Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Úvod Mapa Recenze Počasí Přihlásit Informace Schránka(0) Letní soutěž
Hledat Schránka(0) Mapa

Nejvíce zobrazované:

Camping Olšina - Lipno

Černá v Pošumaví 2532x

Kemp Keramika

Hracholusky 2084x

Vranovská pláž - Holiday park

Vranov nad Dyjí 1931x

Nejlépe hodnocené:

Karavan Kemp Zlosin

Velké Losiny 4.46 bodů

Eurocamping Bojkovice

Bojkovice 4.43 bodů

Recenze:

Klára Vránová *****
Byli jsme zde 3 dny v období 4/2024 a byly jsme náramě spokojeni, dobré jídlo, personál a čisté sociální zařízení. Příroda překrásná.

Zdenek *****
Zavreny uz 10 let, chatra, uvnitr stale plne vybaven.

bydlík ****
Od roku2023 jezdíme jen sem a i syn zde byl s dcerou na týden, vždy s karavanem. perfektní a majitelé jsou v pohodě a i velice vstřícní. A o pivu nelze mluvit ,,skvělé,,

Jinek Zdeněk **
záchody 300m od hospody. Obsluha bídná,vypelichanej pes majitele zabírá místo a majitel je hulvát.

Vladimír Gavriněv *****
Strávili jsme zde s manželkou tři dny ubytovaní v pokoji a byli jsme naprosto spokojení. Zařízení pokoje, kuchyněk i koupelen a záchodů výborné, vše stoprocentně funkční a dokonale čisté. Při srovnání s kempy v Rakousku, Německu i Švýcarsku obstojí výborně. Velice rádi přijedeme znovu.

M.K. *****
Do kempu jezdíme minimálně jednou ročně, letos se k vám dostaneme snad dvakrát, už jsem si domluvila dovolenou v práci :-) chtěla bych tímto poděkovat majiteli kempu za to že úroven kempu stále zlepšuje a čistota je zde na prvním místě a v hodití chatičce jsme se cítili skvěle, nové, čisté. Doporučuji a naši mladí k vám jedou za měsíc.

marketaendler ****
Hezké a čisté chatky, doporučujeme.

Drahoslav Laško ****
Jezdím tam už tři roky.Za mě úplná spokojenost.Všem doporučuji.

Vojta Š. *****
Upravené plochy, dobrá restaurace- domácí kuchyně - skvělá a velké porce.

Václav Krpejš *****
Super místo, perfektní zázemí, funguje v souladu s přírodou, výborná domácí kuchyně, převážně z vlastních zdrojů, vřele doporučíme rodinám s dětmi, cyklistům, vinařům. Moc děkujeme.



Recenze, názory, diskuze

Viděli jste pěkné místo.. napište co se vám líbilo,
Bylo někde něco špatně.. napište co se vám nelíbilo,
např. ubytování, jídlo, soc.zař., personál, počet hvězdiček dávejte podle všeho ne hned 1 nebo 5.
Vložit nový názor »

Pro vložení recenze klikněte na kemp nebo ho najděte..

Chatky Budovy

Koupaliště Lido

Okres: Cheb
05. 01. 2013
Od: Brenda

V kempu jsme byli krasny odpocinek i vylety ale moc nas sklamaly nesmi tam byt pejsek , jen u chalupy a prochazky za plotem . Jinak moc pekny . (9)Všechny recenze »

Kemp a restaurace CÍL

Okres: Benešov
29. 12. 2012
Od: Eva

Chaty Tona Pečky budeme pronajímat po rekonstrukci od sezony 2013. Cena bude 650Kč za horní chaty a 750Kč za spodní chaty. (21)Všechny recenze »

Kemp Stříbrný rybník

Okres: Hradec Králové
26. 12. 2012
Od: Modrak

Dobrý den. Měl bych spíš dotaz.Jak je to o prázdninách s koupáním? Co sinice??? (25)Všechny recenze »

24. 12. 2012
Od: Ryszard

Spokojnych,rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia
życzy Ryszard z Wałbrzycha. (12)Všechny recenze »

Kemp Darová

Okres: Rokycany
14. 12. 2012
Od: michal lauber

Tento kemp ke šest let zrušen.Nechápu proč jej ještě vedete v seznamu.děkuji za pochopení (1)Všechny recenze »

Okres:
10. 11. 2012
Od: Bára

asi před rokem jsem k vám pravidelně jezdila do jízdárny a měla sem tam oblíbeného koně jménem Damián a byl to arabsky plnokrevník, chtěla sem se zeptat jestli ho ještě máte ráda bych ho zase viděla. (172)Všechny recenze »

Camping Borová

Okres: Svitavy
04. 11. 2012
Od: zdeńka

Byla jsem letos již po páté. Ale takový nepořádek na sociálkách a taky okolo chat jsem ještě nezažila. Byla jsem zklamaná. Taky očekávám vylepšení dětského hřiště. Služby, personál. restaurace a okolí je príma. Chystám se zas. (18)Všechny recenze »

Kemp a restaurace CÍL

Okres: Benešov
04. 11. 2012
Od: honza

je tam báječně, jen bych rád věděl kdy budou pronajímat, a za jakých podmínek, chatky bývalé Tony Pečky.... ? (21)Všechny recenze »

18. 10. 2012
Od: Fojtík

v letošním roce jsme služeb využili 2x pro pobyt dětí,maximální spokojenost, personál byl světový , všem doporučujeme. (3)Všechny recenze »

Autocamp Jenišov - Lipno

Okres: Český Krumlov
17. 10. 2012
Od: Alla,Martin+4děti

Stejně jako loni-příjemný personál,fajn prostředí a super KNÍRY :-))) jenom nebyla \"Marlenka\" a restaurace je do kopce,i když zpátky je to spíše výhodou :-)Bezkonkurenční a čistý camp - doporučejeme!!! (27)Všechny recenze »