Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací

Nejlépe hodnocené kempy:

Okounov
okres:Chomutov
Hradec Králov..
okres:
Hradec Králové..
Hluboká nad V..
okres:
České Budějovice..
Úštěk
okres:Litoměřice

Nejvíce zobrazované kempy:

Černá v Pošum..
okres:
Český Krumlov..
Planá u Mariá..
okres:Tachov
Horní Planá
okres:
Český Krumlov..

Diskuze k Kemp Vltava
Vložit názor »
Zde můžete vložit Váš příspěvek i s fotem, kde jste byli, co jste viděli..
Příspěvek k učitému kempu vložte na kartě kempu, ať je přiřazen..
21. 07. 2014 Od: Eliška | ....seznam.cz
V tomto kempu jsme byli ubytovaní tento víkend. Musím říct, že silně nedoporučuju. V dřívějších letech jsme zde byla již dvakrát ubytovaná a vždy vše v naprostém pořádku. Ale tentokrát jsem byla úplně zhnusená jak se o kemp nikdo nestará. Úplně nejhorší pro mě byl stav hospody - podlahu ani stoly asi letos ještě neumývali. Všude zaschlé vylité nápoje a kdoví co všechno, to samozřejmě způsobovalo nálety desítek much; ráno když jsme šli na snídani jsme museli dlouze hledat alespoň kousek stolu který není zlitý pivem či něčím jiným. Celkový dojem z hospody však završilo objednání borůvkových lívanečků - nejen že na celých lívanečkách bylo tak 7 kusů borůvek v neochucené fialové vodě, ale všemu ještě kralovala utopená moucha a neochota k reklamaci tohoto jídla (nakonec jsme vzdali dohadování s číšníkem, protože kvůli 50 Kč si člověk dovolenou kazit nechce).Sociálky byly také velmi špinavé, neuklizené a toaletní papír jsem zde potkala jen jednou....chápu, že je hlavní sezona, ale právě kvůli tomu by měla stoupnout starost o vzhled kempu. Příště už nebudeme riskovat a postavíme stan někde jinde.

31. 07. 2011 Od: Zuzana
Super kemp, doporučujeme půjčení lodí nebo raftů na více dní, ochotní lidé v půjčovně kempu zajistí odvoz na místo vyplutí i doplutí. Naše skupina čítala 30 lidí, pluli jsme 3 dny, bydleli na jednom místě, prostě skvělá voda!

10. 08. 2010 Od: Csaba Ágota | ....vipmail.hu
I am Csaba from Budapest. I would like to xxx 3 cottages to 20.8 - 21.8 (2 nights).
Kemp Vltava. Price 3x2x600KC = 3600 KC

I'm waiting for your answer!

Best regards,
Csaba
mobil: 00 36 20 9388810

01. 08. 2009 Od: Fasi | ....seznam.cz
Skvělý a útulný kemp za dobré ceny..mohu vřele doporučit i na jednu noc !!!! určitě se zas někdy rádi vrátíme :)