Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Úvod Mapa Recenze Počasí Přihlásit Informace Schránka(1) Letní soutěž
Hledat Mapa Schránka(1)

Recenze:

Ondřej Bartoš *****
Úžasný rodinný kemp s milými a vstřícnými majiteli, díky kterým zde vládne pohodová atmosféra. Vše potřebné k dispozici, klidná atmosféra, dobré pivo a občerstvení. Nádherné okolí se spoustou možností výletů a vyžití. Vracíme se sem opakovaně každý rok.

Bruno ****
Čisté hezké jen tu moc neberou ryby

Libor ***
Byli jsme od 7.5.do 10.5.2026.Kemp pěkný udržovaný toalety čisté. Jediná věc která se nám nelíbila hluk do dvou hodin do rána tůrování motorů a hlasitá hudba. Byl to Trabant sraz ale nemění to nic na tom že noční klid je od 22 hodin. Ráno když jsem správci předložil stížnost tak mě odbyl že jsme si je měli sami srovnat.

Helena a Jiří *****
Už druhým rokem jezdíme do kempu vždy na dvě noci.Kemp je krásný jen by to chtělo úpravy chatek a kuchyňky.V celém areálu se dá platit kartou což je velké plus.Urcite opět prijedeme.Personal má od nás velké +

S B ***
Za chatkami frekventovaná silnice ,žádný úložný prostor.Arogantní až vulgarni chování (asi paní majitelky)

Kamila nesnidalova ****
Hezky malí kemp v Praze všude čisto majitel ochotný mily teplá voda po celý den

Zdeněk **
Nic neodpovídá realitě, to co je na fotkách, byli tak před mnoha léty. Záchody, sprchy zavřené. Bufet zavřený, vše v polorozpadlém stavu, divím se, že tady vůbec někdo jezdí!!!!!

Oldrich Kolomaznik *****
Provozní doba v kempu Vranov je od 1.května 2026. Základní služby včetně občerstvení pro návštěvníky kempu jsou vždy zabezpečeny. Děkujeme všem, kteří náš kemp v minulých sezónách navštívili a rádi se vracejí. Provozovatel kempu.

Luboš ****
Jezdíme do tábořiště Křišťanovice od roku 1992 (kromě jednoho roku za Covidu) každý rok. A co nás tam láká? Přívětivý personál, který nás hned po příjezdu nenahání s placením, protože ví, že mu neutečeme, opravdu dovolená kde tzv. vypnete a relaxujete. Jezdí sem trvale velká část lidí každý rok a vesměs se známe. Za celou dobu se nám zde neztratily ani zápalky (které jsou potřeba na rozdělání ohniště). Lidé se tu k sobě chovají slušně, přátelsky a v případě potřeby pomůžou. Jen je potřeba upozornit, že to není kemp, je zde pitná vody, umývárka a sprcha (vše studená voda...), záchody suché, ale udržované. Takže nic pro zhýčkané. Jen ty ceny jsou už na hraně vzhledem k vybavení. Ale příroda a koupání u nosu a navíc rašelinový rybník. A taky musí vyjít počasí. Je to nejvýše položený rybník v Čechách. Ale abych jen nechválil, dříve kiosek fungoval s ranním prodejem pečiva apod. To už je ale minulost, takže pokud chcete čerstvé rohlíky nebo chléb ke snídani, musíte zajet do Záblatí, Prachatic nebo Volar. V Křišťanovicích kdysi fungoval hotel s restaurací. Skvěle vařili. Dlouhá léta byl již zavřený a dnes se přestavuje na domov důchodců. V nedalekém Libínském Sedle byla tři restaurace, dnes ani jedna. Prostě když si chcete zajet někam na oběd, v blízkosti se nenajíte. V lese houby, borůvky. Co se týče koupání, tak si dávejte velký pozor při vstupu do vody u malé pláže naproti kiosku. Po rekonstrukci hráze, zde nějaký inteligent nechal zbudovat ve vzdálenosti cca 15 vlevo hromadu kamení, jejíž vrchol je schován cca 1/2 metru pod hladinou, není vidět, není nijak označen a minimálně při plavání se odřete. Stačilo by, aby "inteligent" na vrchol vztyčil označník a je po problému. Kdo to nezná, tak ať je ve střehu. Začali jsme sem jezdit s dětmi, když ještě nechodily do školy. Teď i s vnoučaty a táhne je to sem jako nás když jsme zde začínali. Za zahraniční dovču bych to nevyměnil. PS: vzkaz pro Milana Zajíčka: Sprcha tam je, ale studená a inspektoři už tam také byli, je to cca 1-2 roky nazpět. Bylo to i v TV. Vše vcelku dobré, ale s cenami to v poslední době trochu přepalují a to píši proto, že to můžu srovnat např. s cenami v kempech např. na Orlíku. Doporučil bych rozdělit ceny na dlouhodobý pobyt, které bývají levnější a víkendové ceny. Většina kempů takto funguje a láká to k delšímu pobytu. Držím palce všem správcům, kteří se k nám po celá léta chovají velmi mile, vstřícně a přátelsky. Ať se tam všem včetně návštěvníků líbí a rádi se vracejí.

