Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Úvod Mapa Recenze Počasí Přihlásit Informace Schránka(0) Letní soutěž
Hledat Schránka(0) Mapa

Recenze:

OldaN ****
V kempu bývám celé prázdniny. Velký kemp u Oborského rybníka s pěknou písčitou pláží. Vodní vyžití: pozvolný vstup do vody,šlapadla se skluzavkou, paddleboardy, dětské lodičky,pramice. Nový nájemce bude zárukou zkvalitnění prostředí a nabídky kempu. Oblíbené jsou dětské šlapací káry Berg. Stánky maji dostačující nabídku a obchůdek má slušný sortiment. U hráze točí výbornou zmrzlinu. V pátek a sobotu se konají diskotéky. Nad kempem se po 15min.chůzi dostanete do Skalního města. Oblast je pro cyklisty skutečným rájem. Hned u kempu je zastávka autobusů. Vlaková zastávka je vzdálena 2km. Dá se jít částečně lesem.

Přeživší pobytu **
Letos jsme byli školou poslaní na adaptační kurz sem, do tohoto ubytování. Spokojeni jsme opravdu nebyli. Chatky byli nedostatečně vybavené. Chyběly deky a polštáře. Ze sprchy tekla ledová hnusná voda a v chatkách byla extrémní zima. Jídlo nebylo nejlepší, ale co bych vyzdvihla byly výborné palačinky. Příroda v okolí je pěkná, ale pohybují se zde nebezpeční muži s touhou unést vaše děti. Tento incident se skutečně stal. Cesty v lese jsou neoznačené a člověk se lehce ztratí. Během školní stopování jsme měli jít podle fáborků, které nějací cizí lidé stihli sundat. Celý areál je nemoderní a pamatuje ještě komunismus. Znovu bych už nepřijela, ale příroda vzhledově celkem hezká.

MarieNovotná *****
Kemp jsme navštívili minulé léto. Velmi jsme si to užili. Sice je zázemí starší, ale majitelé se velmi snaží kemp udržovat v čistotě.

Jane *****
Navštívili jsme v červenci, naprostá spokojenost se vším.

Petra C. *****
Kemp v krásné přírodě. Příjemná obsluha v restauraci. Určitě se zase do Holan vrátíme!

Radek ****
Byly jsme zde 5 dní z karavanem za nás velice pěkný kemp.Perfektni personál.

Petr Polák ***
Není moc co hodnotit.Stravili jsme v kempu jen jednu noc jako nouzové řešení.Personál super a toalety čisté

Jana **
Chatky jsou dost retro.Nešlo mít před chatičkou stůl a židle..Ale sociálky čisté.

miuše jelínková ****
Byli jsme tam 3dny s karavanem, příjemné prostředí klid a zábav

Gregory *****
We were there during the September long weekend, and we had the pleasure of staying there. A remote and quiet place with no crowded fields for tents, clean toilets, and the possibility to swim, a restaurant where you can eat and drink is really nice. You can start many bike trips from that place. Good place to be back there.

Nejvíce zobrazované:

Kemp Keramika

Hracholusky 2211x

Vranovská pláž - Holiday park

Vranov nad Dyjí 2063x

Camping Olšina - Lipno

Černá v Pošumaví 1880x

Autocamp Jenišov - Lipno

Horní Planá 1706x

Nejlépe hodnocené:

Camp Horní Lipka

Králíky 4.85 bodů

Minikemp Harta

Leskovec nad Moravicí 4.77 bodů

Pension a Kemp Vyhlídka

Stará Oleška 4.73 bodů

Kemp pod Pustevnami

Prostřední Bečva 4.71 bodů

Poslední rezervace:

Termín od 2026-06-05 | Kemp Pod hrází
1 campsite

Termín od 2026-05-01 | Stanový kemp Suchý
2- lôžková chatka - 2 osoby

Termín od 2026-05-07 | Penzion Mlýn Skály
2L chata, 2 osoby

Termín od 2026-08-02 | Autocamping Pod Černým lesem
chata, apartmán s vl.soc.zař. 3 pokoje, 3 dosp.osoby, 4 děti

Termín od 2026-08-01 | Penziony a kemp San Marco

Termín od 2026-07-01 | Autocamp Červený Hrádek
1x stanové místo + el. přípojka+ 4 osoby1x místo pro karavan + el. přípojka+ 2 dospělí+ 2 děti (14,12 let)+pes1x chatka s WC + 1-2 osoby

Termín od 2026-07-06 | Autokempink Dřenice
3 erwachsen+ 2 Kinder

Termín od 2026-07-25 | AUTO-AQUA-CYCLO CAMP Ostrožská Nová Ves
1x 4L chatka (se soc . zařízením+ kuchyňkou)

Termín od 2026-05-22 | Kemp Pod Císařem
2 x Zelt

Termín od 2026-06-20 | Kemp Hejtman Jih
2 lůžka Růžová č 1




Recenze, názory, diskuze

kemp Pávov, Jihlava

Viděli jste pěkné místo.. napište co se vám líbilo,
Bylo někde něco špatně.. napište co se vám nelíbilo,
např. ubytování, jídlo, soc.zař., personál, počet hvězdiček dávejte podle všeho ne hned 1 nebo 5.
Vložit nový názor »

kemp Pávov

Okres: Jihlava
16. 09. 2024
Od: Blanka Prokešová

Byli jsme zde na víkend v srpnu 2024 a velká spokojenost, majitelé ochotní a vstřícní sociální zařízení,sprchy na jedničku,vřele doporučuji.Automat na pivo a limonádu za 30kč super.Moc děkujeme určitě se sem vrátíme.

kemp Pávov

Okres: Jihlava
25. 08. 2019
Od: petr

Moc fajn kemp. Byli jsme zde poprvé a budeme se sem vracet. Dobrá poloha, standartní ceny. Velmi vstřícná obsluha. Automat na točené pivečko, zapůjčení padle boardu a elektrických koloběžek. Čistota sociálek na vysokém stupni. Fajn léto přejí Svitaváci

kemp Pávov

Okres: Jihlava
14. 06. 2019
Od: G.+R. Kornemann

Für einen Zwischenstopp sehr zu empfehlen. Alles Top, Sanitäre Einrichtungen und auch der Platz sehr gepflegt.

kemp Pávov

Okres: Jihlava
13. 03. 2019
Od: Fam.Noack

Sehr sauberer Campingplatz, guter Preis, ideal als Zwischenhalt und Übernachtung bei längeren Reisen. Sehr zu empfehlen.