Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací

Nejlépe hodnocené kempy:

Hradec Králov..
okres:
Hradec Králové..
Hluboká nad V..
okres:
České Budějovice..
Úštěk
okres:Litoměřice
Stříbro
okres:Tachov

Nejvíce zobrazované kempy:

Černá v Pošum..
okres:
Český Krumlov..
Chlum u Třebo..
okres:
Jindřichův Hrade..
Hluboká nad V..
okres:
České Budějovice..
Vložit názor »
Zde můžete vložit Váš příspěvek i s fotem, kde jste byli, co jste viděli..
Příspěvek k učitému kempu vložte na kartě kempu, ať je přiřazen..
25. 07. 2015 Od: Jiří Černý | ....centrum.cz
Velice doporučuji, byl jsem tam sice tři dny a nelituji.Vím, kam příští rok vyrazit.Děkuji i správci i kolegovi ve stánku za ochotu a milé vystupování.Super!

07. 07. 2014 Od: Baruna
Paráda, krásný přírodní kemp, těžko si představit něco lepšího

03. 07. 2014 Od: Václav | ....seznam.cz
Jsou to už 2 roky,co jsme navštívili tento úžasný kemp,větší klid jsme nikde nenašli.Byla by možnost nad recepcí tak 2-4 noci přespat?V přídě,že ano,dejte nám prosím obratem vědět.S pozdravem Václav

03. 08. 2012 Od: Jitka Terchovanová | ....centrum.cz
Dobrý den, mohli by jste mi prosím napsat jestli máte ještě volný dvoulůžkový pokoj v termínu od 10.8-12.8.2012 a na kolik vychází pobyt za osobu a noc. Předem děkuji za odpověd. S pozdravem Jitka Terchovanová

03. 07. 2011 Od: ivan | ....quick.cz
Super lidé odpočinek, příroda super i koupání ve Vltavě jde 10C. Kam se hrabou lidé i když také jsem z Prahy...

05. 02. 2010 Od: Zdeněk | ....centrum.cz
Jezdíme do Zahrádek již velmi dlouho a vždy pěkná dovolená.A ty houby.No prostě fantazie.

20. 06. 2009 Od: Ondřej | ....seznam.cz
Kemp Zahrádky v Borovéch Ladech je nádherný,pokud máte rádi projížďky na kolech,či pěší procházky,nedaleko kempu je Boubínský prales a vodní nádrž Lipno a můžete si udělat výlet buď jak na kole či autobusem od kempu přímo jezdějí autobusy,na to hlavní je,že na kempu v Zahrádkách jsou prima lidé...Ahoja

07. 08. 2008 Od: Marcela | ....seznam.cz
kemp Borová Lada Zahrádky je naprosto úžasný-cenově dostupný,vřele doporučuji všem, kdo mají rádi krásnou přírodu i vlídné jednání!Kam se hrabe Antýgl!