Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací

Nejlépe hodnocené kempy:

Hradec Králov..
okres:
Hradec Králové..
Hluboká nad V..
okres:
České Budějovice..
Úštěk
okres:Litoměřice
Stříbro
okres:Tachov

Nejvíce zobrazované kempy:

Černá v Pošum..
okres:
Český Krumlov..
Chlum u Třebo..
okres:
Jindřichův Hrade..
Hluboká nad V..
okres:
České Budějovice..
Vložit názor »
Zde můžete vložit Váš příspěvek i s fotem, kde jste byli, co jste viděli..
Příspěvek k učitému kempu vložte na kartě kempu, ať je přiřazen..
24. 06. 2010 Od: miloš
Dovolená zde proběhla v roce 09.Personál ochotný,kemp čistý,posekaný,voda v přehradě občas špinavá(zelená),hospůdka měla pomalou obsluhu,ceny přijatelné.Podle mého názoru nejlepší kemp pro stanování na Lipně(plochy zalesněné i nestíněné,dál od silnice).WC ,sprchy na žetony,vše nové a čisté,úklid 2x denně.Moje rodina byla spokojená(manželka,syn).Doporučuji a přeji hezké chvíle zde prožité.

09. 04. 2010 Od: Petr | ....seznam.cz
mě se v kempu libi jen mě mrzi že se tam nemužou dělat ohinky a zakazal bych tam pujčovat šlapadla a pujčoval jen lodky vice loděk

06. 03. 2010 Od: Śín Josef | ....seznam.cz
Chci se informovat kolik by mě stála 4 lůžková chatka na týden.v období od 7.srpna do14.srpna 2010

12. 08. 2009 Od: Libor | ....seznam.cz
Mě se zde líbilo a mužu ho vřele všem doporučit.A těm co brblaj ohledně dražších služeb:tak prostě jedte jinam,kolem Lipna je jich dost.

02. 08. 2009 Od: Marcela Kulínová | ....seznam.cz
Chtěla jsem se zeptat,zda máte volno na 7,8,2009.
Je nás 10lidí a na kolik by nás chatka vyšla

31. 07. 2009 Od: Veronika | ....seznam.cz
Byla jsem zde letos na dovolené s rodinou a přáteli.Služby tu byly velice dobré.Personál kempu byl ochotný.Je sice pravda že je tu noční klid od 11 večer a chápu že se někteří mladsí lidé se chtějí bavit ale když se chtějí bavit tak si mohli jít na diskárnu do Černé v Pošumaví.

02. 07. 2009 Od: jiří | ....seznam.cz
ještě jednou.já tento kemp doporučuji,ale ne těm,kteří se jedou ožrat na jednu noc.je pravda,že se zde musí platit za všechno,ale na druhou stranu kde dostanete dnes něco zadarmo?

02. 07. 2009 Od: jiří | ....seznam.cz
nesouhlasím s "Vejvodou".Asi jsem byl ve stejnou dobu v kempu.Bylo to trochu jinak.Od této skupiny řev,kravál atd.Titi opilci ať jezdí někam na samotu a neruší celé okolí.Jinak pokračujte v nastaveném nočním klidu a ještě přitvrďte.Chceme se vyspat a ne poslouchat celou noc vytí zvířat.

04. 06. 2009 Od: Jakub Vejvoda | ....seznam.cz
Souhlasím s názorem Jiřího Káry,byli jsme zde oslavit maturitu a myslím že ten kemp byl jedním slovem neskutečný.Takové rozčarování jsem už dlouho nezažil.Platí se téměř za vše...i tu policii jsme utuším zažili.Jedním slovem byl jsem z toho znechucen.

04. 06. 2009 Od: Alois Pšurný | ....seznam.cz
Dobrý den. Sám jsem již staršího věku a vada kempu v "samích důchodcích" mě uráží. Ale jinak musím pouze potvrdit předcházející stížnosti. A z prvotně přijatelné ceny tyto již zmiňované poplatky udělají cenu mnohem vyšší. Navíc samy chatky nejsou zrovna v nejlepším stavu a u netěsnících kamen naopak hrozí otrávení.

1 2 34