Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací

Nejlépe hodnocené kempy:

Hradec Králov..
okres:
Hradec Králové..
Hluboká nad V..
okres:
České Budějovice..
Úštěk
okres:Litoměřice
Stříbro
okres:Tachov

Nejvíce zobrazované kempy:

Znojmo
okres:Znojmo
Černá v Pošum..
okres:
Český Krumlov..
Chlum u Třebo..
okres:
Jindřichův Hrade..
Vložit názor »
Zde můžete vložit Váš příspěvek i s fotem, kde jste byli, co jste viděli..
Příspěvek k učitému kempu vložte na kartě kempu, ať je přiřazen..
 02. 09. 2016 Od: Milan | ....seznam.cz
Poslední dny srpna jsme si chtěli užít v kempu u vody, recepční vybral peníze, doporučil u rybníka restauraci s občerstvením a pitím, ale vše zavřeno, nikde nic, a když jsme chtěli na toaletu, všechny zamčeny z technických důvodů. A to nás bylo v karavanech a chatkách dost.Na jídlo a pití jsme museli až do vsi. A to je provozní doba až do pátého září. Každého příští rok odradíme, měli jsme to přes půl republiky,budeme se sem vracet, ale do ciklokempu, tam vše funguje.

10. 08. 2015 Od: Lenča
V tomto kempu jsme strávili letošní dovolenou.Byli jsme tu již potřetí,vždy s odstupem několika let.Tudíž můžeme srovnávat a bohužel musím konstatovat,že se v kempu nezměnilo téměř nic.Na horních záchodech chybí možnost uzamčení,chybí mýdlo,což je dnes téměř v každém kempu samozřejmostí.Na čtyři sprchy jedna stolička k odložení věcí je také málo.Neškodilo by trochu zainvestovat,už jen pro tu krásnou přírodu okolo.

28. 07. 2013 Od: Hanka | ....seznam.cz
Krásný kepm v nádherné přírodě, okolí okouzlující,v kempu chybí potravinový obchod a šlapadla, která jsou inzerována, jedna ze 2 hospod má ukrutnou obsluhu, nepříjemného neusměvavého pána, kempem projíždí vláček, pěkná atrakce pro děti, koupání bylo fajn, xxx rybník, ale ničemu to nevadí, rybolov zde není možný.....moc se nám tu líbilo a ráda všem doporučím....pan majitel byl fajn chlap...děkujeme za pobyt...a tímto ho zdravíme

11. 08. 2012 Od: matus | ....gmail.com
odporucam je tam perfektne!!

31. 07. 2012 Od: Petra
Dobrý den,chtěla bych poopravit popis ubytování.K dispozici je pouze 8 chatek,zbytek jsou malé unimobuňky s velice strohým a zastaralým vybavením z dob totality!Nebylo by na škodu zainvestovat do oprav a vybavení!Neškodilo by nafotit interiér, aby host věděl, do čeho jde!Jinak příroda krásná, na kola ideální!

23. 06. 2012 Od: Karel | ....centrum.cz
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli platí stále rybolov na rybníku Osika, loni jsem slyšel že to má ltos končit, tak jsem se chtěl zeptat jestli se tam dá stále chytat. Děkuji s pozdravem z Brna .

08. 08. 2011 Od: Marcela | ....seznam.cz
Ubohý kemp plný zákazů ve 22hod večerka!!!super nejdražší a za posledních 30 let se tam nic nezměnilo.

08. 07. 2011 Od: Bohumil | ....email.cz
Za takové ceny si strčte celý kemp víte kam.Ještě že jsou jiné,kde ví,že menší cena - daleko více lidí.Blbec to ale stejně nepochopí.Čest práci.

12. 02. 2010 Od: Monika Musílková | ....email.cz
Dobrý den mám dotaz,na kolik by vyšla konečná cena chatky pro čtyřčlenou rodinu na týden.Předem děkuji za odpověd.