Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Úvod Mapa Recenze Počasí Přihlásit Informace Schránka(0) Letní soutěž
Hledat Mapa Schránka(0)

Recenze:

Arndt Krischke *****
Im Mai 2026 waren wir für 4 Tage hier. Der Platz ist sehr ruhig, Sanitär sehr sauber, kleines Lokal mit preiswertem Essen ( Portion aber nicht zu groß). Besitzer sehr freundlich. Wer Natur liebt, ist dies ein idealer Platz.

Ondřej Bartoš *****
Úžasný rodinný kemp s milými a vstřícnými majiteli, díky kterým zde vládne pohodová atmosféra. Vše potřebné k dispozici, klidná atmosféra, dobré pivo a občerstvení. Nádherné okolí se spoustou možností výletů a vyžití. Vracíme se sem opakovaně každý rok.

Bruno ****
Čisté hezké jen tu moc neberou ryby

Libor ***
Byli jsme od 7.5.do 10.5.2026.Kemp pěkný udržovaný toalety čisté. Jediná věc která se nám nelíbila hluk do dvou hodin do rána tůrování motorů a hlasitá hudba. Byl to Trabant sraz ale nemění to nic na tom že noční klid je od 22 hodin. Ráno když jsem správci předložil stížnost tak mě odbyl že jsme si je měli sami srovnat.

Helena a Jiří *****
Už druhým rokem jezdíme do kempu vždy na dvě noci.Kemp je krásný jen by to chtělo úpravy chatek a kuchyňky.V celém areálu se dá platit kartou což je velké plus.Urcite opět prijedeme.Personal má od nás velké +

S B ***
Za chatkami frekventovaná silnice ,žádný úložný prostor.Arogantní až vulgarni chování (asi paní majitelky)

Kamila nesnidalova ****
Hezky malí kemp v Praze všude čisto majitel ochotný mily teplá voda po celý den

Zdeněk **
Nic neodpovídá realitě, to co je na fotkách, byli tak před mnoha léty. Záchody, sprchy zavřené. Bufet zavřený, vše v polorozpadlém stavu, divím se, že tady vůbec někdo jezdí!!!!!

Oldrich Kolomaznik *****
Provozní doba v kempu Vranov je od 1.května 2026. Základní služby včetně občerstvení pro návštěvníky kempu jsou vždy zabezpečeny. Děkujeme všem, kteří náš kemp v minulých sezónách navštívili a rádi se vracejí. Provozovatel kempu.

Luboš ****
Jezdíme do tábořiště Křišťanovice od roku 1992 (kromě jednoho roku za Covidu) každý rok. A co nás tam láká? Přívětivý personál, který nás hned po příjezdu nenahání s placením, protože ví, že mu neutečeme, opravdu dovolená kde tzv. vypnete a relaxujete. Jezdí sem trvale velká část lidí každý rok a vesměs se známe. Za celou dobu se nám zde neztratily ani zápalky (které jsou potřeba na rozdělání ohniště). Lidé se tu k sobě chovají slušně, přátelsky a v případě potřeby pomůžou. Jen je potřeba upozornit, že to není kemp, je zde pitná vody, umývárka a sprcha (vše studená voda...), záchody suché, ale udržované. Takže nic pro zhýčkané. Jen ty ceny jsou už na hraně vzhledem k vybavení. Ale příroda a koupání u nosu a navíc rašelinový rybník. A taky musí vyjít počasí. Je to nejvýše položený rybník v Čechách. Ale abych jen nechválil, dříve kiosek fungoval s ranním prodejem pečiva apod. To už je ale minulost, takže pokud chcete čerstvé rohlíky nebo chléb ke snídani, musíte zajet do Záblatí, Prachatic nebo Volar. V Křišťanovicích kdysi fungoval hotel s restaurací. Skvěle vařili. Dlouhá léta byl již zavřený a dnes se přestavuje na domov důchodců. V nedalekém Libínském Sedle byla tři restaurace, dnes ani jedna. Prostě když si chcete zajet někam na oběd, v blízkosti se nenajíte. V lese houby, borůvky. Co se týče koupání, tak si dávejte velký pozor při vstupu do vody u malé pláže naproti kiosku. Po rekonstrukci hráze, zde nějaký inteligent nechal zbudovat ve vzdálenosti cca 15 vlevo hromadu kamení, jejíž vrchol je schován cca 1/2 metru pod hladinou, není vidět, není nijak označen a minimálně při plavání se odřete. Stačilo by, aby "inteligent" na vrchol vztyčil označník a je po problému. Kdo to nezná, tak ať je ve střehu. Začali jsme sem jezdit s dětmi, když ještě nechodily do školy. Teď i s vnoučaty a táhne je to sem jako nás když jsme zde začínali. Za zahraniční dovču bych to nevyměnil. PS: vzkaz pro Milana Zajíčka: Sprcha tam je, ale studená a inspektoři už tam také byli, je to cca 1-2 roky nazpět. Bylo to i v TV. Vše vcelku dobré, ale s cenami to v poslední době trochu přepalují a to píši proto, že to můžu srovnat např. s cenami v kempech např. na Orlíku. Doporučil bych rozdělit ceny na dlouhodobý pobyt, které bývají levnější a víkendové ceny. Většina kempů takto funguje a láká to k delšímu pobytu. Držím palce všem správcům, kteří se k nám po celá léta chovají velmi mile, vstřícně a přátelsky. Ať se tam všem včetně návštěvníků líbí a rádi se vracejí.

