Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací

Nejlépe hodnocené kempy:

Hradec Králov..
okres:
Hradec Králové..
Hluboká nad V..
okres:
České Budějovice..
Úštěk
okres:Litoměřice
Stříbro
okres:Tachov

Nejvíce zobrazované kempy:

Černá v Pošum..
okres:
Český Krumlov..
Chlum u Třebo..
okres:
Jindřichův Hrade..
Hluboká nad V..
okres:
České Budějovice..
Vložit názor »
Zde můžete vložit Váš příspěvek i s fotem, kde jste byli, co jste viděli..
Příspěvek k učitému kempu vložte na kartě kempu, ať je přiřazen..
 23. 07. 2016 Od: kalina jiří | ....seznam.cz
Jsem zde s vnučkou poprvé a jsem zde velmi spokojen.Přístup personálu je vstřícný
kvalita jídla nemá konkurenci,ubytování odpovídá cenové relaci,vybavení pro děti je velmi dobré a pokud bude sloužit zdraví určitě se vrátím.Zařazuji tento autocamp ve své cenové třídě na xxx poskytovaných služeb.DĚKUJI

06. 07. 2016 Od: M.Štefan | ....seznam.cz
V tomto kempu jsme mohli strávit bohužel jen 5 nocí (27.6.-2.7.2016). Kemp je zkrátka super!! Ideální k výletům do okolí,nádherná písčitá pláž, občerstvení,vždy čisté WC,sprchy a vždy teplá voda bez omezení. Komunikace s paní majitelkou, velice příjemná provozní i veškerý personál na jedničku! Mohu jen doporučit!!!

27. 04. 2016 Od: Procházková Marie | ....atlas.cz
Strávili jsme v kempu celý víkend s přáteli. I když bylo chladné počasí, topilo se v krbu, na chatách přímotopy, příjemná obsluha, všude čisto a především výborná kuchyně!

23. 08. 2015 Od: Novotný Petr | ....seznam.cz
Kemp se nachází v krásné přírodě a je v něm naprostý klid. Ideální pro rodiny s dětmi. Je udržovaný a každým rokem se zde něco nového vybuduje. Velmi vstřícný personál. Super živá hudba v sobotu. Určitě se zase vrátíme. Děkujeme!

04. 08. 2015 Od: Grus Miroslav | ....email.cz
Byli jsme velmi spokojeni,zvláště personál se snažil a všichni byli přátelští,vše fungovalo v rámci možností.Dá se však vždy něco zlepšovat- vyděl jsem velkými hráběmi upravovat pláž.Není to nijak náročné však efekt zaručen a to nejen z hlediska pohledu.Přeji jen dobré zákazníky a hezké léto

23. 07. 2014 Od: Eva | ....seznam.cz
V tomto kempu jsem byla před třemi lety,a už nikdy více,chatky v hrozném stavu a hlavně je jaksi před námi zapomněli uklidit,záchody také hnus ,sprchy jakž takž,jídlo bylo dobré ale komfort ubytování prostě nula za mně ne.

30. 06. 2012 Od: Potová | ....email.cz
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, kolik se platí za chatku, kdybychom ji chtěli zarezervovat. Jsme 2 dospělí + 2 malé děti na 7 dní. Prosím Vás o veškeré informace. Předem děkuji za Vaši odpověď. Potová

24. 08. 2008 Od: Jitka | ....centrum.cz
Ahoj všem zájemcům o dovolenou v tomto kempu, musím vás varovat, není to vhodné místo pro rodiny s dětmi ani ne kvuli okolí, to je super, ale chatky jsou řešeny pro 4 rodiny (4 člené) a tak se může klidně stát že vám na pokoj dají úpně cizí rodinu nebo páreček:D My jsme měli domluvenou chatku pro 2 rodiny s dětmi do 3 let, ale jaké bylo naše překvapení, když nám do chatky zanedlouho nastěhovali ještě 2 rodiny, no děsný, děti pořád vzhuru a ráno zase rušili děti ostatní spící "nájemníky" - Doporučuji spíše pro kolektiv o 16 lidech, aby jste měli jednu chatku.