Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací

Nejlépe hodnocené kempy:

Hradec Králov..
okres:
Hradec Králové..
Hluboká nad V..
okres:
České Budějovice..
Úštěk
okres:Litoměřice
Stříbro
okres:Tachov

Nejvíce zobrazované kempy:

Černá v Pošum..
okres:
Český Krumlov..
Chlum u Třebo..
okres:
Jindřichův Hrade..
Hluboká nad V..
okres:
České Budějovice..
Vložit názor »
Zde můžete vložit Váš příspěvek i s fotem, kde jste byli, co jste viděli..
Příspěvek k učitému kempu vložte na kartě kempu, ať je přiřazen..
15. 07. 2016 Od: jindra | ....email.cz
Dobrý den,
je tento kemp v provozu? Děkuji za odpověď. jindra

16. 07. 2013 Od: BOBO | ....centrum.cz
Doporučuji vřele všem a děkujeme panu provozovateli, majiteli a všem tam vstřícným, milým a hodným lidem, kteří se o toto vše zasluhují. Skvělé prostředí, vyžití, zábava, klidná a nádherná příroda. Kemp je po záplavách naprosto čistý, velmi udržovaný a v provozu v roce 2013 po celou sezonu. Ještě jednou velké díky všem včetně pana majitele.

25. 05. 2013 Od: Stanislav Kučera | ....seznam.cz
Dobrý den, mám dotaz zda je autokemp v letošním roce "2013" provozován.Děkuji za odpověď. S pozdravem Kučera - Trutnov

23. 06. 2012 Od: Alena | ....seznam.cz
telefon na správce 724507307

03. 06. 2012 Od: Ilona Hanáková | ....seznam.cz
Dobrý den, ráda bych se zeptala zda je volná kapacita v kempu v chatce v termínu od 28 července na týden?Pokud ano,jaká je cena za ubytování pro 2 dospělé osoby + pes.A kam se mám obrátit s případnou rezervací a platbou.Děkuji za brzkou odpověď.

29. 05. 2012 Od: Lukas Pecka | ....seznam.cz
Dobry den chtel jsem se zeptat kojik by stal pronajem na tento vikend dve dvou luzkovi chatky dekuji za brzkou odpoved

24. 02. 2012 Od: Kacka M. | ....seznam.cz
Do Podhaji jezdim uz od mala a moc se mi tam libi. Je tam krasna krajina, rybnik lide, atp... Je to prijemne a pohode misto na dovolenou. :))) Doporucuji.

19. 06. 2011 Od: Sláva Kučera | ....sezam.cz
Dobrý den a mám dotaz zdali jsou volná místa k ubytování v chatkách ve vašem kempu. Sdělte prosím i cenu za osobu.Jedná se mi o ubytování dvou osob. S pozdravem Kučerovi

27. 08. 2009 Od: Jaroslava.Soukupova | ....seznam.cz
Krásný den potrebuji více info o kenpu rádi bychom přjeli není cena a nějaké foto dík.Jarka

02. 08. 2009 Od: Pajda | ....seznam.cz
Dobrý den , chtěla bych Vás poprosit o ceník . Děkuji a přeji hezký den

12