Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací

Nejlépe hodnocené kempy:

Hradec Králov..
okres:
Hradec Králové..
Hluboká nad V..
okres:
České Budějovice..
Úštěk
okres:Litoměřice
Stříbro
okres:Tachov

Nejvíce zobrazované kempy:

Černá v Pošum..
okres:
Český Krumlov..
Znojmo
okres:Znojmo
Chlum u Třebo..
okres:
Jindřichův Hrade..
Diskuze k Kemp Kolčava
Vložit názor »
Zde můžete vložit Váš příspěvek i s fotem, kde jste byli, co jste viděli..
Příspěvek k učitému kempu vložte na kartě kempu, ať je přiřazen..
09. 08. 2015 Od: viktor ryšavý | ....seznam.cz
Dobrý den, to hodnocení od jiných lidí nemůže být pravda!! Příroda je sice krásná, ale v kempu to je otřesné!!! My jsme tam byli 28.7.-2.8.2015,v chatkách zima, sice jsem z hor, zvyklý na zimu, ale tady jsem měl na sobě úplně vše, co jsem měl s sebou a stejně zima.. ( venku bylo ve dne přes 30 stupňů).
Všude špína, v chatkách,na WC ani nemluvím, záchody bez krytů, špína, smrad, jak to může dovolit někdo vůbec provozovat???Kde jsou všechny ty kontroloři.Odpadkové koše plné, okolo chatek velké díry od potkanů.
V místě měl být krám s potravinami - totální lež.
Personál-kromě baristy, totální neochota a výsměch turistům!!!! Např. snídaně měla být mezi 8 až 9 hod. - pánové přicházeli v 8,50 hod. a pak začali něco připravovat. Na dotaz, že si dáme snídani si zapálili cigarety a šli si ven sednout na 20 min. asi nás chtěli "vydusit". Ubohé,otřesné!!!!!.
Jídlo - švédské stoly-zapomeňte!!! Výběr jídel ze 2 možností-občas jen jedno jídlo, trochu pozměněné z toho, co předchozí den zbylo.
Na faktuře napsáno tak, aby ji bylo možné zahodit.
Jak může někdo sem psát pozitivní názor, to asi musí být hodně mimo"......

16. 06. 2015 Od: JANA
DOBRÝ DEN,PROSÍM VÁS JAK TED FUNGUJE KEMP ZA TĚCHTO PROVOZOVATELŮ??DĚKUJI ZA ODPOVED

19. 02. 2013 Od: lucinka
Hospůdka je po rekonstrukci a moc pěkná, jetu JukeBox, šipky, Fotbálek, míchané koktejly fakt supeeeer

28. 07. 2009 Od: Eva Semonská | ....seznam.cz
V tomto nadhernem malebnem kraji nejradeji travim svou dovolenou, jsem maximalne spokojena s veskerymi sluzbami,manzele Havlovi, kteří provozují Kemp Kolčava jsou velice vstřícní a příjemní lidé. Ráda se do kempu vracim a se mnou i mí pratele z prace.Byli jsme tam letos dvakrat a chystame se i potreti. Vrele doporucuji. Eva Semonská