Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací

Nejlépe hodnocené kempy:

Hradec Králov..
okres:
Hradec Králové..
Hluboká nad V..
okres:
České Budějovice..
Úštěk
okres:Litoměřice
Stříbro
okres:Tachov

Nejvíce zobrazované kempy:

Znojmo
okres:Znojmo
Chlum u Třebo..
okres:
Jindřichův Hrade..
Černá v Pošum..
okres:
Český Krumlov..
Diskuze k Bílý Kámen
Vložit názor »
Zde můžete vložit Váš příspěvek i s fotem, kde jste byli, co jste viděli..
Příspěvek k učitému kempu vložte na kartě kempu, ať je přiřazen..
26. 08. 2012 Od: Jan | ....seznam.cz
Navštívil jsem disko Bílý Kámen. V místní restauraci jsem si koupil pivo 25Kč + 20Kč záloha na sklo. Když jsem dopil a vracel sklenici požadovali po mě ještě nějaký lísteček, ten mi ale nikdo před tím ke sklenici od piva nedal. Pouze si sklenici vzali a řekli že mi zálohu nevrátí. Zkrátka jedno pivo je tam za 45Kč. Nic proti tomu, ale mělo by to být napsáno jasně! Gambrinus 45Kč.

22. 07. 2012 Od: kulich
Po přijezdu chteji zalohu na klic 1000kč kdyz den odjezdu ho neodevzdate do 10hod,tak zalohu zabaví,no budiž,wc dveře nezamykatelný bez toalaetniho papiru natož u umyvadla se našly ubrousky nebo neco nautřeni rukou nikde,sprchy bez závěsu.neustaly bordel,s jedne strany ,,tucá\" diskoteka od souseda vedle ječi tuc tuc s auta a od naproti zas něco jiného,ve 3 v noci vyhrávani na klaksony u aut atp.kazda chatka ma sve čislo,ale vetsina intelignetu to nereši ani že u chaty stoji cizý auto,prostě se Vám tam bude dobývat v domění že se jedná o jeho chatku a Vy ho tam nechcete pustit.Klid nastane až v 7 ráno.Chatky i se svou výbavou ještě s první republiky.Elektricka zasuvka cca 1,5m vysoko,takže nabit telefon popř.si uvarit ve vlastní rychlovarce kafe nemožny.Tady nás už nikdo neuvidi.

17. 07. 2012 Od: michala | ....seznam.cz
chtela bych se informovat kolik by to stalo na strdnact dni dva dospele a dve deti 11 let a deset let

26. 05. 2012 Od: Miroslav Karchnák | ....seznam.cz
Dobrý den chci se zeptat když si chci objednat chatku tak se platí 155kč na den + za osobu 45kč+15kč poplatek nebo jen chatka +poplatek děkuji Karchnák

02. 08. 2011 Od: Stuchlík | ....seznam.cz
dobrý den máte volnou chatičku 4l a kolik za ní?, v termínu 6.8-13.8

07. 07. 2009 Od: bm9999 | ....seznam.cz
Dobrý den, vrátila jsem se z Mácháče a docela zklamaná. Chatka šílená, sprchy hnusný, o záchodech ani nemluvim. Vlhko, smrad a špína. Teplá sprcha ? To chci asi moc a dobrý jídlo ? V těch kuchyních co vařili, to se nedalo jíst, hranolky na 5x udělaný - hnus. Jinak zábava OK, až na pár zlitejch moc zlitejch lidí - který spali ve škarpách, blili za chaty a nebo si to rozdávali ve sprchách. Jo a málem bych zapomněla, já obyvatel chatový oblasti a ještě musím platit 40 Kč za vstup do jezera ???? Tak to mě xxx ... no už tam nejedu, to radši zakalim v Praze ... doma. Nejsem namyšlená, ale uplnej zevlák taky ne. Nashle

30. 06. 2009 Od: Šott | ....seznam.cz
Dobrý den,je možné dvoulužkovou chatku.Předem vám děkuji za odpověd.