Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací

Nejlépe hodnocené kempy:

Hradec Králov..
okres:
Hradec Králové..
Hluboká nad V..
okres:
České Budějovice..
Úštěk
okres:Litoměřice
Stříbro
okres:Tachov

Nejvíce zobrazované kempy:

Znojmo
okres:Znojmo
Černá v Pošum..
okres:
Český Krumlov..
Chlum u Třebo..
okres:
Jindřichův Hrade..
Vložit názor »
Zde můžete vložit Váš příspěvek i s fotem, kde jste byli, co jste viděli..
Příspěvek k učitému kempu vložte na kartě kempu, ať je přiřazen..
07. 06. 2013 Od: Lukas | ....gmail.com
Byl jsem zde s přítelkyni a mohu tento kemp všem doporucit , sprchy bez žetonku, skvělá ceny za ubytování půjčování tenisových raket zdarma, ping pong zdarma, lednička v chatce velmi dostačující Kuchyňka vše OK

31. 07. 2012 Od: Kamila
Sociálky jsou opravdu velmi pěkné, problém ale je, že voda je cítit po železe a úklid probíhá zametením vody do odtoku, žádné savo nebo podobně jsem nikdy necítila, ikdyž jsem do sprch šla několikrát okamžitě po úklidu.
Do chatiček si rozhodně vemte rozdvojku, protože je zde jen jedna zásuvka.
Jinak doporučuji hlavně pro lidi, kteří chtějí přez den být na výletě a v kempu jen přespat, jelikož krom jednoho malého hřiště a rybníku tu není co dělat.

01. 06. 2010 Od: Roman Groger | ....centrum.cz
Dobrý den, chtěl jsem zeptat, jestli jsou u Vás ještě volné chatky, nejlépe pro dva.Byla by to rezervace od 16. do 19. července na mé jméno. Dále bych se chtěl zeptat co stojí za příplatek lednice, jestli jsou v areálu aprchy a jestli mi můžete poslat ještě nějaké podrobnosti nebo informace, jak daleko jsou přírodní rezervace a památky. Je zde i nějaká vodní plocha?Děkuji předem.Nashledanou Groger

28. 07. 2009 Od: Libuše Pánková | ....seznam.cz
Byla jsem s malýma vnoučatama v kempu a jsem spokojená a kluci také.Kemp můžu doporučit.Měli jsme čtyřlůžkové chatky ve kterých je lednice.Jsou zde i dvoulůžkové chatky.
V kuchyňce jsou plynové vařiče,lednice,mikrovlnka a varná konvice.
Ve sprchách je teplá voda bez žetonů.
Kousek od kempu je konzum kde se dá dobře nakoupit.

30. 06. 2009 Od: Jan Vasil | ....seznam.cz
Dobrý den,jaká je kapacita lůžek v chatce. Jsme dva,kolik by stál nocleh v chatce a jestli je chatka vybavena kuchyňkou a zásuvkou? Díky

22. 06. 2009 Od: Jaroslava Molnárová | ....atlas.cz
prosím, můžete mi napsat, zda v kuchyňce je konvice na přípravu kávy a čaje?

12. 08. 2008 Od: Korusová | ....seznam.cz
Autokemp Aljaška je útulný a čistý..Jezdím do Staré Olešky pravidelně a vřele ho doporučuji. Například proto,že teplá voda ve sprách není na žetony ani na mince,ale klasicky..