Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Úvod Mapa Recenze Počasí Přihlásit Informace Schránka(0) Letní soutěž
Hledat Schránka(0) Mapa

Recenze:

Danuše ***
Zklamání za dost vysokou cenu,navonění všech chatiček silnou aviváží,v případě alergie pobyt ve dne i v noci nemožný,jedna noc strávena v autě,druhý den odjezd z kempu,nemožnost dobití baterií elektrokol,strava v restauraci chutná.kemp pouze pro mladší generaci

Danuše ****
Kemp je pro méně náročné turisty,což odpovídá nám,manžel tremp,šlo by trochu vylepšit stravování,jinak spokojenost

Danuše ****
Pobyt v kempu a hlavně stravování v místní restauraci byl nádherný

ALTAIR ****
Kemp jsme navštívili v 07/2023 -na dvě noci -přijemný, ochotný personál, jednoduchý, ale klidný, čistý kemp

Zdena Šmídová *****
Byli jsme zde 2 noci na školním výletu. Spokojenost s ubytováním, sociálním zařízením, s panem vedoucím, který nám vyšel ve všem vstříc. Vše čisté, celý areál upravený. Možnost výletů do okolí. Velká výhoda koupaliště a dobrého občerstvení(pan vedoucí nám připravil i velmi chutné obědy a večeře na přání). Moc děkujeme. Studenti a učitelé gymnázia z Brna

Renata ***
Byly jsme ubytování 7dní. V chatce pro 5. Rok 2013.Chatka byla čistá, dostatečně velká. Kemp byl čistí, jídlo dobré. Běžně potraviny bez problémů k sehnání. Plus věci navíc. Koupaliště je menší ale moc hezké. Voda sice studenejší. Zátoka krásná, jen pro koupání doporučuji boty do vody. Jsou tam kamínky. Okolní vyžití je parádní. Spousta památek, muzeí atd. k vidění. Kemp mohu doporučit, určitě v budoucnu zavítáme zas.

Hela ****
Vyslala jsem tam babičku s dětmi a byli moc spokojený. Výhoda bazén v kempu a restaurace v okolí.

Martina ****
Dovolená na motorkách, bylo tam krásně, velice ochotná paní v restauraci. Akorát by to chtělo zlepšit toalety.

Kopel Jaroslav *****
Týdenní pobyt s karavanem byl plný zážitků jak na vodě, ve vodě a na výlety na kolech na všechny směry a spokojení. Kemp je super, hlavně přes pracovní dny kdy je klid a kdy nejsou ubytování ,, kepiči".

Tomas *****
Jsem tu ubytovan pokazde na srazu veteranu. Super ubytovani,prijemne zachazeni.Cistota, klidek atd. ???????????? Letos se opet tesime.



Recenze, názory, diskuze

Kemp a koupalistě Vémyslice, Vémyslice

Viděli jste pěkné místo.. napište co se vám líbilo,
Bylo někde něco špatně.. napište co se vám nelíbilo,
např. ubytování, jídlo, soc.zař., personál, počet hvězdiček dávejte podle všeho ne hned 1 nebo 5.
Vložit nový názor »

27. 08. 2017
Od: Kopáčková

Chatka 12.8-26.8.2017.Krásné chatky, čisté,prostorné,lednice,vařič+ nádobí.U chatek zastřešené sezení.WC a sprchy pravidelně uklízené=stále čisté,dostatek toaletního papíru a mýdla.V občerstvení zmrzliny,pivo,limo něco k zakousnutí.
Velmi milý a ochotný personál.Tak hezké ubytování a koupání jsem ještě za 25 let neměla.Cena velmi přijatelná i pro 2 osoby.PROSTĚ SUPER.

03. 08. 2016
Od: Janča

Rodina se čtyřmi dětmi (6,6,9 a 12), stan 17.7. až 22.7.- kemp velmi čistý (pečlivý úklid každé ráno), klidný. Prolézačky, sice starší, ale udržované a ty menší si je opravdu užívali. V kempu občerstvení - dobré pivo, limo a něco na zub. Vařili jsme si sami, tak nám nepřítomnost kuchyně nevadila. Ohledně zábavy - hráli jsme pinčes, hry s míčem (hřiště na nohejbal a koš), procházky a výlety po bližším i vzdálenějším okolí. Nejstarší bohužel i ležela na mobilu - WiFi s velmi dobrým signálem, dokonce chytila přímo v kempu další \"pokémonovou obludu\". Sprcha za 15,- stačí naprosto v pohodě na kompletní údržbu. Jeden večer jsme měli i výbornou živou muziku. Koupání fajn, všem dětem se líbilo a já si dobře zaplavala. 2 děti poslední dva dny měly v tříslech vyrážku, netušila jsem od čeho. Mázli jsme a bylo dobře. Až po přečtení jedné recenze, přemýšlím o spojitosti s úpravou vody. Nevím. Ceny kempování velmi nízké.
SHRNUTÍ - NÁDHERNÁ DOVOLENÁ!!

01. 08. 2011
Od: Oskar Enke

Guten Tag
Bitte informieren Sie mich was kostet ein Tag für zwei Personen,Auto,Wohnwagen,ein kleiner Hund und Strom?Muss man sich vorher anmelden oder gibt es immer einen Platz?Wir würden Ihren Platz gern für 3 oder 4 Tage besuchen.
Gibt es auch einen Preis für die ganze Saison 2012 ?
Vielen Dank Oskar Enke

19. 05. 2011
Od: Eva Richtárová

Dobrý den,
prosím Vás máte volný termín od 18.6. do 25.6.2011, měli bychom zájem o chatku. Děkuji. S pozdravem Richtárová Eva.

12. 02. 2010
Od: Monika Musílková

Dobrý den,zaujal mě váš kemp a ráda bych věděla kolik by stál týden v chatce pro čtyřčlenou rodinu.Předem děkuji za odpověd