Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Diskuze k Kemp Kuchelník
Vložit názor »
Zde můžete vložit Váš příspěvek i s fotem, kde jste byli, co jste viděli..
Příspěvek k učitému kempu vložte na kartě kempu, ať je přiřazen..
23. 08. 2012 Od: x | ....seznam.cz
Škoda že od roku 2013 budou mít všichni utrum.

31. 07. 2012 Od: Michal | ....seznam.cz
Pěkný kemp na velice pěkném místě. Jezdím sem poměrně pravidelně již dlouhá léta. Bohužel letos jsem sem přivedl známé, neruše co bude následovat. V kempu oproti tomu co jsem pamatoval téměř ani noha. Obsluha v jídelní části, no jedním slovem "nedobrá", a zbytek katastrofa! Ve vyhlášeném vodáckém kempu, v sobotu 28.7.2012 s předpovědí "krásně a 30st" je problémem uvařit sto jídel a jedno z pěti jsme po cca hodině nedostali vůbec s obviněním, že nebylo objednáno. Je mě to líto, ale připadá mě, jako by se zde najelo na mnohde standardní systém " když se ti tu nelíbí, tak vypadni" což mě také bylo řečeno. U přátel, které jsem sem vzal v dobré víře mám max ostudu a odcházel jsem s jistotou, že se zde dlouho neukážu.

01. 02. 2011 Od: Marie Bečvářová | ....seznam.cz
Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli na měsíce červenec, srpen nabíráte brigádníci. Zvládám základy Angličtiny a Ruštiny. Práce mi nevadí jsem zvyklá na fyzickou práci. Budu moc ráda když se mi ozvete děkuji.

19. 12. 2010 Od: paveljurkovic@seznam.cz
Nejhezci kemp na Sazave,jezdime tam uz 10let a jsme velice spokojeni.Muzu jen doporucit.

19. 04. 2010 Od: lukáš | ....seznam.cz
dobrý den
Chtěl bych se optat, jak je to u vás s rybařením.Je tam někde revír