Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací

Nejlépe hodnocené kempy:

Hradec Králov..
okres:
Hradec Králové..
Hluboká nad V..
okres:
České Budějovice..
Úštěk
okres:Litoměřice
Stříbro
okres:Tachov

Nejvíce zobrazované kempy:

Znojmo
okres:Znojmo
Chlum u Třebo..
okres:
Jindřichův Hrade..
Černá v Pošum..
okres:
Český Krumlov..
Vložit názor »
Zde můžete vložit Váš příspěvek i s fotem, kde jste byli, co jste viděli..
Příspěvek k učitému kempu vložte na kartě kempu, ať je přiřazen..
 06. 07. 2016 Od: Iva | ....seznam.cz
A ještě jsem zapoměla napsat, že tam je opravdu klid, pohoda a bazén s čistou vodou na osvěžení v parném létu. Taky wifi v restauraci. My byli za ty peníze velmi spokojeni a překvapeni z dobré kuchyně.

06. 07. 2016 Od: Iva | ....seznam.cz
Přespali jsme tam v roce 2015, levné ubytování a super restaurace co moc dobře vaří. Nevím jak dřív, nevím jak teď za nás tehdy super 2 dny.

26. 07. 2012 Od: Lenka K. | ....seznam.cz
Plusy: bazén k osvěžení, blízko k lesu s mlýnem atd., poměrně klid, spíše rodinná atmosféra
Mínusy: dost špatné sprchy, neustále chybějící papír na toaletách, restaurace, která nevaří, ale pouze frituje.

13. 07. 2012 Od: Pavel Sochora | ....gmail.com
U cesty nás dostala cedule-UBYTOVÁNÍ 150KČ-bohužel na místě vysel ceník a tam 210,-,byly jsme 4,dvě děti,dva dospělí,v kapse posledních 1300.Nevadí,po jednoduchém přepočítání nám zbyde 460 na večeři,ráno potáhnem dál a vyberem někde ve městě.Povečeřeli jsme,za 280,platíme,a pán chtěl po nás 1420,-,že jestli to nevíme tak za spaní na jednu noc je příplatek 70 na osobu.Tak fajn po domluvě,že zaplatím ráno po otočce v Kamenici sem tak ráno udělal.Jiný pán už,ale chtěl 380.Říkám nedám,večer byl chlap levnější.Po chvíli dohadování pán přepočítal,s tím,že se spltl.No tak dobře,hlavně už rychle pryč.Když to shrnu ta ze 150 BYLO 380,NAKONEC 280.Ceduli u cesty jsem radši urval,aby se další blbec nenachytal...stejně byla pár let stará!
Takže milý zlatí,až někoho budete chtít zase oškubat tak mu to prosím nahlaste ještě než se ubytuje a dá si pivo,aby ještě mohl vzít do zaječích...ČŮŮŮŮS

19. 09. 2011 Od: Marie Růžičková | ....seznam.cz
V kempu se mi líbilo, je vidět, že majitel má zájem a stále vylepšuje. Jsou určitě nedostatky, třeba v ložním prádle, chatky jsou opravdu jen na přespání, ale zase oproti jiným, byly sociálky vždy ( v noci i ve dne) čisté, stále jsme měli teplou vodu a obsluha v restauraci byla pozorná. Díky za hezký víkend.

04. 04. 2011 Od: Martin | ....volny.cz
Já bych měl dotaz ohledně ceníku. Již se nám to stalo i v jiném kempu. Máme auto VW Multivan a paní v recepci ho chtěla účtovat jako obytné auto. Ukazoval jsem jí technický průkaz, kde je typ vozidla uveden osobní, ale paní řekla, že když v tom autě spíme, tak je obytné a místo 50Kč za osobní nám účtovala 130Kč jako za obytné. Podle této logiky tedy bude i trabant brán jako obytné auto, pokud v něm budu spát?

