Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Úvod Mapa Recenze Počasí Přihlásit Informace Schránka(0) Letní soutěž
Hledat Schránka(0) Mapa

Recenze:

Michal
Kemp slouží spíše jako karavanová osada. Hodně lidí má zaparkovaný karavan na stálo. Personál kempu velmi příjemný a ochotný. Sprchy a WC čisté a udržované. Ne všichni stálý osadníci dodržují noční klid.

Andrea Jahodová
2 dny strávené v tomto kempu byly velmi příjemné.Vše v klidu a pohodě.Personál velmi příjemný a ochotný,jidlo výborné a vedoucí kuchyně je sluníčko. Děkujeme za krásný víkend.

Anděla Ďáblice
Nejhorší kemp který existuje. Majitel je divný typ člověka, kterého zajímají jen peníze. Chtěl zaplatit i za použití ucpané toalety. Kus wc papíru prodává za 10 Kč. Zaměstnává na černo pochybné existence, kteří nám vlezli do karavanu, prý je poslal pan Havel, aby zkontrolovali jestli mu tam nekrademe.

Lucie
Byly jsme minulý rok a naprostá spokojenost není co dodat jezdím tam už 10 let a ráda se tam vracím. Letos znova a moc se těšíme z dětmi. Za mě spokojenost veliká.

Lucie
Každý rok super letos katastrofa. Vymysleli si jakysi nesmyslný poplatek za lůžko a cena v chatce poté vyjde na 550 Kč na noc. Je to hnus tohle chování . Všude špína, neznají toaletní papír a okrádají lidi

Łukasz $ Monika
We were here for two days, from 30.06 - 1.07.2020. This is great place for kamp and moving to surrounding attractions e.g. safari zoo. There is a much place for tents and vehicles. Near is a big lake with sailing port. Hosts are so helpful and hospitable. We honestly recommend this place for longer stay.

Rostislav Kafka
1.6. 2020 jsem navštívil Kemp. Přijel jsem na kole přespat ve svem malem stanu jednu noc. Platil jsem 139 Kc. Ac v ceniku je za stan 60 Kc a 14Kc poplatek obci. Absurni poplatek 50 Kc. Asi, ze jsem chtel prespat jen jednu noc. Divne. No, budiz.Počáteční dojem dobrý. Prostredi hezke, jidlo dobre.Jenže, pak se vše začalo kazit. Krik rev desitek nezvladatelnych deti.V místě, kde jsem si postavil stan se hrál fotbal.Balon mě dopadl nekolikrat na stan. Přestěhoval jsem se kousek dal, zbytečně. Takže žádný klid a pohoda, jen rev a křik.Zbalil jsem stan a šel spát do lesa. Při odchodu mi správce řekl...to je vaše chyba. Ale uznávám, že to byl prostě pech. Prostě jsem narazil na dětský tábor.

Daniel
A perfect place. Stayed there 4 days and will be back in July. Thanks a lot.

Ondro
prespavali sme 1 noc zo sob. na ned. s detmi, kemp je pekny s dobrym kupanim deti si to uzili, jedine co mi vadilo bolo ze neupratali toalety celu nedelu az do nasho odchodu medzi 14-15h toaletak nikde ;)

Jana.Majdčinská
Dobrý den.Jedime sem každý rok, již 5 let několikrát do roka a jsme naprosto spokojeni. I dnes tu jsme a přez kryzi která byla, kemp vše preckal a je to tu opět paráda. Chatky čistý a opravený. Mohu a vždy doporučuji všem známím. Za mě ????????????

Chatky Budovy
Koupání v kempu nebo blízko:
 • Archiv rezervací:

  Termín od 3.7.2020 | Chatová osada V Údolí Kurandov
  2x4L
  Dobrý den, Poptávám (zatím nezávazně, zjišťuji pouze dos

  Termín od 13.7.2020 | Chatová osada U Lesa
  2L
  Dobrý den byl by mozny pobyt?

  Termín od 3.8.2020 | Stanový kemp Suchý
  2L chata 2 osoby 1x2L 2 osoby
  Tel. Číslo 702848297 prosím o potvrzení děkuji. Nohálová

  Termín od 1.6.2020 | Autokempink Bílina Kyselka
  Dobrý večer , chtěla bych se zeptat , zda jsou na tuto s

  Termín od 27.7.2020 | Camping Vranovská pláž
  4L CHATA 4 OSOBY A 2L DVĚ OSOBY

  Termín od 10.7.2020 | Marina Týnec
  Chatka 4 osoby
  Tel. 776394202

  Termín od 25.7.2020 | Kemp Vranov
  chatka/karavan a 4 osoby
  Dobrý den, poptávám ubytování pro týdenní pobyt pro 4 čl

  Termín od 1.7.2020 | Kemp Jordán
  4L chatka pro 3 osoby
  Je možnost používat lednici? Děti jsou celiaci.

  Termín od 1.7.2020 | Rekreační areál - Bílá skála
  Chatka a 4 osoby

  Termín od 10.8.2020 | Koupaliště a kemp Zákupy
  2mista 3deti a dvě dospely 7dni
  Dobrý den kolik by stál pobyt na týden pod stanem