Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Úvod Mapa Recenze Počasí Přihlásit Informace Schránka(0) Letní soutěž
Hledat Schránka(0) Mapa

Recenze:

Danuše ***
Zklamání za dost vysokou cenu,navonění všech chatiček silnou aviváží,v případě alergie pobyt ve dne i v noci nemožný,jedna noc strávena v autě,druhý den odjezd z kempu,nemožnost dobití baterií elektrokol,strava v restauraci chutná.kemp pouze pro mladší generaci

Danuše ****
Kemp je pro méně náročné turisty,což odpovídá nám,manžel tremp,šlo by trochu vylepšit stravování,jinak spokojenost

Danuše ****
Pobyt v kempu a hlavně stravování v místní restauraci byl nádherný

ALTAIR ****
Kemp jsme navštívili v 07/2023 -na dvě noci -přijemný, ochotný personál, jednoduchý, ale klidný, čistý kemp

Zdena Šmídová *****
Byli jsme zde 2 noci na školním výletu. Spokojenost s ubytováním, sociálním zařízením, s panem vedoucím, který nám vyšel ve všem vstříc. Vše čisté, celý areál upravený. Možnost výletů do okolí. Velká výhoda koupaliště a dobrého občerstvení(pan vedoucí nám připravil i velmi chutné obědy a večeře na přání). Moc děkujeme. Studenti a učitelé gymnázia z Brna

Renata ***
Byly jsme ubytování 7dní. V chatce pro 5. Rok 2013.Chatka byla čistá, dostatečně velká. Kemp byl čistí, jídlo dobré. Běžně potraviny bez problémů k sehnání. Plus věci navíc. Koupaliště je menší ale moc hezké. Voda sice studenejší. Zátoka krásná, jen pro koupání doporučuji boty do vody. Jsou tam kamínky. Okolní vyžití je parádní. Spousta památek, muzeí atd. k vidění. Kemp mohu doporučit, určitě v budoucnu zavítáme zas.

Hela ****
Vyslala jsem tam babičku s dětmi a byli moc spokojený. Výhoda bazén v kempu a restaurace v okolí.

Martina ****
Dovolená na motorkách, bylo tam krásně, velice ochotná paní v restauraci. Akorát by to chtělo zlepšit toalety.

Kopel Jaroslav *****
Týdenní pobyt s karavanem byl plný zážitků jak na vodě, ve vodě a na výlety na kolech na všechny směry a spokojení. Kemp je super, hlavně přes pracovní dny kdy je klid a kdy nejsou ubytování ,, kepiči".

Tomas *****
Jsem tu ubytovan pokazde na srazu veteranu. Super ubytovani,prijemne zachazeni.Cistota, klidek atd. ???????????? Letos se opet tesime.



Recenze, názory, diskuze

Kemp Podskalí, Klučenice

Viděli jste pěkné místo.. napište co se vám líbilo,
Bylo někde něco špatně.. napište co se vám nelíbilo,
např. ubytování, jídlo, soc.zař., personál, počet hvězdiček dávejte podle všeho ne hned 1 nebo 5.
Vložit nový názor »

Kemp Podskalí

Okres: Příbram
19. 09. 2023
Od: Jirka

Vše proběhlo bez problémů, objednání, příjezd, domluva s personálem. Paní na vrátnici byla moc milá, vše vysvětlila a poradila, byli jsme s karavanem poprvé. Společné sprchy a toalety čisté. Možnost jídla a pití ve stánku v areálu nebo v blízké restauraci.

Kemp Podskalí

Okres: Příbram
14. 09. 2023
Od: Zuzana

Vše super. Ať se to týká vybavení chatky , nebo socialního zařízení , tak je vše čisté a velice udržované. Super jednání s paní správcovou , škoda že končí. A co se týká restaurace tak je tam super pan hostinský jen je škoda že nečepuje Plzeňskou desítku pivo. jinak vše O.K. Ještě jednou veliké díky , rádi se tam vracíme. Zuzana Č.

Kemp Podskalí

Okres: Příbram
23. 05. 2022
Od: Kudlá

Býval to hezký kemp ale to co se tam nyní děje spěje k ošklivému tábořišti, omezování svobody a i ta hygiena jde nějak do kelu.

Kemp Podskalí

Okres: Příbram
08. 09. 2021
Od: Viky

Velmi pěkné prostředí, majtele vstřícni, nadherná krajina, chatky všem vybavené. Jedině co bzch vytklá je nedostatek místa na parkování.

Kemp Podskalí

Okres: Příbram
29. 07. 2021
Od: Helena Žitková

Doporučuji max. na jedno přespání. Kemp je "průchoďák", sociálky na úrovni socíku, ale především denně bordel až dlouho po půlnoci. Policie sice téměř decentně projede areál vozem, což vede pouze k tomu, že opilá většina na chvilku ztlumí řvoucí hudbu v jednotlivých skupinkách, ale toť vše. Správce areálu zkrátka nezvládá. Jinak obsluha milá, proti nim nic.

Kemp Podskalí

Okres: Příbram
15. 05. 2020
Od: Mates

3x přenocování motorkářů 2011-2013.vždy super.správce super.

Kemp Podskalí

Okres: Příbram
27. 08. 2019
Od: Karel

Letos jsme byli opět v kempu na dovolený. Opět super dovolená. Sociální zařízení čisté. Půjčovna lodí super. Počasí krásné. Děkujem.

Kemp Podskalí

Okres: Příbram
06. 05. 2019
Od: Pavel

Krásné místo, příroda nádherná, ale… V kempu byl jsem stanovat 4 noci v srpnu 2018. Přidělili mi místo mezi karavany. Při stavení stanu musel jsem uklidit výkaly. Usedlici z karavanu rodina Karafiátů se chovali otřesně, v noci mi močili několik metrů od stanů, což bylo dost cítit. Když jsem přes den upozornil na to p. Karafiáta, tak mi prohlásil, že „je tam už 22 let a jestli mně se to nelíbí, tak mám vypadnout“ a vymočil se demonstrativně zase. Když jsem to nahlásil tento incident na recepci, akorát povzdechli a tím to skončilo. Nedoporučuji kemp pro návštěvy.