Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Úvod Mapa Recenze Počasí Přihlásit Informace Schránka(0) Letní soutěž
Hledat Schránka(0) Mapa

Recenze:

Radek ****
Byly jsme zde 5 dní z karavanem za nás velice pěkný kemp.Perfektni personál.

Petr Polák ***
Není moc co hodnotit.Stravili jsme v kempu jen jednu noc jako nouzové řešení.Personál super a toalety čisté

Jana **
Chatky jsou dost retro.Nešlo mít před chatičkou stůl a židle..Ale sociálky čisté.

miuše jelínková ****
Byli jsme tam 3dny s karavanem, příjemné prostředí klid a zábav

Gregory *****
We were there during the September long weekend, and we had the pleasure of staying there. A remote and quiet place with no crowded fields for tents, clean toilets, and the possibility to swim, a restaurant where you can eat and drink is really nice. You can start many bike trips from that place. Good place to be back there.

Bernhard *****
Wir Bernhard, Stefan und Michi waren beim Angeln und verbrachten 1 Herrliche Woche in der Hütte direkt am See. Pavel ist unser Freund geworden wir waren mit ihm in Krumau beim Angeln und wurden einmalig versorgt und betreut. Pavel wir kommen wieder! Servus

Jiří Hatlák ****
byli jsme u vás začátkem srpna s dodávkou na týden a byli jsme velice spokojeni a příští léto k vám opět ze severních Čech rádi přijedeme

Martin ****
S partou lidí jsme využili chatky. Standard, v pokoji 6-p postelí, na přespání úplně stačí. Doporučil bych více zásuvek, pro 9. lůžkový pokoj jsou dvě zásuvky málo, není si pak kde dobíjet techniku. Recepce s barem perfektní, pivo dobré, obsluha příjemná a ve všem vyhověli. Sociální zařízení nenadchne, ale ani nepohorší, snad mi jen chyběla možno zamknutí dveří WC a více věšáčků ve sprše. Celkově je kemp využíván asi kvůli okolním vinicím, svůj účel plní a bazén je pro letní měsíce dobrý bonus. Jídlo vám tam taky udělají. Takže já jsem odjížděl spokojený :-)

Vojtěch Holý *****
Krásný klidný kemp, krásné okolí.

Hana *****
Jezera je čistá a klidně, dobrá jidlo a lidi je moc ochotný. Jsem spokojená a doporučuji.

Nejvíce zobrazované:

Kemp Keramika

Hracholusky 1827x

Vranovská pláž - Holiday park

Vranov nad Dyjí 1610x

Ubytování u Stránkých Adršpach

Dolní Adršpach 1608x

Kemp Fousek

Dráchov 1530x

Nejlépe hodnocené:

Nivnická Riviéra

Nivnice 5 bodů

Camping Matyáš

Vrané nad Vltavou 4.82 bodů

Autokemp U Čerta

Chlum u Třeboně 4.75 bodů

Minikemp Harta

Leskovec nad Moravicí 4.75 bodů

Poslední rezervace:

Termín od 2025-11-21 | Kemp Obora Veltrusy

Termín od 2026-07-15 | Kemp U Fíka - Nahořany
3x4 lužková chatka

Termín od 2025-11-04 | ATC Hnačov
Chatka pro 3 osoby (2 dospělé osoby a jedno sedmileté dítě), osobní automobil

Termín od 2026-07-12 | Camping Amerika
Bungalow

Termín od 2026-07-25 | Autokemp Mydlak
Ubytování na 1.chatka 2.lidi,parkování automobilu v areálu.

Termín od 2025-10-28 | Kemp Obora Veltrusy

Termín od 2026-08-08 | Autokemp Kamencové jezero
10 lidí-2x4L chatka, 1x 2l chatka

Termín od 2025-11-14 | AUTOKEMP Liberec
1 místopro auto 7 m

Termín od 2026-06-22 | Kemp Horka
4 L chatka 30 žáků + 2 pedogogové

Termín od 2026-06-11 | Kemp U Fíka - Nahořany
2 chatky- 9 osob včetně povlečení




Recenze, názory, diskuze

Rekreační středisko POHODA, Zvíkovec

Viděli jste pěkné místo.. napište co se vám líbilo,
Bylo někde něco špatně.. napište co se vám nelíbilo,
např. ubytování, jídlo, soc.zař., personál, počet hvězdiček dávejte podle všeho ne hned 1 nebo 5.
Vložit nový názor »

20. 07. 2025
Od: Petr

Je to sice retro, ale boží... Pan majitel je super, velice lidský přístup. Jídlo, ceny, přístup...nejlepší. Určitě tento kemp musíte navštívit!

17. 07. 2025
Od: Eliška

Hrůza. Špína, nepořádek všude. Obsluha sedí a kouří. Do noci hraje hlasitě hudba, takže se nevyspíte.

03. 10. 2016
Od: Tereza

Letos v létě jsme zde jednu noc přespávali. Díky bohu jen jednu. Cena za přenocování sice je příznivá, nevykompenzuje však tento otřesný zážitek. V kempu vskutku klid je, nejspíš však proto, že by tam nikdo s běžnými hygienickými požadavky déle nezůstal. Absence alespoň kohoutku s pitnou vodou, dámské toalety v příšerném stavu. Pouze dva záchody, z čehož jeden neustále protékal, na druhém utržené prkénko. Špína, fujky. Hospoda začouzená, velcí pavouci na každém metru. Doporučuji porozhlédnout se po jiném kempu

01. 07. 2012
Od: Soukupova

dobry den.Kolik by stala 2luzkova chatka na 1 tyden.Jsme jenom dva je-li nejaka se dvema luzky .dekuji Soukupova Alena