Jan Posejpal *****
Je to tam super😁

Nejvíce zobrazované:

Kemp Keramika

Hracholusky 2341x

Camp Dolce ***

Trutnov 1888x

Vranovská pláž - Holiday park

Vranov nad Dyjí 1856x

Camping Olšina - Lipno

Černá v Pošumaví 1789x

Nejlépe hodnocené:

Camp Horní Lipka

Králíky 4.85 bodů

Minikemp Harta

Leskovec nad Moravicí 4.77 bodů

Pension a Kemp Vyhlídka

Stará Oleška 4.73 bodů

Kemp pod Pustevnami

Prostřední Bečva 4.71 bodů

Poslední rezervace:

Termín od 2026-05-17 | Camp Varry
4 Stellplätze Wohnmobil und 4 Personen

Termín od 2026-05-09 | Kemp Habina
1 místo + el přípojka 2 dospělí 2 děti

Termín od 2026-05-08 | Kemp České Vrbné
Karavan za auto+auto, 2 dospělí+2 deti

Termín od 2026-05-07 | Chatový areál PRACHOVEC

Termín od 2026-06-11 | Thermal Camping Zalakaros
AnoNeAuto

Termín od 2026-08-10 | Srubový Kemp Zvíkov Village

Termín od 2026-05-22 | EUROCAMP BARBORA
1 Stellplatz mit Strom für Wohnwagen

Termín od 2026-05-14 | Camping Amerika
1xStellplatz

Termín od 2026-05-15 | Tábořiště HOGAN u Šabiny
Platz für 2 Zelte 3 Personen

Termín od 2026-05-15 | Autokemp Kristýna Jiránek
2 Erwachsene 1 Kind (2 Jahre )




Recenze, názory, diskuze

Autokemp Apollo, Lednice

Viděli jste pěkné místo.. napište co se vám líbilo,
Bylo někde něco špatně.. napište co se vám nelíbilo,
např. ubytování, jídlo, soc.zař., personál, počet hvězdiček dávejte podle všeho ne hned 1 nebo 5.
Vložit nový názor »

Autokemp Apollo

Okres: Břeclav
03. 07. 2025
Od: andre

kemp je v krásném prostředí Lednice cenově nejdostupnější , krásný vinný sklípek a dobrá vína ze skvělou degustací. Byli to krásně strávené 4 dny

Autokemp Apollo

Okres: Břeclav
26. 04. 2025
Od: Eva Chrástová

Úžasný velikonoční víkend,nový majitelé jsou lidičky se srdcem na dlani♥️přejeme jim ať se vše vydaří,i když je tam ještě spousta práce,tak je vidět,že chtějí zachovat přírodu,která je nejen přímo v kempu nádherná.Děkujeme moc♥️a už se těšíme na další návštěvu.Eva a Martin co si to užili na Apollo Ostrově

Autokemp Apollo

Okres: Břeclav
06. 04. 2025
Od: Jana

Kemp Apollo Lednice! Ačkoli ještě mají zavřeno, moc milý pan šéf nás nechal přespat. Snaží se dát kemp znovu do pořádku. Čeká je ještě spousta práce ale pak to bude úplná pecka!

Autokemp Apollo

Okres: Břeclav
27. 08. 2024
Od: Petra

V žádném případě nepronajímat chatky. Vzali jsme si tu " nejlepší" a jedním slovem špína. Škoda, takový pěkný areál, stačilo by se tomu trochu věnovat, uklidit atd.

Autokemp Apollo

Okres: Břeclav
27. 07. 2024
Od: Jakub

Strašné. Do Apolla jezdíme 30 let a nikdy jsme nezažili něco podobného. Špína, špína a špína. Občerstvení zavírá kolem 20:00, obsluha katastrofální, (po deseti minutách čekání pan konečně odložil telefon),prostě hrůza. Mrzí nás to, ale už nikdy.

Autokemp Apollo

Okres: Břeclav
13. 06. 2024
Od: Alík

Radsi nekomentovat... Chatky - zateka tam a jsou tam plísně( při štěstí i štěnice), většina chatek zapáchá(po 5min se Vám začne točit hlava a je Vám nevolno), sprchy - radsi se nesprchovat, WC - jít radsi za chatku. Známka 4.

Autokemp Apollo

Okres: Břeclav
28. 09. 2021
Od: Helena a Tonda Schmirlerovi

Byli jsme zde od 21.9. do 26.9.2021, jezdíme sem již několik let v době vinobraní v Sedleci. Líbí se nám příroda a výlety na kolech po okolí, krásný západ slunce u Mlýnského rybníka. Ubytováni jsme v obytném autě, kladně hodnotíme zásobení bufetu, ráno čerstvé pečivo každý den. Dostatek teplé vody bez žetonů, mincí a různých časovačů, jak to bývá jinde. Kuchyňka vybavená dřezy, teplá voda na nádobí stále. WC a umývárna jsou uklízeny 3x denně, někdy se najde nepořádek po rekreantech, ale toto závisí na lidech. Uklízečka tam nemůže trávit 24 hodin denně. Je smutné, jak dokáží některé ženy znečistit WC (i když je doba burčáku), nebo sprchy (každá by si měla své použité hygienické propriety uklízet). Nikde se nehromadí odpadky, přestože byl kemp v době vinobraní plně obsazen. Občas bývá v hospůdce i hudba a otevřen vinný sklípek. Příjemný personál v celém kempu. Kemp Apollo doporučujeme všem.

Autokemp Apollo

Okres: Břeclav
23. 08. 2020
Od: Radek

Při okružní jízdě okolo Lednice se mě zozbilo elektrokolo, při návštěvě ATC Apollo mě ochotně pomohl správce Milan díky kterému jsem mohl pokračovat v cestě.Touto cestou mu chci ještě jednou moc poděkovat.Timto se mě potvrdilo přísloví V NOUZI POZNÁŠ PŘÍTELE