují návštěvní řád, který sám provozovatel vydal. A podotýkám, že tento brajgl dělali prakticky sami pro sebe, ne proto, že by měli plac u kiosku narvaný lidmi, kteří chtějí tančit. Odjel jsem z kempu unavenější a znechucenější. Viděl jsem příklad toho, jak člověk dokáže zprznit svým přístupem krásné místo.

31. 07. 2013 Od: Martina | ....seznam.cz
Byla jsem zde na dovolené před 30 lety s rodiči a nyní jsem se sem vrátila s manželem a našimi dětmi. Pro děti ideální prostředí, super koupání. Jediné mínus bychom viděli ve stravování, kvalitou a výběrem jídla trošku pokulhává oproti protějšímu Dou kempu, což je obrovská škoda.. Jinak spokojenost, do Pekla se rádi vrátíme :o)

18. 07. 2013 Od: Áňa | ....centrum.cz
V kempu jsme byli jen jednu noc myslím, že je spíše pro méně náročné, ale jinak je zde v základu vše co potřebujte stanování mezi stromy borovic . Kdo se sem chystáte vemte malé hrabičky na odhrabání šišek, na kterých se vám moc dobře spát nebude. Obsluha příjemná, jen by bylo potřeba lépe označit kde se má člověk nahlásit u vjezdu totiž nikoho nenajdete. Tak krásné léto všem

10. 07. 2013 Od: Jiří Modr | ....seznam.cz
např.: V tomto kempu jsme byli tento rok a líbilo se nám ubytování i okolí atd..

15. 07. 2012 Od: Ruben Olivier | ....gmail.com
Dobry den,

ano,

chteli by jsme cottage na 3 osoby od 21 do 24 cervenec odjedeme.

dekujeme,

Ruben Olivier
Boshamerstraat 2
3314xb Dordrecht
Netherlands

Dear sir/mister

Can i make a reservation for the nights of 21 juli till 24 juli 2012(so 3 nights) It's a cottace for 3 persons.

Please send me a confirmation

With friendly greets,

ruben olivier

15. 06. 2012 Od: Eliška Růžičková | ....seznam.cz
Jsme dvě a máme zájem o ubytování v chatce od 10.7 - 15.7.2012,dejte nám, prosím, vědět. Eliška Růžičková

02. 06. 2012 Od: ruzena klokocnikova | ....email.cz
dobry den chtela bych se zeptat na cenu pobytu v chatce dva dospeli a dve deti v polovine cervence dekuji za odpoved

05. 06. 2011 Od: skorepova | ....seznam.cz
Mela bych zajem o chatku od 16.07.-23.07 pro 2 osoby,dekuji za odpoved,Skorepova.