Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Úvod Mapa Recenze Počasí Přihlásit Informace Schránka(0) Letní soutěž
Hledat Schránka(0) Mapa

Recenze:

Milena ***
Kemp je super moderní na krásném místě. Ale souhlasím s recenzí pana Milana. Ta parta s tím autobusem, to je pokažená dovolená, sousedi je nezajímaj, paří až do svítání. Jejich děti lítaj po kempu do půlnoci a obtěžují svým křikem ostatní ubytované. Letos tam nejedeme. A ty záchody jsou opravdu otevřeny jen tak aby se neřeklo, jedna kabinka a dost. Tak na co jich tam je tolik, když jsou zamčené?

Miloš ****
Vše by bylo dobré, ale proč v kiosku točí jenom Krakonoše? Nechci naštvat patrioty trutnovského pivovaru ale je tolik dobrých piv a tady 2x Krakonoš a nic jiného, jen plechovkový.

Danuše ***
Zklamání za dost vysokou cenu,navonění všech chatiček silnou aviváží,v případě alergie pobyt ve dne i v noci nemožný,jedna noc strávena v autě,druhý den odjezd z kempu,nemožnost dobití baterií elektrokol,strava v restauraci chutná.kemp pouze pro mladší generaci

Danuše ****
Kemp je pro méně náročné turisty,což odpovídá nám,manžel tremp,šlo by trochu vylepšit stravování,jinak spokojenost

Danuše ****
Pobyt v kempu a hlavně stravování v místní restauraci byl nádherný

ALTAIR ****
Kemp jsme navštívili v 07/2023 -na dvě noci -přijemný, ochotný personál, jednoduchý, ale klidný, čistý kemp

Zdena Šmídová *****
Byli jsme zde 2 noci na školním výletu. Spokojenost s ubytováním, sociálním zařízením, s panem vedoucím, který nám vyšel ve všem vstříc. Vše čisté, celý areál upravený. Možnost výletů do okolí. Velká výhoda koupaliště a dobrého občerstvení(pan vedoucí nám připravil i velmi chutné obědy a večeře na přání). Moc děkujeme. Studenti a učitelé gymnázia z Brna

Renata ***
Byly jsme ubytování 7dní. V chatce pro 5. Rok 2013.Chatka byla čistá, dostatečně velká. Kemp byl čistí, jídlo dobré. Běžně potraviny bez problémů k sehnání. Plus věci navíc. Koupaliště je menší ale moc hezké. Voda sice studenejší. Zátoka krásná, jen pro koupání doporučuji boty do vody. Jsou tam kamínky. Okolní vyžití je parádní. Spousta památek, muzeí atd. k vidění. Kemp mohu doporučit, určitě v budoucnu zavítáme zas.

Hela ****
Vyslala jsem tam babičku s dětmi a byli moc spokojený. Výhoda bazén v kempu a restaurace v okolí.

Martina ****
Dovolená na motorkách, bylo tam krásně, velice ochotná paní v restauraci. Akorát by to chtělo zlepšit toalety.



Recenze, názory, diskuze

Stanový kemp Suchý, Suchý

Viděli jste pěkné místo.. napište co se vám líbilo,
Bylo někde něco špatně.. napište co se vám nelíbilo,
např. ubytování, jídlo, soc.zař., personál, počet hvězdiček dávejte podle všeho ne hned 1 nebo 5.
Vložit nový názor »

Stanový kemp Suchý

Okres: Blansko
25. 05. 2020
Od: Dudek Emil

Za35let co sem jezdíme jsem nepoznal lepší na Suchacu to prostě zije

Stanový kemp Suchý

Okres: Blansko
28. 08. 2019
Od: Markéta

Suchý mě velice zklamal, připadala jsem si jako ve středověku, hrůza. Na celý kemp připadaly 3 sprchy za 30kc a wc samozřejmě za poplatek. Druhé záchody čisté, ale bez papíru a nebylo zde ani mýdlo na ruce, což v dnešní době jsem nikde nezažila. Dětské hřiště se druhým rokem staví, je tam zakaz vstupu, nemluvím o skákací bublině, kde je celodenní vstupné 70kc, ale otvírá se až odpoledne. A o rádoby chatkach na ubytování ani nemluvím. Plechové buňky a děsné posezení vedle mluví za vše. Tento kemp je pro mě propadák a nic mě nepřesvědčilo, abych se vrátila zpět,což je škoda, protože příroda a prostředí je kolem nádherné. Za ty roky uz tam mohly stat krásné chatky na ubytování a kemp by nebyl prázdný...

Stanový kemp Suchý

Okres: Blansko
07. 08. 2019
Od: scott

Nemá chybu. Velký dostatek stánků s pivem a občerstvením vůbec. (to je taky potřeba)

Stanový kemp Suchý

Okres: Blansko
22. 06. 2019
Od: Radka

Suchý je prostě srdcovka a nikdy nezklame!:-)

Stanový kemp Suchý

Okres: Blansko
17. 01. 2019
Od: Zbyña

Pred rokem jsem poprve vynechal Kemp Duchy a leteli jsme do Egyptu bylo tam fajn protoze jsem tam poznal cechy z moravy a byly na suchym letos zadny Egypt ale Duchy aspon tam bude veprove maso

Stanový kemp Suchý

Okres: Blansko
22. 07. 2018
Od: Monika simkova

V tomto kempu jsem byla před 27rokama bylo fajn letos jedem

Stanový kemp Suchý

Okres: Blansko
18. 01. 2018
Od: Pavla

Na Suchý jezdím už přes 20 let. Moc se nám tam líbí. Kemp super. Jediná věc, co mi vadila tak 30,- za sprchu, ještě k tomu málo vody. Oproti jiným kempům dost drahé.

Stanový kemp Suchý

Okres: Blansko
28. 06. 2017
Od: Zbyňa

Na Suchy jezdím 20-tým rokem a vždy jsem byl nad míru spokojen perfektní prostředí milí lidé a ochotní! Dětem letos manželka řekla že pojedem do Itálie, ale děti začaly křičet že chcou na sucháč tak je to opět jasné. Všem komu jsem Suchy doporučil byly spokojeni z pozdravem rodina Šťastná Jeseník :-)