Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací

Nejlépe hodnocené kempy:

Hradec Králov..
okres:
Hradec Králové..
Hluboká nad V..
okres:
České Budějovice..
Úštěk
okres:Litoměřice
Stříbro
okres:Tachov

Nejvíce zobrazované kempy:

Černá v Pošum..
okres:
Český Krumlov..
Chlum u Třebo..
okres:
Jindřichův Hrade..
Hluboká nad V..
okres:
České Budějovice..
Vložit názor »
Zde můžete vložit Váš příspěvek i s fotem, kde jste byli, co jste viděli..
Příspěvek k učitému kempu vložte na kartě kempu, ať je přiřazen..
 15. 07. 2016 Od: dmaxx | ....seznam.cz
jednim slovem pravěk.

05. 07. 2015 Od: Markéta
Kemp je uzasnej, az na ty zviratka pusteny venku pro pejsky lovce :-) jinak super teple sprchy zdarma, ohniště, hezke prostředí, zdravime spravce Vencu a Kukina. Marketa, Ruda a nas pejsek Sindy

09. 09. 2014 Od: Ing. Petr Kočka | ....elektronaradi.cz
V kempu jsem byl na výcvikovém táboře TARTu poprvé a rozhodně ne naposledy. Vše bylo naprosto perfektní a kemp mohu všem doporučit!

05. 07. 2014 Od: Drahomíra Hlavenková
Opravdu super okolí, užasný personál a výborná kuchyně. Děti i já jsme byli velice spokojeni, mohu jen doporučit.

04. 07. 2014 Od: Libuše Burdová | ....centrum.cz
Krásná dovolená i díky personálu v kempu (milý,slušný a vstřícný)Mohu všem jen DOPORUČIT!!!!!!!!!

20. 07. 2012 Od: Robin | ....seznam.cz
Opravdu super místo všem doporučuji a hlavně zdravím provozního Zbyňka ten se tam o všechny skvěle stará zdravíme tě Robin a Simona z Tábora

02. 08. 2011 Od: Falk | ....hotmail.com
maji tam novy telefonni cislo 731943541, hezky kemp

09. 07. 2010 Od: lucka | ....seznam.cz
bylo to skvělý a moc se mi tam líbilo a pojedu tam znova

28. 07. 2009 Od: Libuše | ....seznam.cz
Tak čtyřicet pět let je tam vidět.Nic se tam k lepšímu nezměnilo.Recepci jsem nenašla,jen nějaké lidi za restaurací.Šli mi zavolat asi správce(?),přišel ven za půl hodiny.Viděla jsem WC a sprchy a hned jsem byla rozhodnutá zda zůstat či rychle odjet.
Pozor na pana Petra[ waffincentrum.cz ] Nechal si poslat 50% zálohy a prý s kempem nemá nic společného,ani účet na které chtěl poslat peníze není kempu.
Naštěstí jsem své peníze dostala od správce(?)zpět.Tak si myslím,že pan Petr s kempem má přece jen něco společného

01. 06. 2009 Od: Libuše | ....seznam.cz
Letos je to čtyřicetpět let co jsem zde byla na pionýrském táboře.Jako holce se mi tam moc líbilo.Jsem zvědavá jaké to bude nyní.

12