Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací

Nejlépe hodnocené kempy:

Hradec Králov..
okres:
Hradec Králové..
Hluboká nad V..
okres:
České Budějovice..
Úštěk
okres:Litoměřice
Stříbro
okres:Tachov

Nejvíce zobrazované kempy:

Znojmo
okres:Znojmo
Chlum u Třebo..
okres:
Jindřichův Hrade..
Černá v Pošum..
okres:
Český Krumlov..
Vložit názor »
Zde můžete vložit Váš příspěvek i s fotem, kde jste byli, co jste viděli..
Příspěvek k učitému kempu vložte na kartě kempu, ať je přiřazen..
01. 06. 2011 Od: Stanislav Věchet | ....seznam.cz
Dobrý den,
Mám dotaz je možnost zakoupení nějaké místní povolenky na rybaření?

28. 07. 2010 Od: Hladíková Jana | ....centrum.cz
Dobrý den,máte ješt volné chatky v termínu od 31.7. do 7.8. 2010? Je nás 6 dospělých a jeden pejsek-malá rasa,děkuji za odpověď

30. 06. 2010 Od: Struhala Kamil | ....post.cz
Dobrý den.CHtěl bych se informovat,zda máte volnou chatku pro 2 osoby na termín od 5.6 do 10.6.Děkuji za odpověď.Havlovicová.

27. 06. 2010 Od: Hana

Kemp Sedliště,Sázava-velice xxx majitelka kempu. V březnu r. 2010 jsem si rezervovala dovolenou v tomto kempu a zaplatila zálohu, nyní mně p. majitelka, měsíc před nástupem dovolené zdělila, že letos kemp bude zavřen, ohledně problému s vodou.Po mém zjištění je to naprostá lež. Zřejmě paní majitelka potřebuje chatku pro někoho známého a naší rodine asi nic jiného
nezbyde než sedět o dovolené doma. Měsíc před nástupem dovolené se takto zachovat je nehorázné a přímo sprosté.

23. 06. 2010 Od: Jan | ....seznam.cz
Dobrý večer, chtěl bych se zeptat, kolik stojí chatka pro dvě osoby se sociálním zařízením. Děkuji

11. 05. 2010 Od: Kronusová Šárka | ....seznam.cz
Dobrý den, chtěla bych se zeptat kolik by stála chata pro 5 a také pro 2 lidi na 7 dní?A jestli je ještě náká chatka volná na červenec.Děkuji Kronusová

06. 04. 2010 Od: CERNIKOVA | ....seznam.cz
dobry den rada bych se zeptala jestli mate na srpen jeste volnou 2 luzkovou chatku moc dekuji cernikova