Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Úvod Mapa Recenze Počasí Přihlásit Informace Schránka(0) Letní soutěž
Hledat Schránka(0) Mapa

Recenze:

Milena ***
Kemp je super moderní na krásném místě. Ale souhlasím s recenzí pana Milana. Ta parta s tím autobusem, to je pokažená dovolená, sousedi je nezajímaj, paří až do svítání. Jejich děti lítaj po kempu do půlnoci a obtěžují svým křikem ostatní ubytované. Letos tam nejedeme. A ty záchody jsou opravdu otevřeny jen tak aby se neřeklo, jedna kabinka a dost. Tak na co jich tam je tolik, když jsou zamčené?

Miloš ****
Vše by bylo dobré, ale proč v kiosku točí jenom Krakonoše? Nechci naštvat patrioty trutnovského pivovaru ale je tolik dobrých piv a tady 2x Krakonoš a nic jiného, jen plechovkový.

Danuše ***
Zklamání za dost vysokou cenu,navonění všech chatiček silnou aviváží,v případě alergie pobyt ve dne i v noci nemožný,jedna noc strávena v autě,druhý den odjezd z kempu,nemožnost dobití baterií elektrokol,strava v restauraci chutná.kemp pouze pro mladší generaci

Danuše ****
Kemp je pro méně náročné turisty,což odpovídá nám,manžel tremp,šlo by trochu vylepšit stravování,jinak spokojenost

Danuše ****
Pobyt v kempu a hlavně stravování v místní restauraci byl nádherný

ALTAIR ****
Kemp jsme navštívili v 07/2023 -na dvě noci -přijemný, ochotný personál, jednoduchý, ale klidný, čistý kemp

Zdena Šmídová *****
Byli jsme zde 2 noci na školním výletu. Spokojenost s ubytováním, sociálním zařízením, s panem vedoucím, který nám vyšel ve všem vstříc. Vše čisté, celý areál upravený. Možnost výletů do okolí. Velká výhoda koupaliště a dobrého občerstvení(pan vedoucí nám připravil i velmi chutné obědy a večeře na přání). Moc děkujeme. Studenti a učitelé gymnázia z Brna

Renata ***
Byly jsme ubytování 7dní. V chatce pro 5. Rok 2013.Chatka byla čistá, dostatečně velká. Kemp byl čistí, jídlo dobré. Běžně potraviny bez problémů k sehnání. Plus věci navíc. Koupaliště je menší ale moc hezké. Voda sice studenejší. Zátoka krásná, jen pro koupání doporučuji boty do vody. Jsou tam kamínky. Okolní vyžití je parádní. Spousta památek, muzeí atd. k vidění. Kemp mohu doporučit, určitě v budoucnu zavítáme zas.

Hela ****
Vyslala jsem tam babičku s dětmi a byli moc spokojený. Výhoda bazén v kempu a restaurace v okolí.

Martina ****
Dovolená na motorkách, bylo tam krásně, velice ochotná paní v restauraci. Akorát by to chtělo zlepšit toalety.



Recenze, názory, diskuze

Kemp Vysoká Lípa (Mosquito), Jetřichovice

Viděli jste pěkné místo.. napište co se vám líbilo,
Bylo někde něco špatně.. napište co se vám nelíbilo,
např. ubytování, jídlo, soc.zař., personál, počet hvězdiček dávejte podle všeho ne hned 1 nebo 5.
Vložit nový názor »

19. 09. 2011
Od: Marie Růžičková

V kempu se mi líbilo, je vidět, že majitel má zájem a stále vylepšuje. Jsou určitě nedostatky, třeba v ložním prádle, chatky jsou opravdu jen na přespání, ale zase oproti jiným, byly sociálky vždy ( v noci i ve dne) čisté, stále jsme měli teplou vodu a obsluha v restauraci byla pozorná. Díky za hezký víkend.

04. 04. 2011
Od: Martin

Já bych měl dotaz ohledně ceníku. Již se nám to stalo i v jiném kempu. Máme auto VW Multivan a paní v recepci ho chtěla účtovat jako obytné auto. Ukazoval jsem jí technický průkaz, kde je typ vozidla uveden osobní, ale paní řekla, že když v tom autě spíme, tak je obytné a místo 50Kč za osobní nám účtovala 130Kč jako za obytné. Podle této logiky tedy bude i trabant brán jako obytné auto, pokud v něm budu spát?

03. 08. 2010
Od: Lenka Burešová

Zdravím turisty Českého Švýcarska,
v tomto kempu jsem byla na dovolené dvakrát a letos jedu potřetí.Nenašla jsem nikde snad levnější kemp a ke všemu který by měl sprchy zdarma.I na jeho lacinost je vskutku dobře zařízený.Užila jsem si zde krásný pobyt s přítelem a o rok později jsme nalákali kamrády,kteří byli též nadšení.Dále mě překvapil klid v kempu a příjemný personál.Jen co mi trochu zamrzelo,bylo když přidali majitelé kempu poplatek za automobil i přesto že je zde opravdu špatné parkování.To je asi jediný nedostatek tohoto kempu.I tak se těším až vyrazím za pár dní do Mosquita :-)

06. 07. 2010
Od: Lucka

Na obrubníky pozor, opravdu je to o zničení auta. Nedostatek místa pro parkování. Teplá voda teče na heslo a někdy ani to ne. Někteří lidé to dokonce vzdali a sprchy neřešili. Nejenže teplá voda teče pouze chvílemi, chvílemi ledová, jindy neteče skoro vůbec. Sprchy jsou tak úzké, že musíte čekat až se osprchují ti před vámi, neboť se v uličce neprotáhnete. Není kam si odložit oblečení, aby nebylo zmáchané. Voda ve sprchách příliš neodtýká, tudíž tam čvachtáte ve špíně. Někteří si čistili zuby na toaletách, protože tam teplá voda teče. Obsluha bez komentáře. Nejdříve si musíte objednat do 21:15, ale pak na vás po 3 připomínkách zapomenou a k večeři dostane jen co zbylo. Další dny už jsme jedli jinde. Výhodou je, že měli volné místa pro stany a prý i pro chatky. Jinak sprchy, toalety, obsluhu a zásoby pití řešili i chlapi. Jindy jinam.

