Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Vložit názor »
Zde můžete vložit Váš příspěvek i s fotem, kde jste byli, co jste viděli..
Příspěvek k učitému kempu vložte na kartě kempu, ať je přiřazen..
19. 07. 2010 Od: Irena Holanová | ....seznam.cz
Dobrý den,
jaká je cena pro 2 osoby na 1 noc, ubytování v chatce? Máte volnou kapacitu v termínu 24.-28.7? Děkuji.
Holanová

22. 06. 2010 Od: Petr | ....seznam.cz
Dobrý den ,prosím o zaslání ceny pobytu pro větší stan nebo chatka,auto,dítě 12 let+dva dospělí od pátku do neděle ,děkuji,děkuji pěkný den Zadina

25. 09. 2009 Od: martin grundza | ....seznam.cz
dobry den chtel jsem se zeptat kolik stoji na den chaty pro 4 osoby a jestli tam muze byt i pes dekuji grundza

17. 08. 2009 Od: Naďa | ....seznam.cz
Mohl by sem prosím někdo napsat ceník?Jako dítě jsem sem jezdila 10 let a teď bych sem ráda jela se svými dětmi.Děkuji Naďa.

08. 07. 2009 Od: Libor | ....seznam.cz
Zrovna jsem se vrátil z Bukoviny.Super koupání(čistá voda),udržovaný trávník,ceny za ubytování nejsou přehnané.Vřele doporučuji.

03. 07. 2009 Od: Standa | ....seznam.cz
Dobrý den,mohli by jste vypsat cenik? A může se k vám s karavanem??? Děkuji Krišal.

25. 06. 2009 Od: Martina | ....seznam.cz
dobrý den, mě by zajímali ceny, děkuji Martina

15. 05. 2009 Od: Zuzana | ....seznam.cz
Zajímalo by mne,zdali se smějí vzít do campu pajsci.

26. 02. 2009 Od: monika
jezdím do tohoto kempu už 19 let a pořád se tam ráda vracím... jen mě mrzí že poslední léta je otevřeno málo stánku,dříve to tam žilo a v každém stánku bylo něco,byla bych ráda a myslím že nejen já kdyby se to znovu oživilo a lidi by se tam naučili znova jezdit.

1 2