Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Úvod Mapa Recenze Počasí Přihlásit Informace Schránka(0) Letní soutěž
Hledat Mapa Schránka(0)

Recenze:

Milan a Dáša *****
Koupili jsme si pobyt na čtyři noci a nelitujeme. Čisto, klid, ochota majitele. Sociálky taky čisté, sprchy na žetony, voda teplá. Byli jsme mimo sezonu, takže kiosek byl ještě zavřený, ale podle nabídky tam mají vše, co potřebujete. Jsme nadmíru spokojeni. Děkujeme

PepeAlex **
Klady tohoto kempu, krásné okolí, příroda, voda,restaurace vše ok.Negativni je ,že hosté z východu Bulharska, Rumunska (všichni vědí kdo jsou oni),do půl 3 rána, hluk, ožralecký bordel, absolutní neúcta k okolí, k dětem, kteří jsou zde ubytování také. Má to obrovský potenciál, bohužel tito hosté jsou večer hluční natolik,že nedoporučujeme zde trávit čas, víkend.

Honza Jasný ****
Není co moc napsat,za nás s manželkou skvělá dovolená. Jestli máte taky stres z práce a chcete si odpočinout a vyhnout, rozhodně sem! A pokud vás to ticho omrzí,není problém se pobavit do Mikulova a zpátky se jít vyspat do klidu a pohody. 😎

Lada *****
Naprostá pohoda, skvělý majitelé. V kempu klid, pohoda, večer romantika u ohně. Vše čisté, útulné. Jde vidět,že se starají a baví je to. 👍🏼👌🏼

Jaroslav Marosz *****
Pokaždé co jsem zde do kempu přijel tak jsem byl vždy maximálně spokojen a to tu jezdí už skoro půl století. Současní provozovatel Martin a Katka se snaží a to co dělají pro lidi tak to málokdo ocení. Já to cením na pět hvězdiček 😉

Michaela *****
Překrásné místo.. Spousta prostoru, vše připravené na sezonu.

Markýz ****
Kemp pěkný čistý obsluha příjemná v hospůdce u kempu i výborně vaří. Akorát cesta před kempem a okolí je dost znečištěno od koní z nedalekého ranče, ale to není věc provozovatele nýbrž vyzitka majitelů koní a obce pod níž cesty spadají.

Hujer **
Tak je 23.45 a stale tu duni z reprobeden ducdudbum. Ted na jedne strana u vody prestali a v campu se pokracuje dal. Odjizdim. Dekuji

Jiří Prokop **
Něco šíleného,přeplněný kemp,ráno po probuzení pod okny karavanu stany,u dveří stany,únikové cesty v případě, např.požáru zastavěné stany,ráno přeplněné toalety,4 toalety na celý kemp,s ničím podobným jsem se nikdy nesetkal!!!! Jinak nádherná příroda,čisto,personál přívětivý.

Ondrej *
Nejotřesnější camp, ve kterém jsme kdy byli. A že už máme hodně naježděno. V campu hrálo techno od rána do noci. Řvali zde opilci jeste po půlnoci. Techno z obrovských repráků.začali v 8.30y Skoncilimpo desate vecer. Museli jsme s dětma v noci odjet, bylo tomo zdraví. Nikdy více a všem rodinám doporučuji jet jinam, zde klid a odpočinek nenajdete.

Nejvíce zobrazované:

Kemp Keramika

Hracholusky 4307x

Vranovská pláž - Holiday park

Vranov nad Dyjí 3526x

Camping Olšina - Lipno

Černá v Pošumaví 3236x

Nejlépe hodnocené:

Camp Horní Lipka

Králíky 4.85 bodů

Minikemp Harta

Leskovec nad Moravicí 4.77 bodů

Pension a Kemp Vyhlídka

Stará Oleška 4.73 bodů

Kemp pod Pustevnami

Prostřední Bečva 4.71 bodů

Poslední rezervace:

Termín od 2026-06-19 | Autokemp Bílina Kyselka
2×3l

Termín od 2026-06-23 | CAMP HERZOG

Termín od 2026-07-01 | Kemp Sobotka pod Humprechtem
43 dospělí+ 13 dětí

Termín od 2026-08-13 | Rekreační středisko Královec
1 Hütte für 3 Personen

Termín od 2026-06-06 | Ubytování a Stellplatz Radhošťský rybník

Termín od 2026-06-19 | EUROCAMP BARBORA
1 (2 osoby+2deti)

Termín od 2026-07-03 | Autocamping Pod Černým lesem
1 stan 2 osoby a 2 děti

Termín od 2026-06-26 | Camping Rožnov
2 Erwachsene 2 Kinder

Termín od 2026-06-19 | Autocamp Erika
1 x Platz für Wohnmobil und 2 Personen + 2 Kinder