27. 07. 2009
Od: Stepan Z.

Dobrý den.
Pročítal jsem zde \\\"zvláštní\\\" názory Jany a Jitky nemile překvapeně zklamaných a nestačím se divit, na co všechno si v dnešní době umějí lidé nesmyslně stěžovat.
Naše zkušenost:
Po příjezdu nám bylo jasně sděleno, kde co najdeme i kde je možnost postavit stan s prosbou, abychom pokud možno nenajížděli na podmáčená místa, ze kterých se vinou přívalových dešťů a bezohledných řidičů stal lehký \\\"tankodrom\\\" :).
Pobyt byl příjemný a ničím nerušený!
Personál příjemný a milý!
Jediná výtka je snad opravdu jen na ten nešťastný obrubník, který se při přejetí a lehkém propadu do podmáčené země stal opravdu \\\"brusičem\\\" závěsu kola a zbilých částí spodku vozidla=(..au..(je jasné že pokud by byla možnost parkovat i dále za podmáčeným místem, bylo by místa dostatek a nemuselo by se parkovat přez obrubník).
Na žádné jiné problémy a nedostatky, na které si zde Jituška s Janou stěžují jsme opravdu nenarazili ani náznakem.

Děkujeme za příjemný i když pro cykloturisty až moc deštivý víkend=) - přejeme hezký den
Štěpán Z.

PS: zřejmě si někdo dříve postěžoval na chladnější vodu, což mělo za následek přidání na teplotě...na můj vkus až příliš - ale každý má rád jiné teploty =o) - opařeniny to nedělalo=oD...

19. 07. 2009
Od: wwwerca

Stravili jsme v kempu 2 noci. Puvodne jsme meli stan, ale diky priznivym cenam jsme brali chatku. Zadny luxus ,ale za ty penize parada, stejne jsme byli skoro cely den na vylete. Jinak kemp prekvapive klidny a tichy a personal prijemny. Jen to parkovani u cesty bylo horsi, trosku jsme vzali obrubnik spodkem auta, ale to je na sikovnosti ridice. Fajn misto, dekujeme, zase se nekdy vratime.

19. 07. 2009
Od: Ivo Vaněk

Zdravím všechny přátele Českého Švýcarska
Na rozdíl od paní Zklamané a Překvapené já zklamán a překvapen nebyl.Byl jsem zde loni a na rozdíl od kempu \\\"Mezní Louka\\\",kde jsem byl pár dnů předem,jsem byl mile překvapen klidem a pohodou,jaká v celém kempu vládla.Vzhledem k tomu,že panovalo sychravé počasí,byl jsem rád,že byla volná i útulná chatka.Ne,nejsem nikterak náročný autoturista a pokud hledám komfort,vcházím do hotelů.Vzhledem k ceně,jsou poskytované služby na solidní úrovni a pokud bude i bazén fungovat tak,jak se o něm správce zmiňuje ve svém příspěvku,mohu tento kemp při toulkách Českým Švýcarskem všem jen a jen doporučit.

12. 02. 2009
Od: Petr Stibor, správce kempu

Vážená paní Zklamaná a Překvapená,
vzhledem k tomu, že se blíží začátek sezóny, nedá mi, než reagovat na Vaši kritiku. Hned na začátek bych Vás chtěl požádat, pokud se bojíte podepsat a schováváte se za anonym, prosím, nekritizujte.
A teď k Vašim výtkám. Kol na půjčování máme celkem osm, bohužel však v průběhu sezóny jsou díky nešetrnému zacházení našich některých hostů poměrně často xxx.
Musím Vám dát za pravdu, že v bazénu by se opravdu ani pes nemohl koupat, neboť probíhá od loňského roku jeho rekonstrukce.
Co se týká teplé vody, ano, může se stát, že v exponovaných termínech, kdy je kemp zcela obsazen, se teplé vody někdy nedostává. Naštěstí toto se nestává často.
K Vaší další výtce Vám musím bohužel říct, že vědomě lžete, neboť turistické mapy celého Národního Parku České Švýcarsko již několik let prodáváme za 90Kč a ne za 120Kč, jak se snažíte namluvit lidem. Na výrobu vlastních map nejsme zřejmě dostatečně zruční jako movití ruští podnikatelé z hotelu Mezní louka.
Co se týká jízdních řádů, jsou po celou dobu sezóny na vstupních dveřích.
Za další, ano, máte pravdu, veřejný internet opravdu dosud nemáme, ale pokusíme se pro letošní sezónu toto napravit, tak jako i spoustu dalších nedostatků, které tento bývalý komunistický rekreační areál dosud vykazuje. A i nadále se pokusíme zůstat nejlevnějším ubytováním v širokém okolí. Sečteno a podtrženo, chtěl bych Vás požádat, abyste na internetu nelhaly. Pokud se rozhodnete některé věci kritizovat, nelžete a nejděte odvahu se podepsat.
S pozdravem
Petr Stibor, správce areálu