Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací

Nejlépe hodnocené kempy:

Hradec Králov..
okres:
Hradec Králové..
Hluboká nad V..
okres:
České Budějovice..
Úštěk
okres:Litoměřice
Stříbro
okres:Tachov

Nejvíce zobrazované kempy:

Černá v Pošum..
okres:
Český Krumlov..
Chlum u Třebo..
okres:
Jindřichův Hrade..
Hluboká nad V..
okres:
České Budějovice..
Vložit názor »
Zde můžete vložit Váš příspěvek i s fotem, kde jste byli, co jste viděli..
Příspěvek k učitému kempu vložte na kartě kempu, ať je přiřazen..
05. 08. 2015 Od: Monika | ....seznam.cz
Dobrý den,

ráda bych se chtěla zeptat, proč zde na internetu se dočítám, že ve vybavení kempu je zahrnuto: toalety, teplá sprcha, kuchyňka, přívodka elektrického proudu ALE ve skutečnosti to tak vůbec není??? Tedy toalety tam jsou, ale otevřeny jen po dobu otevřeného koupaliště, což znamenalo že v neděli když spadlo pár kapek deště, koupák se zavřel a spolu s ním i WC???? To tedy opravdu nechápu. Měli byste to tady psát popravdě.
Ráda jsem tam každým rokem jezdila stanovat, ale po letošní zkušenosti opravdu budu zvažovat. Otevírací doba koupaliště od 9-18 a večerní 18-21 a přitom to v 17:30 zamknou a už neotevřou? Tak to teda kde jsme???? Měli byste se nad tím zamyslet!!!

Děkuji. Nespokojená zákaznice.

P.S.: jediné k čemu nemám žádnou výtku, bylo výborné občerstvení v restauraci u koupaliště a příjemný personál.

28. 07. 2013 Od: aiv | ....ktknet.cz
Včera jsme byla na koupališti na Libotíně. Jako dítě jsem tam jezdila dosti často, teď po asi 15 letech jsem jela na koupališti s tím, že je to nově zrekonstruováno. Byla jsem velmi sklamaná. Koupaliště musíte celé obcházet, aby jste se dostali k prodeji lístků, bazén od poloviny(větší hloubka) byla pokrytá nějakými fujtajbl řasami na dně a okrajích. bylo to mazlavé a nepříjemné. navíc se nebylo kde schovat pod stromy, protože jsou všechny vykácené a tam kde jsme chodili jako děti do stínu nebylo už teď v areálu koupaliště. navíc člověk se do bazénu dostane jen přes sprchy, kdy je tedy možnost vlézt do bazénu jen ze dvou stran. byli jsme i na golfu,opět obcházení, golf za dva jsme zaplatili 120 kč a dali nám jen jednu hůl a k tomu nějak křivou. navíc jamky byly křivé a tak nějak úplně jiné, než jsou všude jinde. (dá se to uhrát tak pro zkušené ne pro amatery).

16. 07. 2010 Od: Dominik David | ....centrum.cz
Nové internetové stránky: http://koupaliste-libotin.cz