Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací

Nejlépe hodnocené kempy:

Okounov
okres:Chomutov
Hradec Králov..
okres:
Hradec Králové..
Hluboká nad V..
okres:
České Budějovice..
Úštěk
okres:Litoměřice

Nejvíce zobrazované kempy:

Černá v Pošum..
okres:
Český Krumlov..
Planá u Mariá..
okres:Tachov
Horní Planá
okres:
Český Krumlov..

Vložit názor »
Zde můžete vložit Váš příspěvek i s fotem, kde jste byli, co jste viděli..
Příspěvek k učitému kempu vložte na kartě kempu, ať je přiřazen..
09. 07. 2015 Od: Ivana Dobrá | ....seznam.cz
Jezdíme tam 9 let a je to super čísté toalety a příjemní lidé ! A komu vadí pavoučci tak se má ubytovat v hotelu a ne v kempu!!! To do přírody patří!!!!

06. 07. 2014 Od: Martin Mít | ....centrum.cz
Nedoporučuji a to nejsem náročný.
Sociální zázemí nevalné úrovně a chabě udržované by nevadilo tolik jako absence zásobování pitnou vodou což je zásadní.
Na zásobování pitnou vodou kašlou a snaží se donutit návštěvníky kupovat 1,5l. pet za 15kč v místním občerstvení aby si vylepšily rozpočet. Doporučuji kontrolu hygienika.

11. 08. 2012 Od: Eva | ....seznam.cz
Tento kemp doporučuji všem, mojí rodince se tam moc líbí tak se tam vracíme každé léto. Letos jsme tam byli také a super, byla tam super zábava :-) Eva

29. 08. 2010 Od: Deny
pokud nechcete umřít nudou, najděte něco jiného....vřele doporučuji kemp v Třeboni

25. 07. 2009 Od: garfíld
V tomhle kempu jsem byla opravdu nespokojená, nic horšího jsem ještě nezažila. neuklizené toalety, sprchy. všude jen nepořádek, pavouci, brouci, pavučiny a jiná havět. Až jsem se z té nečistoty osypala, neskutečnej humus. Majitelka se o kem vůbec nestará.