Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací

Nejlépe hodnocené kempy:

Hradec Králov..
okres:
Hradec Králové..
Hluboká nad V..
okres:
České Budějovice..
Úštěk
okres:Litoměřice
Stříbro
okres:Tachov

Nejvíce zobrazované kempy:

Znojmo
okres:Znojmo
Chlum u Třebo..
okres:
Jindřichův Hrade..
Černá v Pošum..
okres:
Český Krumlov..
Vložit názor »
Zde můžete vložit Váš příspěvek i s fotem, kde jste byli, co jste viděli..
Příspěvek k učitému kempu vložte na kartě kempu, ať je přiřazen..
 18. 07. 2016 Od: Ilona
V tomto kempu se nám moc líbilo. Vzorná a milá obsluha, pěkné ubytování, domácí kuchyně, čisté sociální zařízení a nádherné okolí. Nejen pro děti je zde skvěle udržovaný bazén, místní zoo s domácími zvířaty, spousta her a hraček ve společenské místnosti a hlavně všudypřítomný klid a pohoda. Pan majitel se snaží zpříjemnit i pochmurné dny, tak hurááá na prázdniny do autokempu Zátiší.

17. 05. 2016 Od: Colommbo | ....seznam.cz
Zátiší jsme navštívili se skupinou přátel (zatím) dvakrát a mám-li hodnotit za sebe, byl jsem vždy opravdu velmi spokojený. Velké uznání si zaslouží personál kempu, v první řadě paní majitelka s panem majitelem a jejich velmi ochotný přístup, domluvit se lze v podstatě na čemkoli a hlavně - pro hodnocení kuchařského umění paní majitelky (klasická česká kuchyně) je pět hvězdiček prostě málo... :-) Kemp neoplývá (zbytečným) luxusem, ale všude je čisto a stále se něco vylepšuje a doplňuje, v dobrém slova smyslu normální lidé budou s pobytem určitě spokojeni. Bude-li možnost, budu se rád vracet.

13. 06. 2011 Od: Martina | ....seznam.cz
V tomto kempu jsme byli s rodinou 2 roky po sobě a super:-) ideální pro rodiny s dětma.pokud to vyjde,ráda se letos do tohoto kempu vydám zas

13. 07. 2010 Od: Monika | ....seznam.cz
Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, smí do kempu pes? Chtěli bychom Váš kemp navšzívit,ale máme pejska..
Díky s pozdravem Marisková

02. 09. 2009 Od: Milan | ....kunstcz.cz
Já naopak od předchozího názoru kemp doporučuji a se i další tři rodiny.Krásné prostředí ,ochotná obsluha v restauraci, velice klidné prostředí na rozdíl od mnoha jiných kempů.Prostě super...

09. 08. 2009 Od: Danka
Tento kemp bych doporučoval spíše jako nouzovku, když člověk nemá kde složit hlavu. Je to kousek od hlavní silnice, což představuje nechat se trvale budit hlukem od projíždějících aut. Přeplněné popelnice. Návštěva toalet a sprch představuje návrat do doby komunismu. Zavítám-li ještě někdy do této oblasti, vím bezpečně kde nebudu spát...