Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Úvod Mapa Recenze Počasí Přihlásit Informace Schránka(0) Letní soutěž
Hledat Schránka(0) Mapa

Recenze:

Novákovi *****
Krásný kemp. Majitelé super (host na prvním místě). Sociální zařízení vždy čisté. Rádi se opět vrátíme.

Zuzana ****
Byli jsme zde od pátku do neděle a kemp je pěkný , udržovaný a čistý. V kempu bylo málo lidí což nám vyhovuje, proto jezdíme jen v tomto období. Paní majitelka je velice příjemná paní. Restaurace, která je spojená s kempem je super a skvěle vaří. Jediné co musím vytknout jsou žetony ve sprchách, ale to je volba kempu a nijak nás neovlivní přijet znovu. Přejeme vám hodně spokojených kempařů.

Ferari **
Bin seit 50 Jahren auf diesem Campingplatz gewesen,seit dem die Tochter den Platz übernommen hat,ging der Servic rapide runter.Für kranke oder behinderte nicht zu empfehlen! Duschen kostet 5 Kronen für 2 Minuten,davon 1 Minuten kalt und 1minute Warm,aber ihr müsst die Wand küssen um Naß zu werden.Teils auch manchmal sehr schmutzig.Toletten nicht higjene frei und ohne Papier.Für Angeln kosten 17,-€,aber Fische darf Mann nicht raus nehmen.Gantiene ist nur offen wenn fieeeel Leute da sind.Brennholz ist von 30€ auf 70€ gestiegen,aber keine guten Stämme mehr.Der Kaufladen am kleinen Fenster ist nur Offen,wenn fiele Camper daa sind.Rasen wird gemäht aber nicht abgetragen,das schleift man sich alles in die Zelte und Wohnmobile.Sollten sie Gehbehindert sein,dürfen sie nicht mit dem Auto zur Toilette Fahren,als Antwort der Scheffin,sie können ja vor der Toilette Cämping machen.Sollte Mann mal Probleme haben,ist teilweise keiner anwesend um zu helfen,nachts keine Schangs.Es gibt noch mehr Mängel.seit der Übernahme durch der Tochter.Haben jetzt ein neuen Platz gefunden mit meinen fielen Freunden in Cheb am Stausee,wo diese Probleme nicht gibt ,da kann man auch mit dem Auto zur Toilette fahren weil man Schwerbehindert ist.50 Jahre nach 3 Generation (Besitzer) wahren seht gut,ab 2024 nicht mehr zu Empfehlen!Schade das es da zu gekommen ist.

Eva Chrástová *****
Úžasný velikonoční víkend,nový majitelé jsou lidičky se srdcem na dlani♥️přejeme jim ať se vše vydaří,i když je tam ještě spousta práce,tak je vidět,že chtějí zachovat přírodu,která je nejen přímo v kempu nádherná.Děkujeme moc♥️a už se těšíme na další návštěvu.Eva a Martin co si to užili na Apollo Ostrově

Michael **
POZOR!!! Areál je z většiny dnes (2025) opuštěný.

Peter Dehmlow *****
Ein super schöner Platz mit allem was man braucht,tolle Gastgeberin ,wie in einer Großen Familie .Hunde sind willkommen .

Radu a Dadu správci rádia Kiss webu *****
Našli jsme kemp náhodou, když jsme jeli na Kissparty do Písku 2023 a od té doby se do kempu rádi vracíme. Dana a Alex jsou úžasní lidé a jejich kemp je bezva pro rodiny a po pařbě tolik nebolí hlava, protože je tam klid🙋🙋🙋🎙️🎙️🎙️🙃

Jana ****
Kemp Apollo Lednice! Ačkoli ještě mají zavřeno, moc milý pan šéf nás nechal přespat. Snaží se dát kemp znovu do pořádku. Čeká je ještě spousta práce ale pak to bude úplná pecka!

Návštěvník **
Fotografie již bohužel neodpovídají skutečnosti, co se zeleně týče.

J.Nowak ***
Ein sehr gepflegter Stellplatz, mit Strom und SW-entsorgung. Eine Küche mit E-Herd Mikrowelle und Kühlschrank ist eben so vorhanden, Sauna Bereich draußen mit dem Pool steht zur Verfügung für Gäste. Allerdings wurden wir überrascht beim abreise mit der Rechnung, meine Meinung nach sollten wir bezahlen lt. Preisliste 111 Euro tatsächlich mussten wir beim ausreise 132 Euro Bezahlen.(dafür zwei Sterne minus) es ist schade, eigentlich wollten wir noch mal kommen aber es hat sich erledigt.

