Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Vložit názor »
Zde můžete vložit Váš příspěvek i s fotem, kde jste byli, co jste viděli..
Příspěvek k učitému kempu vložte na kartě kempu, ať je přiřazen..
03. 07. 2014 Od: petra hanslíková | ....email.cz
JSME VELMI SPOKOJENI,KRÁSNÁ PŘÍRODA,SUPR OBSLUHA VE STÁNKU,MILÍ LIDIČKY,LETOS TAM JEŠTĚ STRÁVÍME DOVOLENOU A NEBUDE TO JISTĚ POSLEDNÍ NÁVŠTĚVA:-))DOPORUČUJI VŠEM I NAŠIM ZNÁMÝM!!!

18. 09. 2012 Od: Evík
my jsme taky víkendový návštěvníci a jsme maximálně spokojení,obsluha ve stánku super,jsou moc milí a moc hodní,okolí je kouzelné ,je to krásný místo na relax,zábavu a od nás z Garáží mají zlatou medaili. :-)

05. 09. 2012 Od: Markéta | ....seznam.cz
Jsme výkendový návštěvníci,ale Višňová 1 je supr:)))

21. 06. 2012 Od: alžbetaforejtova | ....seznam.cz
supr dovolená,zž se těšíme

31. 05. 2012 Od: Alena Knotková | ....seznam.cz
Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli už máte otevřeno.Děkuji Knotková

26. 07. 2009 Od: Jíchová | ....seznam.cz
Dobrý den,prosím,můžete mi napsat,zda máte volný karavan k zapůjčení kolem začátku srpna?A také cenu za jednu noc.Děkuji.Jíchová

06. 07. 2009 Od: Petr Bula | ....seznam.cz
Dobrý den.
Na uvedené tel.č. na Vaších stránkách jsem se nedovolal.Tak bych Vás chtěl tímto požádat o informaci o ceně za 2-lůžkovou chatku a jestli máte volno z 11.7.2009 na 12.7.2009.Předem děkuji za informaci.

01. 07. 2009 Od: Procházka | ....seznam.cz
Chtěl jsem se zeptat jestli budete mít místo kolem 20 července pro 2-4lidi na stanovaní,a jak se k vám nejlépe dostaneme z prahy vlakem nebo autobusem,děkuji,Procházka

27. 06. 2009 Od: Marešová | ....seznam.cz
Též prosím o ceník. Možná bychom přespali při cestě dál 1-2 noci začátkem července = 2 dospělí, 1x17 letý, pes, stan pro 3, auto.

24. 06. 2009 Od: Martina Koutská | ....email.cz
Mohla bych Vás poprosit o ceník,kdybychom u vás chtěli být pod stanem například 3-4 dny,na kolik by nás to vyšlo?Jsme dva dospělý!Děkuji předem moc,budeme se těšit na dovolenou u Vás.Koutská

12