Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Vložit názor »
Zde můžete vložit Váš příspěvek i s fotem, kde jste byli, co jste viděli..
Příspěvek k učitému kempu vložte na kartě kempu, ať je přiřazen..
04. 08. 2012 Od: Karl Detterbeck | ....gmx.de
Haben Sie noch eine Hütte füf 2 oder 3 Personen frei vom Dienstag 14.08 bis ca. Freitag 17.08.2012 ?

27. 05. 2011 Od: Popass | ....atlas.cz
Jesa super misto na vyuziti volneho casu akorak tych vypichol cestu pri prijezdu jsem furt drhnul :( to bylo ale asi tim ze jsem to mel hodne snizeny :D neee vse v pohode spokojenost !!!!

25. 04. 2011 Od: JoePalmer | ....seznam.cz
Vrele doporucuji.Kdyz vyjde pocasi,nema cenu jezdit k mori.A hlavne....PRAZDNINY

30. 06. 2010 Od: lenkamyskova | ....seznam.cz
prosím napište zda je volná chata na 3.7.-6.7.2010.POPŘÍPADĚ NAPIŠTE I CENU A PŘSTUP K JEZERU.MOC DĚKUJEME MYŠKOVI.

25. 07. 2009 Od: wont | ....seznam.cz
Vybavení chatky fakt hrozné! Vše staré, lednice rezavá, povlečení roztrhané, deky a polštáře špinavé. Tam se zastavil čas tak před 40 lety!

16. 06. 2009 Od: vrsek.zebro | ....seznam.cz
jezdíme sem každý rok letos to bude po čtvrtý,je to tady super,nemá to chybu.už se těším až dorazíme

20. 05. 2009 Od: Adam
Snažím se Vám dovolat, ale neberete ani jeden telefon nechápu to....

16. 04. 2009 Od: berry | ....seznam.cz
jezdime sem kazdy rok letos to bude potreti je tu moc fajn - cerstvy vzduch prijemna atmosfera proste raj

25. 01. 2009 Od: Honza | ....seznam.cz
Spal jsem zde jednou na srazu Skodovek a moc se nam tam libilo. Urcite jeste nekdy navstivime tento kemp.