Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací

Nejlépe hodnocené kempy:

Hradec Králov..
okres:
Hradec Králové..
Hluboká nad V..
okres:
České Budějovice..
Úštěk
okres:Litoměřice
Stříbro
okres:Tachov

Nejvíce zobrazované kempy:

Černá v Pošum..
okres:
Český Krumlov..
Hluboká nad V..
okres:
České Budějovice..
Chlum u Třebo..
okres:
Jindřichův Hrade..
Vložit názor »
Zde můžete vložit Váš příspěvek i s fotem, kde jste byli, co jste viděli..
Příspěvek k učitému kempu vložte na kartě kempu, ať je přiřazen..
20. 09. 2012 Od: Nikola | ....gmail.com
Dobrý den,
Už při rezervaci ubytování po telefonu jsem si všimla velmi arogantního a nevstřícného jednání ze strany obou majitelů objektu. Přestože byla možnost ubytovat spolu s Vámi svého domácího mazlíčka vyvěšena na jejich stránkách, bylo mi dost arogantním tónem sděleno, že na to můžu tak akorát zapomenout. Z předstihem jsme si zarezervovali apartmán, přičemž po příjezdu nám bylo řečeno, že budeme ubytáni ve zcela jiném o 1000,- dražším apartmánu. Hned po prvním setkání s majiteli mi začalo docházet, že je všechno špatně. Pan majitel s majitelkou jsou AROGANTNÍ, ZLÝ, NERVÓZNÍ lidé a to poslední co by měli dělat je vést středisko. Zákazy a pokuty kam se podíváte. Za každým dotazem z naším strany následovala smršť poučování a kázání. Není možné se v restauraci napít, ani najíst. Pokud si pan majitel usmyslí, že se mu nechce, vše zavře a doslova se Vám chechtá do obličeje!!!!V okolí bohužel není žádná jiná možnost se najíst, aproto Vám nezbývá, než zůstat o hladu. Takže NEDOPORUČUJU, BYLA TO NEJHORŠÍ ZKUŠENOST.

10. 09. 2012 Od: cucek | ....autosutner.cz
Jedním slovem hrůza. Kemp a okolí krásné, ale jednání pana majitele je naprostá prasárna. Všude visí cedulky přísný zákaz čehokoliv, jste neustále napomínáni že se něco nesmí, neustále je vám vyhrožováno nějakými pokutami, policií a soudy. Pan majitel je zlý, křivý , úlisný a arogantní člověk který nemá v pohostinství co pohledávat. Myslím, že ani sousedé nemají s tímto pánem snadný život viz. http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097429889-cerne-ovce/208452801080930/titulky/. Prostě DOBYTEK !! Sjezdil jsem s rodinou karavanem nespočet kempů nejen v čechách ale i v zahraničí, ale s takovým jednáním jsem se nikdy nesetkal. Tohle už opravdu nikdy více. Dokážu si představit, že tenhle rekreační objekt může velice dobře fungovat jako nápravné zařízení a pan majitel jako vrchní bachař.