Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací

Nejlépe hodnocené kempy:

Hradec Králov..
okres:
Hradec Králové..
Hluboká nad V..
okres:
České Budějovice..
Úštěk
okres:Litoměřice
Stříbro
okres:Tachov

Nejvíce zobrazované kempy:

Černá v Pošum..
okres:
Český Krumlov..
Znojmo
okres:Znojmo
Chlum u Třebo..
okres:
Jindřichův Hrade..
Vložit názor »
Zde můžete vložit Váš příspěvek i s fotem, kde jste byli, co jste viděli..
Příspěvek k učitému kempu vložte na kartě kempu, ať je přiřazen..
04. 08. 2015 Od: lenka | ....seznam.cz
byla sem v kempu na bukovine nic moc malo stanku ale jinak klid krasne cista voda travnik dobře udrzovany

18. 08. 2013 Od: Lenka s vnoučaty
Letos jsme prvně byli v kempu s koupalištěm a bylo to super.Čistá voda,hlavně pro děti.Karavan stál u bazénu,takže dobrý dohled na řádící vnoučata.Občerstvení v místě,dojíždí pojízdná prodejna.Doporučuji

09. 08. 2012 Od: LUCIE | ....seznam.cz
Bukovina je super koupaliště...uděláno přesně pro děti, občerstvení a ubytování super....opravdu mohu jen a jen vřele doporučit hlavně rodinkám s dětmi

29. 06. 2011 Od: Klárka Mullerová | ....seznam.cz
Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda-li můžeme navštívit Váš kemp s malým, vychovaným a nehlučným pejskem.

Děkuji Mullerová

26. 06. 2011 Od: Jitka Tománková | ....seznam.cz
Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat, jestli by u Vás v kemu byla volná chatka k pronajmutí od 10.7.-13.7. pro dva dospělé a tři děti a cenu. Děkuji za odpověď

14. 06. 2011 Od: eliška ištokova | ....seznam.cz
mela bich zajem o chatku na tiden sme ctiri deti dvje dospjeli kolik nas to vide dekuji istokova

13. 06. 2011 Od: ištokova eliška | ....seznam.cz
dobri den chtela jsem se zeptat pucujete karavany nebo mate chatky sme ctyři deti dvje dospjeli kolik bi nas to višlo na tejden dekuji istokova

07. 06. 2011 Od: kubaleova michaela | ....seznam.cz
Dobry den chtela sem se zeptat kolik by nas stala chatka pro 4 maly deti a 2 dospeli od 25.7. do 4.8.2011 dekuji zapochopeni kubaleová

12. 08. 2010 Od: Benešová Ivana | ....email.cz
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli máte v kempu chatky a jak jsou velké. Chybí Vám na stránkých obrázky.
Děkuji Benešová

27. 07. 2010 Od: johnyx | ....seznam.cz
Bezvadný kemp.Jezdím tam každej rok.Letos se tam toho hodně změnilo,hlavně pro děti.Vřele doporučuji

12