Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Úvod Mapa Recenze Počasí Přihlásit Informace Schránka(0) Letní soutěž
Hledat Schránka(0) Mapa

Nejbližší kempy:


Nejlépe hodnocené:

Camping Rožnov

Rožnov pod Radhoštěm 4.61 bodů

Autocamp Slunečná

Černý Důl 4.58 bodů

Autocamping Pod Černým lesem

Žamberk 4.57 bodů

Tábořiště Čepice

Čepice 4.55 bodů

Camp Horní Lipka

Králíky 4.5 bodů

Kemp Rusava

Rusava 4.47 bodů

Poslední rezervace:

Termín od 5.7.2023 | Camping Babí Hora
4l chatka pro 4 osoby (2 dospělý, 2 děti)

Termín od 10 04 2023 | Camp Horní Lipka
1 tent 2 persons

Termín od 4.7.2023 | Kemp Fousek (U Sloupu)
3x chata

Termín od 22.6.2023 | Kemp Podskalí
1 chatka 4 lidi

Termín od 2.6.2023 | Kemp Machůzky
2L, 2osoby+lůžkoviny

Termín od 24.8.2023 | Villa Resort Dlouhá Louka
pro 2osoby

Termín od 23.7.2023 | Camping Baldovec
4L, NEBO 5L CHATKA

Termín od 5.7.2023 | Family kemp Máchovo jezero
2x chatka

Termín od 15.7.2023 | Rekreační středisko a kemp JACHTA HOLANY
5L

Termín od 1.7.2023 | AUTO-AQUA-CYCLO CAMP OSTROŽSKÁ NOVÁ VES
5L chatka


TRANSKEMP Hracholusky

  • Hracholusky, Hracholusky 139, 33033 Najít trasu »
  • Okres:Plzeň-sever
  • Kraj:Plzeňský kraj
  • Oblast:Plzeňsko, Řeka Mže
  • Provozní doba:01.03. - 30.11. Nadm.výška:360 m.n.m.
Schránka

Tříhvězdičkový Transkemp je rodinný kemp v západních Čechách, nedaleko města Plzeň, který leží přímo u hráze překrásné přehrady Hracholusky. Je to místo obklopené jedinečnou přírodou, místo pro pasivní i aktivní dovolenou a v neposlední řadě místo pro široké spektrum návštěvníků - rodiny, páry, skupiny, mladé i starší. Kemp nabízí ubytování v různých chatkách či pokojích na penzionu a turistické ubytovně. Samozřejmě se můžete ubytovat ve vlastním stanu, karavanu, obytném voze či jiném ubytovacím zařízení. Můžete si zde užít spoustu zábavy, zejména v rámci areálu KempSports - sportovního a rekreačního komplexu s minigolfem, tenisovým a volejbalovým kurtem, a parkovou úpravou. Mimo jedinečného koupání, rybaření a turistiky jsou zde pro Vás připravené motokáry, šlapadla, motorové loďky, paddleboardy atd. V nedalekém okolí se pak nachází řada kulturních památek.
Nejmenší návštěvníci si mohou vyhrát na malém dětském hřišti. Co se stravování týká, naleznete v kempu restauraci, pizzerii a stánky s občerstvením. Kemp se dále pyšní vlastní lodní dopravou, kterou zajišťuje loď Plzeň s kapacitou 150 cestujících, a tak se můžete vydat na vyhlídkovou plavbu na trase Hracholuské přehrady dlouhé 20 km. Loď vyplouvá přímo z přístaviště kempu. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Kontakt

  • Telefon:728 470 650
  • Telefon 2:377 914 113

Kapacity

  • Stany místa:
    ano, 100 míst
  • Karavany místa:
    ano, 100 míst, el.přípojky
  • Chatky/bungalovy:
    ano, 2L a 4L chaty, 8L bungalovy
    SprchaWCKuchyňkaLedniceEl.zásuvka
  • Ubytování budovy:
    ano, 2L, 3L pokoje a 4L apartmány penzion, 3L pokoje ubytovna
    SprchaWCKuchyňkaLedniceInternet/WiFiEl.zásuvka

Nabídka

Nabídka občerstvení:

V restauraci, pizzerii a stáncích s občerstvením.

Nabídka koupání:

Hosté mohou ke koupání využít přehradu Hracholusky.

Nabídka sportu a zábavy:

Vodní sporty. Pěší turistika. Cyklistika.
Půjčovna motokár - bezpečná trať jak pro malé tak i velké řidiče.
Sportovní a rekreační areál KempSports - Minigolfové hřiště, Tenisový kurt, Volejbalové hřiště.

