Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací

Nejlépe hodnocené kempy:

Kemp Stříbrný rybník
Hradec Králové
Královéhradecký k..
Camping & Restaurant BEZDREV
Hluboká nad Vlt..
Jihočeský kraj
KEMP pod SMRKEM
Úštěk
Ústecký kraj
Kemp Vranov
Stříbro
Plzeňský kraj

Nejvíce zobrazované kempy:

Camping Olšina - Lipno
Černá v Pošumav..
Jihočeský kraj
CYKLO CAMP KONICE
Znojmo
Jihomoravský kraj
Kemp Hejtman - Jih
Chlum u Třeboně
Jihočeský kraj
eKempy inzerce a bazar

prodáváte, hledáte, vložte nabídku zadarmo..

Kemping vybavení
Prodám» Koupím»
Auto, moto, karavany
Prodám» Koupím»
Sportovní vybavení
Prodám» Koupím»
Oblečení a obuv
Prodám» Koupím»
Práce a brigády
Prodám» Koupím»
Nemovitosti a kempy
Prodám» Koupím»


Půjčky a úvěry/financování,SBLC ..

  Prodej  - Oblečení a obuv
18.02.2018
Půjčky a úvěry/financování,SBLC + monetizace,bankovní nástroje,Finančné služby. Nabízíme osobní / obchodní / investiční úvěry, bankovní nástroje a další. Míra úvěrů: 2.5% Minimální výše úvěru: 100,000 eur a dále, nabízíme úvěry v USD, GBP a EUR. Naše Půjčky postupy jsou flexibilní, bezproblémové a bez zpoždění, služby jsou otevřené pro podniky i jednotlivce a jsou k dispozici po celém světě. Nabízíme také bankovní nástroje pro leasing / prodej, jako jsou: 1. bankovní záruky (BG), 2. Stand-by akreditiv (SBLC), 3. Monetizace BG / SBLC, 4. 100% projektové financování, 5. bankovní účty (BD) Banky s ratingem AAA používáme pouze pro vydávání bankovních nástrojů. Na požádání budeme potěšeni, že s Vámi sdílíme naše pracovní postupy, abychom mohli účinně přispět k uzavře
Cena: 20000Kč

Dobrý den rádi bychom pronajali ..

  Pronájem  - Nemovitosti a kempy
07.02.2018
Dobrý den rádi bychom pronajali kemp na konání hudební produkce cca pro 700 lidí předem děkujeme za nabídky
Cena: 123456Kč

dobry meli bychom zajem o pronaj..

  Pronájem  - Nemovitosti a kempy
27.11.2017
dobry meli bychom zajem o pronajem kempu na konani kulturni hudbeni akce. termin pristi rok 2018 posledni vykend cerven. jedna se hudbeni festival, ruzne zanry, odpoledni program pro deti, nejlepe odlehle misto. aby nedoslo k ruseni nocniho klidu hudbou. stanovani, i chaticky, moznost prodeje vlastnich napoju a jidla. vse se da dohodnout. preferujeme dobrou prijezdovou cestu, moznost koupani etc. pocet osob 300-500. dekujeme. email. khandrasoundproduction@gmail.com. jsme profestionalni firma KHADNRA SOUND[UK] CZ s hudebni produkci a produkci ve venkovnich prostorach mame bohate zkusenosti.
Cena: 1234567Kč

RK prosím nekontaktovat! Prodává..

  Prodej  - Nemovitosti a kempy
25.09.2017
RK prosím nekontaktovat! Prodávám kemp / reakreační areál v nádherné a malebné obci Vysoká Srbská nedaloko Náchoda. Pozemek o výměře přes 15 000m/2. Středem pozemku protéká velmi čistý potok. Objekt je rozdělen na hlavní budovu( 80 lůžek, plně vybavená kuchyň, jídelna, herna + zrekonstruované sociálky) a 5 menší budov s ubytováním. Velice krásná krajina a prostředí. Předám kontakt i na každoroční klientelu.
Cena: 2790000Kč

Dlouhodobě pronajmu za výhodných..

  Pronájem  - Nemovitosti a kempy
01.08.2017
Dlouhodobě pronajmu za výhodných podmínek pro Vaše potřeby v krásných lesnatých oblastech Jihočeského kraje na Strakonicku a Písecku ale i v Českém ráji u Železného Brodu pozemky s dobrým přístupem, především louky- velmi čisté a klidné prostředí, lesy, koupání, houbařský ráj, možno i postavení stanů, táborů, srubů či karavanů. Již teď možná rezervace či uzavření nájemní smlouvy. Dále dlouhodobě pronajmu v krásné lesnaté oblasti u Písku v Jihočeském kraji u obce Dobev, pozemek cca 300m od řeky Otavy s dobrým přístupem, možno postavit stan či karavan. T: 602391252
Cena: 1Kč

Obytný vůz PRODEJ . Fiat Ducat..

  Prodej  - Auto, moto, karavany
31.05.2017
Obytný vůz PRODEJ . Fiat Ducato 2,5 D , rv. 1998 , spaní + jízda 4- 5 osob , nové STK , krásný , zachovalý po nekuřácích . BTV , koupelna ,topení , trakční baterie , vše funguje - čistý hezký , na požádání vyrobíme fota vnitřku - email . Prodej nebo výměna za nový typ s velkou garáží vzadu - do 5 let stáří , AKCE SLEVY PŘI VÝMĚNĚ , SPĚCHÁ ,,,,BRNO .
Cena: 258000Kč