Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací

Nejlépe hodnocené kempy:

Okounov
okres:Chomutov
Hradec Králov..
okres:
Hradec Králové..
Hluboká nad V..
okres:
České Budějovice..
Úštěk
okres:Litoměřice

Nejvíce zobrazované kempy:

Černá v Pošum..
okres:
Český Krumlov..
Planá u Mariá..
okres:Tachov
Horní Planá
okres:
Český Krumlov..

Vložit názor »
Zde můžete vložit Váš příspěvek i s fotem, kde jste byli, co jste viděli..
Příspěvek k učitému kempu vložte na kartě kempu, ať je přiřazen..
18. 07. 2011 Od: Nadezda | ....seznam.cz
PANE CIZEK. TY KRESLA U KARAVANU C.3 BYLA ROZLAMANA UZ PRI MEM PRIJEZDU!! MOJE CHYBA ZE JSEM TO NEHLASIL! UZ ME TAM NEUVIDITE!! P.....Y

27. 06. 2011 Od: Michal | ....seznam.cz
musím souhlasit TOMUTO KEMPU SE VŠICHNI VELIKÝM OBLOUKEM VYHNĚTE NIC HORŠÍHO SNAD NENÍ!!!!!
prostředí jkde se camp nachází poměrně pěkné. ale tam to končí
člověk si jede odpočinout na dovolenou kde ho hned při ubytování přijde vyděsit namol opilá uklízečka která jde dát najevo že ona uklízet nebude a kdyby věděla ,že přijede parta lidí a ne rodina s dětmi ,že by se ani nenamáhala uklízet.
Nemluvě o stálém xxx ze strany maximálně neochotného personálu který je Vám každou vteřinu v patách ( velmi důchodci jezdící na kolech po campu kteří xxx snad za všechno co jde)
Personál kiosku který když se člověk přijde po 20-ti minutách zeptat zda už bude mít hotový chesburger (v kiosku byly za tu dobu 3 zákazníci a to pro pivo) dostane odpověď ať si to jde zkusit sám když je tak chytrej.
A chválu na sprchy s teplou vodou ... no nevím 2 sprchy pro celej kemp téhle velikosti není také to pravé.
Závěrem NIKDY VÍCE!!!!!

04. 10. 2010 Od: Venca
Docela dobrý ale v jedenáct večer vas tam zamknou a nedostane se k vám ani sanita!!!

08. 07. 2010 Od: martin | ....seznam.cz
dobry den mneli by ste volny karavan dekuji

01. 07. 2010 Od: Denisa klůcová | ....seznam.cz
Dobrý den,chtěla bych si zamluvit chatku od 19.7-25.7 2010. Šlo byto? Prosímvás aby ste mi odepsal na e-mail a a kdyby to nešlo tak aspon´ prosím o přibližný termín.Děkuji

09. 06. 2010 Od: Lucie.Pavlisova | ....seznam.cz
Dobrý den.Chci se zeptat jestli cena za chatku je na den na osobu nebo za celou chatku.Děkuji předem za odpověd

20. 07. 2009 Od: honza | ....seznam.cz
CHCI SE ZEPTAT JENOM JAK TO PROCHAZI KEMPU VIISNOVA2 A JESLI TAM SOU PEKNY SLECNY DIKY ZA ODPOVED

02. 07. 2009 Od: natylis | ....seznam.cz
Tento kemp Višnová je velice hezký!
moc se mi tam líbí.
a lidi jsou tam velice přijemní.:)

31. 10. 2008 Od: Honza GUNCZIK | ....seznam.cz
Ještě jsem v tom kempu nebyl, ale věřím že pod vedením Pepika Harapáda a jeho rodiny.Musí toto zařízení fungovat jako švicarské hodinky.Proto všem vodním,pěším i cykloturystum doporučují aby tento kemp využivali v plné míře,je tu krásně a majitele
SUPROVI.P.S.Pepiku nebo Milunko zavolejte na
toto číslo732626487 ať se vám daří ahoj.

1 2