03. 08. 2010 Od: Lenka Burešová | ....seznam.cz
Zdravím turisty Českého Švýcarska,
v tomto kempu jsem byla na dovolené dvakrát a letos jedu potřetí.Nenašla jsem nikde snad levnější kemp a ke všemu který by měl sprchy zdarma.I na jeho lacinost je vskutku dobře zařízený.Užila jsem si zde krásný pobyt s přítelem a o rok později jsme nalákali kamrády,kteří byli též nadšení.Dále mě překvapil klid v kempu a příjemný personál.Jen co mi trochu zamrzelo,bylo když přidali majitelé kempu poplatek za automobil i přesto že je zde opravdu špatné parkování.To je asi jediný nedostatek tohoto kempu.I tak se těším až vyrazím za pár dní do Mosquita :-)

06. 07. 2010 Od: Lucka
Na obrubníky pozor, opravdu je to o zničení auta. Nedostatek místa pro parkování. Teplá voda teče na heslo a někdy ani to ne. Někteří lidé to dokonce vzdali a sprchy neřešili. Nejenže teplá voda teče pouze chvílemi, chvílemi ledová, jindy neteče skoro vůbec. Sprchy jsou tak úzké, že musíte čekat až se osprchují ti před vámi, neboť se v uličce neprotáhnete. Není kam si odložit oblečení, aby nebylo zmáchané. Voda ve sprchách příliš neodtýká, tudíž tam čvachtáte ve špíně. Někteří si čistili zuby na toaletách, protože tam teplá voda teče. Obsluha bez komentáře. Nejdříve si musíte objednat do 21:15, ale pak na vás po 3 připomínkách zapomenou a k večeři dostane jen co zbylo. Další dny už jsme jedli jinde. Výhodou je, že měli volné místa pro stany a prý i pro chatky. Jinak sprchy, toalety, obsluhu a zásoby pití řešili i chlapi. Jindy jinam.

27. 07. 2009 Od: Stepan Z.
Dobrý den.
Pročítal jsem zde \"zvláštní\" názory Jany a Jitky nemile překvapeně zklamaných a nestačím se divit, na co všechno si v dnešní době umějí lidé nesmyslně stěžovat.
Naše zkušenost:
Po příjezdu nám bylo jasně sděleno, kde co najdeme i kde je možnost postavit stan s prosbou, abychom pokud možno nenajížděli na podmáčená místa, ze kterých se vinou přívalových dešťů a bezohledných řidičů stal lehký \"tankodrom\" :).
Pobyt byl příjemný a ničím nerušený!
Personál příjemný a milý!
Jediná výtka je snad opravdu jen na ten nešťastný obrubník, který se při přejetí a lehkém propadu do podmáčené země stal opravdu \"brusičem\" závěsu kola a zbilých částí spodku vozidla=(..au..(je jasné že pokud by byla možnost parkovat i dále za podmáčeným místem, bylo by místa dostatek a nemuselo by se parkovat přez obrubník).
Na žádné jiné problémy a nedostatky, na které si zde Jituška s Janou stěžují jsme opravdu nenarazili ani náznakem.

Děkujeme za příjemný i když pro cykloturisty až moc deštivý víkend=) - přejeme hezký den
Štěpán Z.

PS: zřejmě si někdo dříve postěžoval na chladnější vodu, což mělo za následek přidání na teplotě...na můj vkus až příliš - ale každý má rád jiné teploty =o) - opařeniny to nedělalo=oD...

19. 07. 2009 Od: wwwerca
Stravili jsme v kempu 2 noci. Puvodne jsme meli stan, ale diky priznivym cenam jsme brali chatku. Zadny luxus ,ale za ty penize parada, stejne jsme byli skoro cely den na vylete. Jinak kemp prekvapive klidny a tichy a personal prijemny. Jen to parkovani u cesty bylo horsi, trosku jsme vzali obrubnik spodkem auta, ale to je na sikovnosti ridice. Fajn misto, dekujeme, zase se nekdy vratime.

12