Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací

Nejlépe hodnocené kempy:

Okounov
okres:Chomutov
Hradec Králov..
okres:
Hradec Králové..
Hluboká nad V..
okres:
České Budějovice..
Úštěk
okres:Litoměřice

Nejvíce zobrazované kempy:

Černá v Pošum..
okres:
Český Krumlov..
Planá u Mariá..
okres:Tachov
Horní Planá
okres:
Český Krumlov..

Diskuze k Eden Jinolice
Vložit názor »
Zde můžete vložit Váš příspěvek i s fotem, kde jste byli, co jste viděli..
Příspěvek k učitému kempu vložte na kartě kempu, ať je přiřazen..
07. 07. 2015 Od: Michal | ....seznam.cz
Jak jednoduché,změňte destinaci.Určitě najdete vhodnější kemp,kde sociální zařízení bude na lepší úrovni.Nikdo Vás nenutí,jezdit každý rok na stejné místo. Jsem si jistý,že i pro děti každá změna bude vítána. Já jsem z Liberce a vím,jak to v Jinolicích vypadá.Letos se chystáme se synem do Jižních čech,do kempu Veveří. Chystáme se tam poprvé na doporučení mého bratra,který už tam byl. Prý je to tam skvělé,tak se já i můj syn ,tam těšíme.

24. 06. 2015 Od: marcela
Do kempu jezdíme každý rok-pro děti ideální-písek,hřiště,bazén.Jen mě stále víc a víc vadí sprchy a záchody-na kemp,kde jsou karavany a stany jsou jen 2 sprchy,ve kterých nelze odložit věci(jen 1 věšák),ale kosm.taštička max.na mokrou zem-navíc,když jdete s dítětem,tak je to tragédie-není,kam dát mnoho věcí,sprcha každý rok teče také hůř a hůř a když jdete s dítětem,tak čas za 10Kč je jen taktak.Musel by někdo být na chodbě a pak tam hodit peníze,aby se stačila matka s dítětem osprchovat.A světla ve sprchách jsou také tragická-je tam přítmí a když se chcete ráno učesat,tak přes dřevěné latě taky moc denního světla neuvidíte.
A ty pracovnice na recepci,jsou od roku víc a víc nepříjemné a ještě tam je tak zahuleno,že to budete chtít mít co nejrychleji vyřízené.Měli by tam být ochotní lidé a ne takové,které to nebaví .

13. 08. 2012 Od: jana | ....seznam.cz
Hrůza a děs, kemp přeplněný k prasknutí, na cca 120 žen jen dva záchody a ještě špinavý jako prase. Neskutečný hluk po celou noc a to nemyslím od lidí, ale od traf na elektřinu! Neskutečné, zaplatili jsme dvě noci a po první jsme odjeli pryč!

26. 07. 2012 Od: Libor Havrlant | ....seznam.cz
Dobry den,potreboval bych jednu chetku na jednu noc ato 14.8.2012,Je moznost? Dekuji za odpoved

13. 01. 2010 Od: Martin ŠTEKL | ....centrum.cz
Dobrý den.Chci se zeptat zda je volná velká chata v měsíci červenec a zda platí cena 1600kč za den pro 8míst.Předem děkuji za odpověd.