Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Úvod Mapa Recenze Počasí Přihlásit Informace Schránka(0) Letní soutěž
Hledat Schránka(0) Mapa

Nejbližší v okolí:

Autokemp Semín

Přelouč 13Km

Autokemp Buňkov

Břehy 15Km

Marina Týnec

Týnec nad Labem 16Km

Autokemp Marin Mělice

Přelouč 17Km

Tábořiště Capt. Morgana

Mělice u Přelouče 17Km

Camping U třpytky

Přelouč 17Km

Šapito u Krtka

Přelouč 17Km

Nejvíce zobrazované:

Kemp Keramika

Hracholusky 4634x

Vranovská pláž - Holiday park

Vranov nad Dyjí 3652x

Autokemp Jezero

Hlučín 3443x

Camping Olšina - Lipno

Černá v Pošumaví 3407x

Camping Rožnov

Rožnov pod Radhoštěm 3270x

Nejlépe hodnocené:

Minikemp Harta

Leskovec nad Moravicí 4.64 bodů

Kemp a penzion Harasov

Harasov 4.57 bodů

Autocamp Erika

Brod nad Dyjí 4.55 bodů

Resort Čochtan s.r.o.

Lázně Bohdaneč 4.54 bodů

Karavan Kemp Zlosin

Velké Losiny 4.51 bodů

Koupaliště a kemp Chlumec nad Cidlinou

Chlumec nad Cidlinou 4.5 bodů

Poslední rezervace:

Termín od 2026-06-11 | Autocamp Erika
Chatka clasic pro 3 osoby

Termín od 2025-07-08 | Kemp Výsluní
2x 4L chatka 5 osob

Termín od 2025-07-07 | AUTOKEMP Liberec
1 Stellplatz mit Stromanschluss für einen Multivan mit Vorzelt

Termín od 2025-07-23 | CARAVAN PARK - YACHT CLUB
2 Husbilar med el

Termín od 2025-06-25 | tábořiště Pulčín
15 dětí + 2 dospělí, 3 stany

Termín od 2025-07-14 | KEMP Pod Smrkem
3L 3 L chatka s lednicí, vařičem a rychlovarnou konvicí 4.000 Kč / týden + spotřeba elektřiny (15 K

Termín od 2025-07-25 | Kemp a koupalistě Vémyslice
3 stany, 6 osob, 3 psy, 1 přístřešek (pokud možno u stromu a el. přípojky)

Termín od 2025-07-22 | ATC FREE STAR Strachotín
4L chata a 4 osoby+lůžkoviny

Termín od 2025-06-27 | Autocamp Wilsonka na Dalešické přehradě
3 stany + 3 dospělí + 5 dětí

Termín od 2025-08-01 | Autokemp Hájovna Kdyně
3L chatka


Koupaliště a kemp Chlumec nad Cidlinou

Koupaliště a kemp Chlumec nad Cidlinou nové koupalištěnové koupalištěKoupaliště a kemp Chlumec nad Cidlinou nové koupalištěnové koupalištěKoupaliště a kemp Chlumec nad Cidlinou nové koupalištěnové koupalištěKoupaliště a kemp Chlumec nad Cidlinou kemp a nové koupalištěkemp a nové koupalištěKoupaliště a kemp Chlumec nad Cidlinou Koupaliště a kemp Chlumec nad Cidlinou 4L chatky4L chatkyKoupaliště a kemp Chlumec nad Cidlinou 4L chatky4L chatkyKoupaliště a kemp Chlumec nad Cidlinou 4L chatky4L chatkyKoupaliště a kemp Chlumec nad Cidlinou 4L chatky4L chatkyKoupaliště a kemp Chlumec nad Cidlinou 4L chatky4L chatkyKoupaliště a kemp Chlumec nad Cidlinou 4L chatky4L chatkyKoupaliště a kemp Chlumec nad Cidlinou společné soc. zařízeníspolečné soc. zařízeníKoupaliště a kemp Chlumec nad Cidlinou společné soc. zařízeníspolečné soc. zařízeníKoupaliště a kemp Chlumec nad Cidlinou společné soc. zařízeníspolečné soc. zařízeníKoupaliště a kemp Chlumec nad Cidlinou společné soc. zařízeníspolečné soc. zařízeníKoupaliště a kemp Chlumec nad Cidlinou společná kuchyňkaspolečná kuchyňkaKoupaliště a kemp Chlumec nad Cidlinou mapa areálumapa areáluKoupaliště a kemp Chlumec nad Cidlinou Koupaliště a kemp Chlumec nad Cidlinou společné soc. zařízení koupalištěspolečné soc. zařízení koupalištěKoupaliště a kemp Chlumec nad Cidlinou společné soc. zařízeníspolečné soc. zařízeníKoupaliště a kemp Chlumec nad Cidlinou staré původní koupalištěstaré původní koupaliště
  • Chlumec nad Cidlinou, Na Hatích 74, 50351 Najít trasu »
  • Okres:Hradec Králové
  • Kraj:Královéhradecký kraj
  • Oblast:Královéhradecko, Svitavsko
  • Provozní doba:01.05. - 30.09. Nadm.výška:225 m.n.m.
Koupaliště a kemp Chlumec nad Cidlinou, Chlumec nad Cidlinou
Schránka

