Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací

Nejlépe hodnocené kempy:

Hradec Králov..
okres:
Hradec Králové..
Hluboká nad V..
okres:
České Budějovice..
Úštěk
okres:Litoměřice
Stříbro
okres:Tachov

Nejvíce zobrazované kempy:

Znojmo
okres:Znojmo
Chlum u Třebo..
okres:
Jindřichův Hrade..
Černá v Pošum..
okres:
Český Krumlov..
Vložit názor »
Zde můžete vložit Váš příspěvek i s fotem, kde jste byli, co jste viděli..
Příspěvek k učitému kempu vložte na kartě kempu, ať je přiřazen..
27. 06. 2015 Od: Jani :-D | ....seznam.cz
Do tohoto kempu jsem jezdila už jako mala s rodiči každý rok a nidy jezdit nepřestanu. Je super...už mám i vlastní děti a mooc se do kempu těší. :-D

11. 07. 2012 Od: Pavla | ....seznam.cz
Ohniště bez problémů, dřevo se prodává i přímo zde..

09. 07. 2012 Od: Luboš | ....tiscali.cz
Spali jsme zde s partou vodáků 5.7.2012. Hygienické zázemí velice hezké a čisté. S jídlem je to tam horší, přímo v kempu si dáte akorát tak klobásu z friťáku. Naštěstí na druhém břehu Berounky je restaurace s příjemnou obsluhou a slušnou kuchyní. Dá se tam přejít po jezu, nebo obejít po mostě cca 1km proti proudu.

26. 03. 2012 Od: Lucie | ....seznam.cz
Jak je to tu prosím s ohništěm? Není v seznamu zaškrtlé, tak se raději ptám - je jich tam dostatek? Děkuji za odpověď :)

02. 06. 2011 Od: Jaromír Vajglík Doupník
Letos 17.6. tam jedu poprvé a už se moc těším,protože tam jedu s nejlepší slečnou,kterou jsem kdy poznal a věřím,že si víkend tam spolu užijeme.

28. 06. 2010 Od: vlastimil zapletal | ....seznam.cz
racice jsou nejsuprovejsi kemp na svete maji tam skvele vychlazene pivo a skvelou obsluhu reka je take super a hlavne neni to drahe jezdime tam nejradeji

14. 06. 2010 Od: cly | ....seznam.cz
Zdá se mi, že mapka ukazuje na kemp v Klíčnavě. Račice jsou par kilometru jižněji!

10. 06. 2009 Od: Nerisa | ....seznam.cz
Žůžo a není to tam ani drahý. to je faktis dobrej kemp

07. 06. 2009 Od: Kaktus
Tenhle ten kemp je ten nejlepsí kemp na svete protoze ja mam v teto oblasti chatu a fakt tam mají dobre pivecko a je tam skvela obsluha