Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací

Nejlépe hodnocené kempy:

Hradec Králov..
okres:
Hradec Králové..
Hluboká nad V..
okres:
České Budějovice..
Úštěk
okres:Litoměřice
Stříbro
okres:Tachov

Nejvíce zobrazované kempy:

Černá v Pošum..
okres:
Český Krumlov..
Znojmo
okres:Znojmo
Chlum u Třebo..
okres:
Jindřichův Hrade..
Diskuze k ATC Radešov
Vložit názor »
Zde můžete vložit Váš příspěvek i s fotem, kde jste byli, co jste viděli..
Příspěvek k učitému kempu vložte na kartě kempu, ať je přiřazen..
12. 01. 2015 Od: Lukáš Janů | ....seznam.cz
V tom to kempu není co dodat, příjemná a krásná příroda,klid a pohoda. Je to můj nej kemp kde jsem vůbec kdy byl. Děkuji za krasný lidový kemp.

16. 08. 2014 Od: Pavlína
Do tohoto kempu jsem jezdila s rodiči na pravidelnou dovolenou už jako malá holka a nyní sem jezdím s mou rodinou je to tu super klid,čisto,příjemný personál a neuvěřitelně nádherná krajina.Pro rodiny s dětmi vřele doporučuji.

08. 07. 2014 Od: Petses | ....seznam.cz
Do tohoto kempu jezdím od svých 4 let,ještě tu žádný kemp ani pořádně nebyl a musím říct,že to prostředí a klid je k nezaplacení jen kdyby vedení napadlo udělat více přípojek na elektřinu pro karavany .

05. 08. 2013 Od: Vlastimil Štajner | ....seznam.cz
V tomto kempu jsme byli už i vloni i letos od15.7.-20.7. Krásná příroda hezké prostředí a to důležité je personál. Ochotní a milé prodavačky v kiosku? V šude čisto no prostě paráda?

13. 07. 2011 Od: Hana Balášová | ....seznam.cz
Chtěla bych se informovat,zdali by byla k mání chatka pro tři až čtyři osoby od30.7 do 4.8.2011 a za kolik by stála.děkuji za odpověd´.Balášová

09. 07. 2011 Od: Mamčajanča | ....gmail.com
Určitě zase brzy přijedeme, bylo to tu vždy super.

02. 01. 2010 Od: David Kučaj | ....e-mail.cz
Je to tam super, Nejlepší kemp co znám. Na světě Good-bye.

23. 07. 2009 Od: Petr Kučaj | ....email.cz
Je to tam super,nejlepší kemp co znám.V srpnu znova HURÁ...1.