Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Vložit názor »
Zde můžete vložit Váš příspěvek i s fotem, kde jste byli, co jste viděli..
Příspěvek k učitému kempu vložte na kartě kempu, ať je přiřazen..
25. 07. 2013 Od: Kristina V. | ....seznam.cz
Tenhle kemp teda rozhodně nedoporučuju. Ještě jsem tam nebyla a už jsem rozhodnutá, že mě tam v životě neuvidí. Nevěřila jsem naší sousedce když mi říkala, jak nepříjemný a neochotný je pán na recepci. Jakmile jsem tam zavolala, sama jsem se o tom přesvědčila. Je nepříjemný, nevychovaný a pořád s vámi mluví jako kdyby jste ho hrozně obtěžovali. S takovým jednáním jsme se opravdu ještě nesetkali, takže jsme se okamžitě rozhodli pro kemp o pár kilometrů dál, kde je mimochodem voda stejně čistá a ceny dokonce nižší a chovají se slušně do telefonu i přesto že mají nacpaný kemp! Takže za nás do tohohle kempu NE!!!

12. 07. 2012 Od: llcoolj | ....seznam.cz
Camp ok, ale co se týče jezera a jeho provozu tak pozor!Platíte tam skoro za vše,voda zelená,na vstupu necháte majlant.Celkově obec docela slušně ždíme turisty.

24. 04. 2012 Od: robertenergizer | ....seznam.cz
To vstupné na pláž je i pro ubytované? nevíte někdo?

19. 07. 2009 Od: wwwerca
Fajn misto a pekne ceny.

15. 07. 2009 Od: Jana Nýčová | ....seznam.cz
Super spokojená , kemp bezva

07. 07. 2009 Od: Marta | ....seznam.cz
S tou nedotčenou přírodou si děláte legraci...... Hamr mám moc ráda, ale těžba uranu v uplynulých letech se na něm bohužel hodně podepsala :-(