Nabídka turistiky: Turistika »

Buben (2 km) - zřícenina hradu
Luhov (3 km) - zámek
Pňovany (4 km) - zámek
Úlice (4 km) - zámek
Frumštejn (5 km) - torzo hradu
Čeminy (6 km) - zámek
Plzeň (20 km) - Katedrála sv. Bartoloměje, ZOO, Pivovar, Velká synagoga

Vybavení

Vybavení kempu:
  • Pitná voda
  • Toalety
  • Teplá sprcha
  • Kuchyňka
  • Pračka
  • Dětské hřiště/baby room
  • Bezbariérové ubytování
  • Bezbariérové toalety
  • Bezbariérové sprchy
  • Internet/WiFi/PC
  • Recepce/Info centrum
  • Služba 24 hodin denně
  • Místo - přípojka el. proudu
  • Místo - odpad/výlevka pro WC
  • Areál/kemp oplocen
  • Poštovní schránka
  • Společenská místnost
  • Můžete mít zvíře
  • Parkoviště
  • Úschovna kol
  • Ohniště/grilování
  • Restaurace
  • Obchod
  • Kreditní karty
Vybavení chatky/bungalovy:
  • Sprcha
  • WC
  • Voda
  • Elektrická zásuvka
  • Vytápění
  • Internet/WiFi
  • Lůžkoviny
  • Přistýlka
  • Lednice
  • Kuchyňka/vařič
  • Nádobí
  • Televize
Vybavení budovy:
  • Sprcha
  • WC
  • Voda
  • Elektrická zásuvka
  • Vytápění
  • Internet/WiFi
  • Lůžkoviny
  • Přistýlka
  • Lednice
  • Kuchyňka/vařič
  • Nádobí
  • Televize

Ceník

Sezóna(léto) Mimo sezónu Sezóna(léto) Mimo sezónu
Osoba: 100Kč/den 100Kč/den Bus: 170Kč/den 170Kč/den
Dítě: 60Kč/den 60Kč/den El.: 140Kč/den 140Kč/den
Stan: 150Kč/den 150Kč/den Zvíře: 80Kč/den 80Kč/den
Auto: 80Kč/den 80Kč/den Poplatek: 13Kč/den 13Kč/den
Moto: 60Kč/den 60Kč/den *Chatka: 1700Kč/den 1700Kč/den
Karavan: 180Kč/den 180Kč/den *Budova: 1000Kč/den 1000Kč/den
2L buňka bez vody/Doppelhütte ohne Wasser - 650 Kč/noc
4L maringotka bez vody/4-Bett-Hütte ohne Wasser - 750 Kč/noc
4L chata bez WC/4-Bett-Hütte ohne WC - 1 500 Kč/noc
4L chata s WC/4-Bett-Hütte mit WC - 1 700 Kč/noc
4L obytný přívěs LUX/4-Bett-Wohnwagen LUX - 1 800 Kč/noc
8L bungalov/8-Bett-Bungalow - 3 200 Kč/noc
2L pokoj Kemp budova pro camping/Doppelzimmer in Campinggebäude - 1 000 Kč/noc
2L pokoj penzion Mže/Doppelzimmer in der Pension Mže - 950 Kč/noc
2L pokoj + (TV, lednice) penzion Mže/Doppelzimmer + TV und Kühlschrank in der Pension Mže - 1 050 Kč/noc
3L pokoj penzion Mže/3-Bett-Zimmer in der Pension Mže - 1 050 Kč/noc
3L pokoj + (TV, lednice) penzion Mže/3-Bett-Zimmer + TV und Kühlschrank in der Pension Mže - 1 150 Kč/noc
4L apartmán s kuchyňkou penzion Mže/4-Bett-Appartement in der Pension Mže - 1 500 Kč/noc
3L pokoj bez toalety turistická ubytovna/3-Bett-Zimmer ohne WC in Wohnheim - 500 Kč/noc
2L pokoj s WC turistická ubytovna/2-Bett-Zimmer mit WC in Wohnheim - 700 Kč/noc
3L pokoj s WC turistická ubytovna/3-Bett-Zimmer mit WC in Wohnheim - 750 Kč/noc
* Cena může být za celou jednotku.