Nejvíce zobrazované:

Kemp Keramika

Hracholusky 2972x

Vranovská pláž - Holiday park

Vranov nad Dyjí 2355x

Camping Olšina - Lipno

Černá v Pošumaví 2242x

Nejlépe hodnocené:

Camp Horní Lipka

Králíky 4.85 bodů

Minikemp Harta

Leskovec nad Moravicí 4.77 bodů

Pension a Kemp Vyhlídka

Stará Oleška 4.73 bodů

Kemp pod Pustevnami

Prostřední Bečva 4.71 bodů

Poslední rezervace:

Termín od 2026-05-06 | Kemp Knoflík
1 karavan, auto

Termín od 2026-07-17 | Tábořiště Velké Hydčice
Pokoje pro 6 osob

Termín od 2026-08-10 | Autokemp "U Vody"

Termín od 2026-07-16 | Kemp Vila Háj Třeština
2 X 2 L pokoj 2 osoby

Termín od 2026-05-23 | Autocamp Osek

Termín od 2026-07-15 | Kemp Oáza
4 tenten 17 personen

Termín od 2026-07-04 | Autokemp U Čerta
2L chatka

Termín od 2026-07-13 | Kemp Domaslavice
2x4L chatka, 1x3L chatka

Termín od 2026-05-06 | Autokemp Bílina Kyselka

Termín od 2026-05-14 | Ubytování u Stránkých Adršpach
1 Platz, 1 Person m. Auto




Recenze, názory, diskuze

Autokemp Kosmonosy, Kosmonosy

Viděli jste pěkné místo.. napište co se vám líbilo,
Bylo někde něco špatně.. napište co se vám nelíbilo,
např. ubytování, jídlo, soc.zař., personál, počet hvězdiček dávejte podle všeho ne hned 1 nebo 5.
Vložit nový názor »

Autokemp Kosmonosy

Okres: Mladá Boleslav
02. 09. 2025
Od: václav

Byl jsem mile překvapen čisto pořádek a klid je to sice starší kemp ale opravdu dobrý pro nenáročné a to jsme byli i se psem pan vedoucí velice ochotný děkujeme a doporučujeme .

Autokemp Kosmonosy

Okres: Mladá Boleslav
18. 09. 2023
Od: Robert Manin

Boli sme veľmi spokojní, všetko potrebné bolo k dispozícii príjemné prostredie, personál. Ďakujeme

Autokemp Kosmonosy

Okres: Mladá Boleslav
03. 09. 2023
Od: Eva Nekovaříková

Kemp už něco pamatuje, ale všude čisto, kuchyňka pěkně vybavená.Pračky a sušičky mně překvapily ????, klid v kempu, žádný hluk je super..Vedle volnočasový areál s koupalištěm, paráda.Kousek dál jsou 2 lomy na koupání..prostě krásné místo kam se asi jednou vrátíme❤️

Autokemp Kosmonosy

Okres: Mladá Boleslav
21. 08. 2022
Od: Marek Šára

Moc se nam líbilo, kemp pěkný, koupaliště a vyžití pro děti krasne, milý personal.

Autokemp Kosmonosy

Okres: Mladá Boleslav
12. 04. 2019
Od: Günter Reimann -BERLIN/D-

Auch in diesem Jahr 2019 werde ich wieder zweimal für je fünf Wochen auf dem Platz sein um mich in aller Ruhe zu erholen. Mehr positives Feeling kann ei Campingplatz wohl nicht bekommen. -G.R.-

Autokemp Kosmonosy

Okres: Mladá Boleslav
29. 12. 2015
Od: Elfriede Paech

Ich war zur Hundeausstellung in Mlada Boleslav auf dem CP - und hing fest mit einer defekten Zugmaschine.
Der Besitzer war sehr hilfsbereit (auch wenn ziemliche Sprachprobleme bestanden) und ich habe mich die Tage, wo ich auf mein Auto warten mußte, dort sehr wohl gefühlt!
Kein so riesiger Platz, gemütlich und gerade mit meinen Hunden konnte ich im Wald wunderbar laufen.
Wenn ich wieder in die Ecke komme - dann immer wieder auf diesen Platz (gerade weil es kein *****-Platz ist)!

Autokemp Kosmonosy

Okres: Mladá Boleslav
22. 06. 2015
Od: Linhart Jan

V letošním roce jsem v kempu pořádal dvě větší akce pro děti a mládež. jednalo se o krajské kolo soutěže Zlatá udice a následně také národní kolo. Chtěl bych tímto poděkovat veškerému personálu za vstřícnost a ochotu, se kterou jsme se zde setkali. Servis a obsluha byly na vysoké úrovni.

Autokemp Kosmonosy

Okres: Mladá Boleslav
17. 05. 2015
Od: Peter Panknin

Ich fahr schon 22 Jahre zu diesen Platz, immer zur Bohemiarallye.
Der Platz ist idylisch gelegen und der Konfort ist sehr gut.
Man hat ein Schwimmbad gleich nebenan zu wie Wald um ausgiebige Spatziergänge zu machen. Die Stadt Mlada Boleslav ist zu Fuß in 10 Minuten erreicht.