Nejlépe hodnocené:

Kemp a penzion Harasov

Harasov 4.77 bodů

Minikemp Harta

Leskovec nad Moravicí 4.64 bodů

Autocamp Erika

Brod nad Dyjí 4.55 bodů

Resort Čochtan s.r.o.

Lázně Bohdaneč 4.54 bodů

Poslední rezervace:

Termín od 2025-05-01 | CARAVAN PARK - YACHT CLUB
1x Stellplatz Wohnmobil 7,60 mit Strom 4 Erwachsene 1 kleiner Hund

Termín od 2025-05-04 | Camping U třpytky
1 misto +2 osoby

Termín od 2025-07-25 | Minikemp Bezděčín
4 stany1x 6L apartmán

Termín od 2025-06-16 | Autokemp U Tomášků
2L karavan

Termín od 2025-09-01 | Minikemp Harta
Chatka č. 2, 2 dospělí, 1 pes menšího vzrůstu

Termín od 2025-06-19 | Annín Tree Park Camp
2L chatka pro 1osobu a malého psa

Termín od 2025-09-12 | Kemp Jáňův dvůr
1x pokoj 1x ložnice 2osoby

Termín od 2025-05-02 | Paraplíčko veřejné tábořiště
obytný vůz

Termín od 2025-07-18 | Chaty Svojanov

Termín od 2025-05-08 | Autocamp Slavoj




Recenze, názory, diskuze

Autocamping Hluboký , Holice

Viděli jste pěkné místo.. napište co se vám líbilo,
Bylo někde něco špatně.. napište co se vám nelíbilo,
např. ubytování, jídlo, soc.zař., personál, počet hvězdiček dávejte podle všeho ne hned 1 nebo 5.
Vložit nový názor »

Autocamping Hluboký

Okres: Pardubice
05. 09. 2021
Od: J.S.

Strašný zážitek, chatky jsou zatuchlé špinavé, paní provozovatelka nás ujišťovala jak je to klidný kemp a po našem příjezdu se čtyřiceti dětmi ve věku 12ti let byla v plném proudu techno party o které nám zapomněla říct a která končila po šesté ráno. Velmi neseriózní jednání paní provozovatelky která s v honbě za ziskem zatajila pro nás velmi důležitou informaci a dětem připravila “nezapomenutelný” zážitek. Strašný, strašný, strašný!!!!!!!

Autocamping Hluboký

Okres: Pardubice
09. 08. 2020
Od: M

Jeden z nejhorších co jsem byla,nejdříve popletli rezervaci, rybník špinavý ,minigolf nefukčni,bazén špinavý,tobogan nefunkční,poslední noc nájezd romů,hospoda otevřeno podle nálady,nikdy více.

Autocamping Hluboký

Okres: Pardubice
03. 08. 2019
Od: Jakub

Byl jsem zde jako male kluk.Po levé ruce byl golf který mě bavil po projetí branou měly pujčovnu kol a směrem k toboganu dobrou hospudku.Nejlepší bylo nočni hlašeni večerního klidu.

Autocamping Hluboký

Okres: Pardubice
08. 07. 2018
Od: Vaclav

Dnes jsme se vrátili z prodlouženého víkendu v kempu Hluboký. Rozlehly kemp je na pěkném miste, nedaleko sympatickych Holic, rovinata krajina potesi i mene zdatneho cyklistu. Kemp byl vybudovan v dobe hluboke totality, kdy jistě zazival svuj nejvetsi rozmach. Dnes je udržován pouze sporadicky. Funguje zde pouze kempova restaurace, provozovaná partou mladých lidí, s kusymi znalostmi oboru. O kavárně, trafice a potravinách si nechte zdát. Tobogan je zpoplatněn i přes to, ze skoro nejezdi.
Plusem jsou čisté a často udržované sociálky s do dnešního rana funkcnimi sprchami. V noci totiž neznamy lapka zcizil kasicku automatu v pánskych sprchach. Ochotné recepční jsou kladem poslednim.

Autocamping Hluboký

Okres: Pardubice
01. 08. 2016
Od: Karel

Kemp ve kterém není wifi!

Autocamping Hluboký

Okres: Pardubice
22. 07. 2016
Od: anna

já jsem jezdím zdětmi dnes tam taky jedeme a pujčíme si chatku a šlapadlo

Autocamping Hluboký

Okres: Pardubice
06. 08. 2013
Od: robin

vmladí o panenství z holkou z holic 5let potom koupaní v travě radši už tam nejezdím

Autocamping Hluboký

Okres: Pardubice
08. 08. 2012
Od: Gábina

Já jsem zde prožila nádherné prázdniny a dětství,když jsme byli s bráchou malý,jezdili jsme sem s rodičema každé léto do chat od táty z práce!!!Super zážitky!!!