Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací

Nejlépe hodnocené kempy:

Okounov
okres:Chomutov
Hradec Králov..
okres:
Hradec Králové..
Hluboká nad V..
okres:
České Budějovice..
Úštěk
okres:Litoměřice

Nejvíce zobrazované kempy:

Černá v Pošum..
okres:
Český Krumlov..
Planá u Mariá..
okres:Tachov
Horní Planá
okres:
Český Krumlov..

Vložit názor »
Zde můžete vložit Váš příspěvek i s fotem, kde jste byli, co jste viděli..
Příspěvek k učitému kempu vložte na kartě kempu, ať je přiřazen..
11. 07. 2011 Od: sofie | ....atlas.cz
Dobrý den, včera jsem dorazili s rodinou z campu Holiday Park Liščí Farma ve Vrchlabí a ráda bych vám tento camp doporučila, protože jsme přijeli nadšení! Velice ochotný personál a bohatě vybavený areál - velké sportoviště s volejbalem, kuželkami, tenisovým kurtem a spousta dalšího. Koupání je také přímo v kempu a co bylo úžasné, že jsme mohli na celý den na výlet a o děti bylo postaráno v dětském koutku, kde si mohli namalovat tričko nebo soutěžit v rámci animačních programů a to máme 4-leté a 8-leté děti a nebyl žádný problém! Vřele doporučuji, jestli si chcete užít dovolenou se vším všudy! :-)

18. 04. 2011 Od: Liščí Farma
Areál Holiday Park Liščí Farma Vám tímto oznamuje, že tato firma změnila vlastníka, což s sebou přináší spoustu pozitivních změn a novinek, o které se s Vámi chceme podělit.
Nově pro rodiny & děti
- naším cílem je zajistit co nejlepší podmínky pro rodiny s dětmi
- kompletní rekonstrukce dětského hřiště
- vystavění nové dětské MINI ZOO se zvířátky – ovečky, kozičky, oslík
- od června do srpna pravidelné dětské animace s profesionální agenturou PUNTÍK
Nově v gastronomii
- změna na CELODENNÍ stravování – snídaně, obědy a večeře, rychlé občerstvení též po celý den. Vaříme vždy z čerstvých potravin nově i od BIO farmářů.
Nově sportovní aktivity
- pravidelné tématické sportovní dny s možností objednání Vaší účasti den předem.Budete si pak moci vyzkoušet jízdu na čtyřkolkách, lezení na blízké stěně a spoustu dalšího.
V areálu se budou pořádat sportovní akce, večery s živou hudbou, taneční večírky, zahradní párty, pravidelné grilování, animace pro děti a spoustu dalšího.
Postaráme se o Vás s maximální možnou péčí…
Těšíme se na Vás Team Holiday Parku Liščí Farma

17. 08. 2010 Od: mirek
skoda letéšního počasí, jinak souhlasím kemp je super, kuchyn vynikající

31. 07. 2009 Od: anička | ....seznam.cz
U nás povodně a tady vichřice :(. To je tedy léto. No ale musím pochválit majitele. Staral se o všechny lidi v kempu moc pěkně. Nejdřív jsme chtěli s děckama odjet, ale pak jsme zůstali. Moc rádi přijedeme zase.

29. 06. 2009 Od: Berža | ....tiscali.cz
Myslím, že ty sobotní večery jsou nejen o country. Měli jsme fantastický steak za supoer cenu! Běžte se podívat na http://www.liscifarma.cz/leto-na-grilu.htm.

31. 05. 2009 Od: radim | ....centrum.cz
Byli jsme už 2x v sobotu na country večeru. Jednou i na celý víkend. Mohu jen doporučit.

06. 04. 2009 Od: pavel | ....email.cz
Taky souhlasím, že ekempy mají dobrý výběr. A pokud jde o Liščí farmu, tak bych řekl, že je z celých Krkonoš nejlepší. Hory jsou vůbčec problém, nabídka kempů nškde u vody je velká, ale blízko do hor a ještě takto vybavený je problém.

13. 03. 2009 Od: Makuska | ....volny.cz
Mám také celkem dobrou zkušennost. Sice jsme zde byli jen krátkou dobu,protože jsme projížděli, ale byla jsem překvapená a tak jsem zamluvila rodičům velikonoční víkend. Celkově se mi líbí na webu ekempy.cz, že zde najdu vše co potřebuji a také můžu vyjádřit názor, pomáhá mi to v rozhodování při plánování trasy. Díky! a tento kemp doporučuji.

08. 03. 2009 Od: R.H. | ....volny.cz
Tenhle kemp je jeden z nejlepších v čr. Na jejich stránkách mají, že tam je rodinná atmosféra a je to pravda. Mohu jen doporučit. Obsluhovala nás majitelka!

21. 02. 2009 Od: Eva Pražáková | ....seznam.cz
Liščí farmu jsem navštívila s přítelem a byla to skvělá dovolená!kontakt jsem objevila zde a proto jsem chtěla napsat malý komentář. Příjemná atmoféra, super vybavení a za příznivé ceny. Měli jsme dva psy a vůbec to nebyl problém! perfektní sužby včetně internetu! určitě navštívíme opakovaně!