Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací

Nejlépe hodnocené kempy:

Hradec Králov..
okres:
Hradec Králové..
Hluboká nad V..
okres:
České Budějovice..
Úštěk
okres:Litoměřice
Stříbro
okres:Tachov

Nejvíce zobrazované kempy:

Znojmo
okres:Znojmo
Chlum u Třebo..
okres:
Jindřichův Hrade..
Černá v Pošum..
okres:
Český Krumlov..
Vložit názor »
Zde můžete vložit Váš příspěvek i s fotem, kde jste byli, co jste viděli..
Příspěvek k učitému kempu vložte na kartě kempu, ať je přiřazen..
 09. 06. 2016 Od: Marky | ....seznam.cz
ahoooj my sem jezdíme už 16let ...je to supéééééér...už se tomu smějeme,že za pár let budeme jezdit s vnoučaty...to tak strašně letíí...těšíme se letos zas a hlavně na piráty :)) tak zdar!

06. 06. 2016 Od: Vostrovská Martina | ....tiscali.cz
Jezdíme na Úštěk každý rok na pár dnů už asi pět let.Milujeme městečko,výjezd a sjezd na kole na Ostré,jezero Chmelař a procházky po okolí. Doporučuji všem,kdo má rád klid a pohodu.

21. 07. 2014 Od: Luboš | ....seznam.cz
nejhorší kemp kdy sem kdy zažil - umývárny špinavé a o záchodech ani nemluvím a pozor krade se tam

10. 07. 2014 Od: vercabirtova@seznam.cz
dobrý večer,není tu někdo kdo jede na úštěk 15-19.7? odpadla mi kámoška a jedu nakonec sama s dvou letou dcerkou,tak bych ráda poznala někoho kdo tam bude také sám.děkuji.

07. 04. 2014 Od: Vanková | ....seznam.cz
DObrý den.Chtěla jsem se zeptat, jestli už je možné rezervovat 4lužkovou chatku č.15 kemp1. cena byla 490Kč Rezervaci by jsme prosily od 18.7.-24.7. Děkuji Vanková

19. 08. 2013 Od: Zaneta
Ahoj lidi.Kazdy rok jezdime do Usteka a moc jsme si to uzivaly,ale tenhle rok to bylo vazne katastrofa!!!!!!!!!!!!!! Chatky plny pavucin a pavouku,skvoru,mravencu a mysi.Wc a sprchy spinave a smradlave.Voda ledova a zelena.Misto po tydnu jsme se domu vratily uz po trech dnech.Vazne nas to moc zklamalo,hlavne meho ctyrleteho syna.

07. 08. 2013 Od: šárka | ....seznam.cz
tak na Uštek jezdíme každý rok je to tam suprrr.miluju to tam až na ty zrušené restaurace.je to tam překrásný.doporučuji každému fakt si tam užijete.

15. 07. 2013 Od: IRENA GEBHARTOVÁ | ....centrum.cz
Dobrý večer,prosím jestli mi můžete sdělit v kolik hodin je možný nástup do chatky.Děkuji Gebhartová

31. 07. 2012 Od: Michaela | ....gmail.com
ahoj..poradí mi někdo jestli se dá na Úštěku dobře zapařit ? díky za info :)M.

21. 07. 2012 Od: magda
jo dobrý,za ačko chatku pro 2,chtěj 250,a za 3,390 kč..tak by to chtělo upravit už ceny

12 3 4