Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Úvod Mapa Recenze Počasí Přihlásit Informace Schránka(0) Letní soutěž
Hledat Schránka(0) Mapa

Recenze:

OldaN ****
V kempu bývám celé prázdniny. Velký kemp u Oborského rybníka s pěknou písčitou pláží. Vodní vyžití: pozvolný vstup do vody,šlapadla se skluzavkou, paddleboardy, dětské lodičky,pramice. Nový nájemce bude zárukou zkvalitnění prostředí a nabídky kempu. Oblíbené jsou dětské šlapací káry Berg. Stánky maji dostačující nabídku a obchůdek má slušný sortiment. U hráze točí výbornou zmrzlinu. V pátek a sobotu se konají diskotéky. Nad kempem se po 15min.chůzi dostanete do Skalního města. Oblast je pro cyklisty skutečným rájem. Hned u kempu je zastávka autobusů. Vlaková zastávka je vzdálena 2km. Dá se jít částečně lesem.

Přeživší pobytu **
Letos jsme byli školou poslaní na adaptační kurz sem, do tohoto ubytování. Spokojeni jsme opravdu nebyli. Chatky byli nedostatečně vybavené. Chyběly deky a polštáře. Ze sprchy tekla ledová hnusná voda a v chatkách byla extrémní zima. Jídlo nebylo nejlepší, ale co bych vyzdvihla byly výborné palačinky. Příroda v okolí je pěkná, ale pohybují se zde nebezpeční muži s touhou unést vaše děti. Tento incident se skutečně stal. Cesty v lese jsou neoznačené a člověk se lehce ztratí. Během školní stopování jsme měli jít podle fáborků, které nějací cizí lidé stihli sundat. Celý areál je nemoderní a pamatuje ještě komunismus. Znovu bych už nepřijela, ale příroda vzhledově celkem hezká.

MarieNovotná *****
Kemp jsme navštívili minulé léto. Velmi jsme si to užili. Sice je zázemí starší, ale majitelé se velmi snaží kemp udržovat v čistotě.

Jane *****
Navštívili jsme v červenci, naprostá spokojenost se vším.

Petra C. *****
Kemp v krásné přírodě. Příjemná obsluha v restauraci. Určitě se zase do Holan vrátíme!

Radek ****
Byly jsme zde 5 dní z karavanem za nás velice pěkný kemp.Perfektni personál.

Petr Polák ***
Není moc co hodnotit.Stravili jsme v kempu jen jednu noc jako nouzové řešení.Personál super a toalety čisté

Jana **
Chatky jsou dost retro.Nešlo mít před chatičkou stůl a židle..Ale sociálky čisté.

miuše jelínková ****
Byli jsme tam 3dny s karavanem, příjemné prostředí klid a zábav

Gregory *****
We were there during the September long weekend, and we had the pleasure of staying there. A remote and quiet place with no crowded fields for tents, clean toilets, and the possibility to swim, a restaurant where you can eat and drink is really nice. You can start many bike trips from that place. Good place to be back there.

Nejvíce zobrazované:

Kemp Keramika

Hracholusky 2308x

Camping & Restaurant BEZDREV

Hluboká nad Vltavou 2142x

Camping Olšina - Lipno

Černá v Pošumaví 2077x

Vranovská pláž - Holiday park

Vranov nad Dyjí 2063x

Nejlépe hodnocené:

Camp Horní Lipka

Králíky 4.85 bodů

Minikemp Harta

Leskovec nad Moravicí 4.77 bodů

Pension a Kemp Vyhlídka

Stará Oleška 4.73 bodů

Kemp pod Pustevnami

Prostřední Bečva 4.71 bodů

Poslední rezervace:

Termín od 2026-03-01 | Areál Bohemaland

Termín od 2026-07-04 | Camp VESELKA
chatka

Termín od 2026-07-09 | Kemp Rožmberk
5x 4L Chatku

Termín od 2026-07-05 | Chaty u lesa Karlovy Dvory
2 dospělí, 2 děti ( 10 let+ 9 let) + povlečení

Termín od 2026-07-04 | Chaty u lesa Karlovy Dvory
8L chatka 7 osob + pes

Termín od 2026-06-20 | Chatová osada Olešná
2-4L chatka , vlastní kuchyňka a wc, sprcha, je možné chatku s teráskou bez schodů ?

Termín od 2026-07-03 | Chatová osada Olešná
Chatka pro 3 osoby.

Termín od 2026-06-11 | EKO Farma Camp Valdek

Termín od 2026-05-29 | Kemp U Fíka - Nahořany
2 chatky pro 6 osob

Termín od 2026-07-24 | Autokempink Nové Městečko
1 Bungalow für 4 Personen mit WC und Dusche




Recenze, názory, diskuze

Autokemp Buňkov, Břehy

Viděli jste pěkné místo.. napište co se vám líbilo,
Bylo někde něco špatně.. napište co se vám nelíbilo,
např. ubytování, jídlo, soc.zař., personál, počet hvězdiček dávejte podle všeho ne hned 1 nebo 5.
Vložit nový názor »

Autokemp Buňkov

Okres: Pardubice
10. 08. 2022
Od: Iveta Zýková

Super kemp,kam se rádi vracíme ❗ Skvělé ceny,super jídlo i ostatní občerstvení...

Autokemp Buňkov

Okres: Pardubice
12. 08. 2018
Od: radimnm

Výborný kemp,sociálky čisté,restaurace výborná,koupání pro děti.Mohu jen doporučit

Autokemp Buňkov

Okres: Pardubice
26. 01. 2015
Od: David

Minulý rok jsem tam byl a veliké zklamání změnilo se vedení a kemp šel ke dnu jak Titanic veliké zklamání jezdil sem tam rok co rok plný autokemp fajn lidi a minulý rok sem přijel a uvítala mě arogantní namyšlená recepční veliká škoda a to sem tam jezdil 15 let za chodu tohoto vedení se tam již neukáži a o stravování ani nemluvě

Autokemp Buňkov

Okres: Pardubice
22. 08. 2008
Od: pavlina žáková

otřesné podmínky k ubytování v budově,nebylo volno v chatkách,vzali jsme pokoj na ubytovně,strašné,nechápu jak si můžou za toto ještě brát peníze,celou noc nelze spát,je tam slyšet úplně všechno,stěny z papíru,takže pokud tam spí vedle někdo,jako je většina lidí,že nebere ohled na ostatní,je spaní v této budově k ničemu.Celou noc jsem čekala na ráno a ačkoliv jsme zaplatili dvě noci,ujížděli jsme pryč,jak se jen dalo co nejdřív.Kromě tohoto je budova postavena vedle WC,takže každý návštěvník tohoto zařízení,celou noc byl slyšet při hlasitém hovoru,případné pouštění vody,splachování,úplná idyla ke spaní.Do tohoto kempu bych už nejela ani omylem a nechápu provozovatele,že si klidně berou peníze a tohle provozují s čistým svědomím.