Zaslat rezervaci/dotaz

zaslat kopii

Rezervace bez provize přímo u majitele.
Rezervace byla odeslána

Mapa

Najít trasu »

Hodnocení

Ohodnoťte tento kemp: nejhorší nejlepší

Recenze

Vložit nový názor »

21. 07. 2018
Od: jana

Byly jsme tyden ubytovani v chatce dreveni a super cisto , kiosek transkemp super moc simpaticky panove a vyborne jidlo obzvlast kase s kureci roladou . Jen dve veci tam nebyly nic moc a to sprchy a udrzba pristupu do vody .jinak jsme si to moc uzily

21. 08. 2012
Od: petra

Transkemp Hracholusky
Byly jsme s kamarádkou minulý víkend v Transkempu!!! Paráááda vážení!!! Měly jsme maringotku...lednička, umyvadlo, sporák, zrcadlo...čisto!!!! super! Bylo nám líto že nemůžeme zůstat déle ale už víme kam pojedeme příští rok!!!! Těšíme se!!!

09. 07. 2012
Od: ivca001

Všimla jsem si, že na internetu je nedostatek ohodnocení ke kempu a jistě by to někomu pomohlo v rozhodování. Poslědní koměntář z roku 2010 není příliš lichotivý, já mám ovšem opačný názor. V kempu se mi velmi líbilo. Pravda, já nespala v chatce, ale ve stanu, tudíž nemůžu posoudit jejich kvalitu, ale zvenku vypadají celkem nové a hezké. V celém kempu je čisto a upravené prostředí. Užít si tu můžete jak zábavu tak i odpočinek.
Při příjezdu jsme si mohli vybrat zda stanovat na rovném či svaženém terénu, vybrali jsme si o něco dražší rovný terén a postavili stan v blízkosti chatek, auto jsme si mohli nechat přímo u něj, stejně jako všichni. Musíte si ovšem vybrat jestli chcete být blíž k vodě nebo k záchodkům, jsou tu pouze jedny. Nejsou nejnovější, zato jsou čisté (až na pár lidí prasátek) a zásobené papírem, stejně tak sprchy. Vedle se nachází i kychyňka s ledničkami a hořáky, společenksá místnost s televizí a prádelna s pračkou.
k vodě nemusíte chodit daleko, stačí sejít dolů, kde je hezká travnatá \"pláž\". Pokud vás omrzí válení u vody je tu i dost zábavy. V areálu jsou vodní trampolíny, minigolf, motokáry, vodní lyžování, šlapadla, lelektrolodě a parník, který vás sveze přes celou přehradu za cca 100kc. Až vám vyhládne máte na výběr z kiosků i restaurací. Přímo v kempu jsou 2 kiosky, ve kterých najdete levné jídlo, ovšem spíš fast foodového typu. Co mě zaujalo byla veliká pizza s jakoukoliv náplní za 100kc. Pokud se ale chcete naobědvat jsou tu restaurace. Naproti pizzerie, kde ovšem vaří i běžná jídla, každý den je jedna hotovka za nižší cenu, o kousek dál restaurace Kotva. Každý den krom minutek nabízejí cca 6 hotovek, vetšinou česká klasická jídla za rozumnou cenu. Hned vedle je i obhcod s potravinami. A co dělat po večerech. Samozřejmě můžete do společenské místnosti, třeba se dívat na televizi, zahrát si ping-pong nebo se jít bavit. Každý den je tu nějaká zábava, či diskotéka, bohužel jen asi do 23 hodin, hospůdka ale zavírá déle. Abych to shrnula v kempu je opravdu krásně, některé věci jsou pravda krapet předražené ale ve výsledku jsem za tuhle dovolenou tolik nedala. Rozhodně se tu dá užít jak zábava tak i odpočinek, skvělé koupání a nádherné procházky do blízkého okolí (rozhled z porjších skal je nepopsatelný). Horší byly snad jen záchodky a sprchy, na kterých bylo znát, že nejsou nejnovější, ale to je jen maličkost. Takže bych kempu dala 9 bodu z 10.

02. 01. 2012
Od: Martin

V červenci 2011 jsem tam byl s rodinou a vše bylo naprosto SUPER.Letos tam pojedeme zas.
Všem DOPORUČUJI!!!!!!

13. 09. 2009
Od: Vlasta

V kempu Hracholusky (na Přehradě)jsem byl letos prvně,a můžu říct je tam moc hezky,je tam klídek,dobrá restourace,obchod,a pivko jako křen.Je pravda že uklízečka by si mohla přispat a nechodit tam když všichni pomalu stávej,a pro děti a náctileté by to chtělo něco víc než to co tam je,třeba disko a náký akce se soutěže,ale příští rok (2010) tam jedu z rodinou opět,TAK SE TAM SNAD POTKÁME.Zdáreček na Hracholuskách.Fotky dodám nebojte a budete koukat jaký

(zde jsou názory spokojených návštěvníků, všechny jsou v diskuzi, diskuze »)