Areál kempu se nachází u městského koupaliště otevřeného nově v roce 2011. Okolí nabízí spoustu tipů na výlet a místo je vhodné i pro příznivce cykloturistiky. Součástí areálu je autokemp s možností ubytování ve 20ti čtyřlůžkových chatkách s velkými zastřešenými terasami nebo ve vlastních stanech či karavanech. Majitelé obytných vozů a karavanů mohou využít výlevku pro chemická WC. Sociální zařízení v hlavní budově je společné pro návštěvníky koupaliště i pro návštěvníky ubytované v kempu či chatkách. Na jaře roku 2012 bylo sociální zařízení kompletně zrekonstruováno. Na podzim roku 2012 byl vybudován další objekt sociálního zařízení,který doplnil stávající sociální zařízení v hlavní budově.
V roce 2016 byla vybudována společenská místnost s televizí. Část areálu je pokryta Wi-fi sítí. K občerstvení návštěvníků slouží letní restaurace. Kulturní zážitky nabízí po dobu letní sezóny pravidelné čtvrteční hudební večery.
👉 4L Chatky (manželská postel + palanda), vybaveny lednicí, stolem se čtyřmi židlemi, šatní skříní, komodou. Na kryté verandě chaty je plastový stůl se čtyřmi židlemi.
ON-LINE REZERVAČNÍ FORMULÁŘ - http://booking.previo.cz/?hotId=4925

Kontakt

Kapacity

  • Stany místa:
    ano, 80 míst
  • Kempová místa:
    ano, 80 míst
  • Bungalovy/Chatky:
    ano, 20x 4L chatka
    LedniceEl.zásuvka
  • Budovy(pokoje/app):
    ne

Nabídka

Nabídka občerstvení:

Ke stravování slouží restaurace s denním provozem od 10:00 do 22:00 hod.

Nabídka koupání:

Vykoupat se můžete přímo v areálu. Koupaliště má rozměr 55x50m, pro menší je tu brouzdaliště a skluzavky.

Nabídka sportu a zábavy:

Sportovně vyžít se můžete při volejbalu, stolním tenisu.

Nabídka turistiky: Turistika »

Zajímavých míst v okolí je několik. Navštivte například zámek Karlova koruna v Chlumci, zámek Hrádek u Nechanic, hrad Kunětická hora, Hradec Králové, Pardubice, národní přírodní rezervaci Žehuňská obora a Žehuňský rybník.

Vybavení

Vybavení kempu:
  • Pitná voda společná
  • Toalety
  • Teplá sprcha
  • Kuchyňka
  • Pračka
  • Dětské hřiště/baby room
  • Bezbariérové toalety
  • Bezbariérové sprchy
  • Internet/WiFi/PC
  • Recepce/Info centrum
  • Služba 24 hodin denně
  • Areál/kemp oplocen
  • Místo - přípojka el. proudu
  • Místo - přípojka voda
  • Místo - odpad/výlevka pro WC
  • Poštovní schránka
  • Společenská místnost
  • Můžete mít zvíře
  • Parkoviště
  • Úschovna kol
  • Ohniště/grilování
  • Restaurace
  • Obchod
  • Kreditní karty
Vybavení chatky/bungalovy:
  • Sprcha
  • WC
  • Voda
  • Vytápění
  • Internet/WiFi
  • Televize
  • Lednice
  • Kuchyňka/vařič
  • Nádobí
  • Lůžkoviny
  • Přistýlka
  • Elektrická zásuvka
  • Bezbariérové ubytování
  • klima
  • Můžete mít zvíře
Vybavení pokoje/apartmány:
  • Sprcha
  • WC
  • Voda
  • Vytápění
  • Internet/WiFi
  • Televize
  • Bezbariérové ubytování
  • Lednice
  • Kuchyňka/vařič
  • Nádobí
  • Lůžkoviny
  • Přistýlka
  • klima
  • Můžete mít zvíře

