Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Vložit názor »
Zde můžete vložit Váš příspěvek i s fotem, kde jste byli, co jste viděli..
Příspěvek k učitému kempu vložte na kartě kempu, ať je přiřazen..
31. 08. 2012 Od: Tichý | ....razdva.cz
Klady: Příjemný kemp, čisté sociálky, vstřícný personál, dobré jídlo ve venkovní restauraci, dobře ošetřené pivo.
Zápory: Není oficiální vlastní přístup k rybníku, omezený provoz restaurace 8 - 10, 12 - 14 a 16 - 22 hod.

20. 07. 2012 Od: Plemenak | ....seznam.cz
No ja tu spokojeny tedy rozhodne nejsem. Ocekaval jsem uroven a jistou davku klidne dovolene bez problemu. Bohuzel hne dpo prijezdu a po ubytovani jsem navstivil jejich obcerstveni. Dal jsem si sklenku piva a po dopiti ji vratil se slovy diky zde je sklenice. druhy den jsem byl v soku kdyz dotycny provozovatel me narknul ze jsem sklenku ukradl. A odmital obsluhovat po celou dovolenou. Nevim proc sklenku jsem nemel ani duvod brat potoze se takovou cinnosti nezabyvam a rozhodne si nehodlam delat problem pro kousek skla ale mrzi me princip. aniz by provozovatel vedel a mel prehled ukazalo se ze jen placa hlasite aby to kazdy slysel a rozhodne mu neslo o sklenku co ci proc to delal nevim vim jedno jiz tento kemp hoch nenavstivim arozhodne jsem jej jiz rozmulivl sirokemu okoli a kamaradum jak ze stredoceskeho kraje tak s Prahy Kemp nedoporucuji s duvodu predevsim arogance personalu a provozovatele majitele.

09. 06. 2010 Od: Rů Vernerová | ....seznam.cz
Bylo u vás krásně, příjemná a vstřícná obsluha, ceny lidové, krásné prostředí a vůbec perfektní víkend. Moc děkují všichni účastníci ze srazu "najdi se". :-)) Těšíme se zase u vás nashledanou a vřele doporučujeme všem!!!

13. 08. 2009 Od: DANA
NAVŠTÍVILI JSME S RODINOU CAMP HOCH A BYLI JSME VŠICHNI VELMI SPOKOJENÍ. CHATKY A SOCIÁLKY ČISTÉ, OBSLUHA PERSONÁLU PŘÍJEMNÁ A VŽDY VYCHÁZEJÍCÍ VSTŘÍC. CENY JSOU OPROTI JINÝM CAMPŮM A TO NEJEN RELATIVNĚ NÍZKÉ.
KAŽDÉMU LZE JEN DOPORUČIT.

13. 08. 2009 Od: Eva | ....seznam.cz
PRO VERONIKU!!!!!!!
BYLO BY DOBRÉ KDYBY JSTE SI NEPLETLI AUTOCAMP HOCH S AUTOCAMPEM HORÁK. TU CENU CO TADY UVÁDÍTE NENI VŮBEC PRAVDIVÁ A NA CAMPU HOCH SE PENÍZE VRACÍ KDYBY JSTE CHTĚLI ODJET, ZATO U CAMPU HORÁK SE PENÍZE NEVRACÍ, ZE ZÁSADY V JAKÉMKOLIV PŘÍPADĚ (NAPŘ. POVODNĚ). VÍM TO, PROTOŽE JSEM UŽ OBA DVA CAMPY NAVŠTÍVILA A NA CAMP HOCH SE STÁLE KAŽDÝ ROK VRACÍM.

11. 08. 2009 Od: Ivan a Eva | ....atlas.cz
Marcelo a Ivane,na dovolenou se jezdí vypnout a né řvát a dělat kravál do rána.Proti zábavě nic nemám ale všimli jste si že velké procento hostů v kempu jsou rodiny s dětmi? Ono bavit se nebo se ožrat jako prase a dělat kravál je docela rozdíl.A sedět doma jak doporučujete to se na mne nezlobte ale to jte asi nemohli myslet vážně.

21. 07. 2009 Od: Marcela+Ivan | ....tiscali.cz
V kempu to bylo, super doporučejeme pro motorkáře.Jídlo po celý den a příjemní lidé.Jestly se někomu nelíbí, že je tam trochu hluk po půlnoci, ať sedí doma. Na dovolenou se jezdí bavit a néé spát.Sociálky jsou hezké a čisté a na papír máme každej.

12. 07. 2009 Od: Veronika
Na první pohled je kemp moc hezký, ale při blížším zkoumání poznáte, že to tady není zas až tak úžasné. Za stan, auto, 2 osoby a el. zaplatíte denně 350 Kč. Řeknete si, to není zas až taková pálka, ale když zjistíte, že v téhle ceně není zahrnuta teplá voda, kuchyňka a na toaletách chybí mýdlo a toaletní papír, tak to není zas až tak úžasné. Noční klid se tu zřejmě ani nedodržuje, neboť řev je slyšet i po půlnoci. Když tady chcete přenocovat 1 noc, zaplatíte navíc 20%.Když 2 noci, tak připlácíte 10%. A když se vám to tu nebude líbít a budete chtít odjet, tak s navrácením peněz ani nepočítejte. Moc hezký ten kemp Bezdrev:-) Už nikdy více!

11. 07. 2009 Od: Iveta | ....seznam.cz
Dobrý den mohli byste mi prosím poslat cenník chatek.Děkuji
ivetadoubkova@seznam.cz

06. 07. 2009 Od: Andrea | ....seznam.cz
Mohli byste mi poslat na mail cenník.Děkuji

12