Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací

Nejlépe hodnocené kempy:

Hradec Králov..
okres:
Hradec Králové..
Hluboká nad V..
okres:
České Budějovice..
Úštěk
okres:Litoměřice
Stříbro
okres:Tachov

Nejvíce zobrazované kempy:

Černá v Pošum..
okres:
Český Krumlov..
Chlum u Třebo..
okres:
Jindřichův Hrade..
Hluboká nad V..
okres:
České Budějovice..
Diskuze k Kemp u zápeců
Vložit názor »
Zde můžete vložit Váš příspěvek i s fotem, kde jste byli, co jste viděli..
Příspěvek k učitému kempu vložte na kartě kempu, ať je přiřazen..
06. 02. 2014 Od: Monika | ....seznam.cz
S přítelem do kempu jezdíme každý rok a jsme naprosto spokojení. Mohu jen doporučit.

20. 08. 2013 Od: Karel Jensky | ....seznam.cz
Strávili jsme zde týden. Skutečně strávili, jelikož když jedete přes půlku republiky a zjistíte, že skutečnost je jiná než na webových obrázcích, tak máte docela po náladě. Nebýt dětí, tak jsme se raději vrátili. Zkusím stručně zhodnotit a nabídnout pár postřehů.
1.Fotografie chatiček jsou neobjektivní, zřejmě je vyfocena nějaká pěkná chatička - my dostali úplně něco jiného. Spaní na zemi na matracích anebo půl metru pod střechou, kde je v letních měsících neobývatelno.
2. Všude nepořádek od kuřáků - v dnešní době, kdy se společnost snaží tohoto zlozvyku zbavit, tak zde po špaččích doslova šlapete.
3. Sociální zařízení je naprosto neudržované. Ikdyž jsem nějakou paní uklízečku zahlédl, tak o čistotě asi moc neví. Na pánských toaletách nefungoval týden jeden záchod ze tří a nikomu to nevadilo. Ve sprše neodtíkal odpad (mimochodem, pokud se chcete osprchovat musíte si zakoupit žeton - cena 20 korun za tři minuty sprchy). Umývárka (prostor na mytí nádobí), dáli se tomu tak říci má pouze dva kohoutky se studenou vodou a my zrovna měli smůlu, že jeden nefungoval. Opět to nikdo neřešil.
4. O internetu - pokud jej potřebujete třeba k práci (kemp jej nabízí ve vybavení chatiček, třeba na http://www.skempy.cz/jihomoravsky/breclav/125-kemp-u-zapecu?m=a, si můžete nechat jenom zdát. Údajně funguje pouze v jakémsi baru, kde se to bohužel kuřáky jen hemží, takže jsem neměl chuť to s dětmi zjišťovat.
5. Pokud něco nefunguje, nám nešel vařič v chatičce, tak dlouho trvá, než se u někoho zmůžete nápravy.
6. V kempu je několik atrakcí pro děti, bohužel i různých nebezpečných míst - prostě je vyroben stylem, co kde leželo, to sem dáme. Taková lidová tvořivost. Což jistě místy působí zajímavě, bohužel místy i nebezpečně.
7. Ceny jsou s porovnáním s místními ubytovacími zařízeními srovnatelné, ikdyž tomu služby v kempu vůbec neodpovídají.
8. Jediné pozitivum je nádherné prostředí Pálavských vrchů. Tento kemp je dobrý tak akorát na přespání cyklistům.
9. Stravování zde vůbec nefunguje - není možnost si nic objednat (snídaně, oběd, večeře). Snad by měla fungovat nějaká vinárna, tam Vám ale snídani neudělají, maximálně nějakou minutku k obědu.
10. Vypadá to jako kdyby tady usnul čas. Možná před dvaceti lety bych to bral, ale v dnešní době a konkurenčního prostředí je mi líto majitele, jelikož umístění kempu je dobré, to je ale všechno, bohužel...

15. 05. 2013 Od: Saša | ....seznam.cz
Ubytováni děsné,spaní na podlaze na madracích no prostě děsné za ty peníza.Nedoporučuji pokud vám mevadí sparťanské podmínky

16. 06. 2012 Od: Miroslava | ....seznam.cz
byla jsem na víkend, odpočnula sem si,majitelé jsou přijemní lidé doporučují

15. 06. 2012 Od: Monika
No proste hruuuuza!!! Spina, na zachodech ve sprchach, ucpane zachody... Plus to, ze nas majitel uctoval plnou cenu i za nase osmitydenni miminko, to uz bylo vazne moc!!!!

12. 06. 2012 Od: jirka | ....seznam.cz
Byl jse tu s rodinou a byly jsme velice spokojeni doporucuji

11. 06. 2012 Od: Alois | ....seznam.cz
Byl jsem tam a už nikdy víc . Špína a o záchodech ani nemluvím

30. 03. 2012 Od: Sliwková Janka | ....seznam.cz
termín 18.6.-23.6.2012
4 dospělí,2 chatky pro 2 osoby.
prosím info

22. 03. 2012 Od: Bílková Lenka | ....seznam.cz
Dobrý den,chci sezeptat na ubytování ve vašem kempu .Jsme rodina se 2dětmi.Máme zájem o chatku.Zajímá mě jestli se dá v chatce něco uvařit,jsou li tam k tomu podmínky a nádobí.Jestli se u vás platí poplatek za sprchování,auto.Ceny platí 180kč dospělí a 90 kč dítě.Děkuji za brzkou odpověď.

29. 08. 2010 Od: Švandrlíková | ....seznam.cz
Dobrý den, sháním nocleh na 1 noc a to z 9.9.na 10.9. v chatce pro 2 osoby. Zajímalo by mě, jestli je to možné a kolik to stojí a jstli je parkování u budovy ubytování. Díky Švandrlíková