Ceník

Sezóna(léto) Mimo sezónu Sezóna(léto) Mimo sezónu
Osoba: 150Kč/den 120Kč/den Bus: 250Kč/den - -
Dítě: 100Kč/den 60Kč/den Elektřina: 100Kč/den - -
Stan: 150Kč/den - - Zvíře: - - - -
Auto: 150Kč/den - - Poplatek: - - - -
Moto: 50Kč/den - - *Chatka: 1400Kč/den 900Kč/den
Karavan: 500Kč/den - - *Budova: - - - -
V ceně ubytování je zahrnut i vstup na koupaliště.
Hlavní sezóna 1.7.-31.8.
Vstupné na koupaliště dospělí 100 Kč, děti, důchodci, studenti a ZTP 50 Kč
4L chatka 1400 Kč/den

Od sezóny 2022 můžete rezervovat místo por karavan v ceně zahrnuto stání obytného vozu nebo karavanu + osobního auta, přípojky elektřiny a pobyt 2 osob včetně vstupu do bazénu, další služby se doplácejí.
Rezervace míst na stany neprovádíme.
Ceník 2025.png(205Kb)...
Ceník 2025.pdf(115Kb)...
* Cena může být za celou jednotku.
Posl.akt. 2025

Zaslat rezervaci/dotaz

Stany místa: 80 míst
Kempová místa: 80 míst
Ubytování: 20x 4L chatka
zaslat kopii

Rezervace bez provize přímo v zařízení.

Mapa

Najít trasu »

Hodnocení

Ohodnoťte teto zařízení: nejhorší nejlepší

Recenze

Vložit nový názor »

20. 08. 2024
Od: Jarča

Byli jsme poprvé, vzali jsme vnoučky, aby si užili i jiný typ dovolené a myslím, že to bylo perfektní, všem se nám v kempu líbilo, chatka pěkná ,prostorná, čistá, personál vstřícný a ochotný. Krásný bazén, když nepřálo počasí, možnost jiných aktivit....jedním slovem Doporučujeme..jistě se vrátíme Jarča

19. 08. 2024
Od: Tomáš Horák

byli jsme minulý týden už počtvrté a za nás nejlepší kemp ,co známe. Čistý,klidný,chatka bezva,nepřekonatelný byzén a dobré ceny. V Chlumci je svět ještě v pořádku. Vřele doporučuji.Tomáš Liberec

30. 07. 2023
Od: Michal K.

Byli jsme zde už podruhé, kemp super, bazén a vybavenost na jedničku. Čistota. Doporučujeme Michal a Markéta Liberec

04. 03. 2019
Od: Berta Gadziňska

Parádní kemp,jinam už nechcem. Jezdíme do chatek a letos jedeme opět. Už se těšíme celá rodina.

26. 07. 2017
Od: jirka

kem pěkný čistý jen nás mrzí mistni stánek s občerstvením za špatného počasí se nikomu nechce pracovat asi malý kšeft ale lidi tráví dovču i za deště velké mínus.

28. 06. 2016
Od: VěraToráková

V tomto kempu jsme byli dvakrát a letos se chystáme znovu perfektní, všude čisto a děti nechtějí jinam cenově velmi dostupné

15. 08. 2015
Od: Lenka

Jen jsme dojeli domů,už plánujeme další dovču v tomto kempu.Moc se nám tu líbilo,bezva koupání,sociálky v pořádku.Doporučujeme.

05. 08. 2015
Od: Jiří Kuba

Malý, útulný velmi pěkný kemp, personál fajn - rád se vrátím :)

(zde jsou názory spokojených návštěvníků, všechny jsou v diskuzi, Diskuze »)