Termín od 2026-08-12 | Kemp Pod lesem
004L chatka + 4 osoby + pes




Recenze, názory, diskuze

ATC Hradec u Kadaně, Rokle

Viděli jste pěkné místo.. napište co se vám líbilo,
Bylo někde něco špatně.. napište co se vám nelíbilo,
např. ubytování, jídlo, soc.zař., personál, počet hvězdiček dávejte podle všeho ne hned 1 nebo 5.
Vložit nový názor »

ATC Hradec u Kadaně

Okres: Chomutov
02. 09. 2024
Od: Petr

Za obytňák,dva dospělí a dva psy 720 na den+80 za elektriku a do sprchy si musíte koupit dva žetony 80.Za jeden den 880kč.Asi jsem byl naposled.

ATC Hradec u Kadaně

Okres: Chomutov
30. 07. 2023
Od: Vašek Štěrba

Tento rok to byla hrůza toalety špinavé po každé když jsme tam šly se koupat . tento rok je to hrůza .

ATC Hradec u Kadaně

Okres: Chomutov
05. 10. 2021
Od: Klimova milena

Letos jsme 3rok stravili v kempu.v podstatě spokojenost až na ten rybník,který by měl být jako koupaliště ale je to ostuda kempu.bohužel.

ATC Hradec u Kadaně

Okres: Chomutov
22. 02. 2019
Od: Martina

V loni jsme byly v kempu. Úžasná atmosféra, byly jsme tam v době kdy byla oslava. Vystoupení, zábava, super. Těšíme se na letošek zda bude nějaká akce dejte prosím vědět. Rádi přijedeme.

ATC Hradec u Kadaně

Okres: Chomutov
23. 08. 2018
Od: Ondřej Sedlák

Dobry den,
Včera 22.8.2018
Jsme jako tři motorkáři dorazily do tohoto kempu.
Kemp, chatičky, posezeni se nam moc libilo.
Přijemny pan vedouci a obsluha restaurace byla přijemna a velmi milá.
Opravdu super to tam bylo a doufam že jsme tam nebyly na posledy.
Když budu mít možnost určitě bych do tohoto kempu znovu přijel.

ATC Hradec u Kadaně

Okres: Chomutov
29. 04. 2018
Od: Lenka

Kemp jsem už dřív, vždy se skupinou přátel navštívila několikrát. Sice vždy o hlavní sezónu, ale pokaždé jsme byli spokojeni. Tento víkend tomu tak ale nebylo. Bylo to poprve, co jsme nejeli v létě, ale uz na jaře. Asi jsme očekávali mnoho. 10. Dubna jsme si zarezervovali dvě chatky pres email. Odpovídal mi přímo pan Malý. Když jsme v pátek přijeli kolem páté hodiny navečer, pan majitel ani nevěděl, jaké chatky nam přidělil. Sla jsem s nim do restaurace, abych zaplatila fakturu. Tu se mnou sepisoval dost mladý chlapec (zřejmě na brigádě), který do jejich příjezdové knihy na PC neuměl ani zapsat datum mého narozeni. Když po cca 10 minutách mlčení z jeho strany přišel majitel, zeptal se jestli uz to máme, neměli jsme nic. Jen me jméno a příjmení. :-D omluvil se, ze maji novy program a jestli to nevadí, ze nás zatim ubytuje a pak to přijdu zaplatit. Samozřejmě, to se stát může. S úsměvem jsem řekla ze to nevadí a šli jsme. Poprosila jsem ho, zda by nám mohl dat chatky blízko sebe. Kde, to nám bylo jedno. Navrhl větší chatku c. 1 a c. 3 u c. 2 jim prý odjeli s klíči. Přijali jsme a šli jsme se zabydlet. Když jsem chtěla chatku c.1 odemknout, nešel mi otočit klíč... Zkoušela jsem to ještě jednou a pak jsem zabrala za kliku a viděla jsem klice v zámku z druhé strany. Povlecene postele, a věci. Zřejmě hostu kempu. Když jsem to šla říct majiteli, divil se jak je to možné. A hned nám nabízel chatku za jednickou. Po chvili ale zjistil, ze tam maji nějací lide rezervaci. Přidělil nám tedy chatky c.6 a c. 7. Chata číslo šest byla v pořádku, ale kdyz jsem otevrela sedmičku, nevěděla jsem, jestli se smát nebo brecet. To nebyla chata, ale skladiště. Nebylo tam místo ani na jednu postel a bylo tam snad všechno, co přes zimu neměli kam dat. Opět jsem šla pro majitele a ukázala mu to. Omluvil se a řekl, ze u nej máme panáka. Vše jsme brali s úsměvem. Přidělil nám tedy chatu c. 12, která byla hned za naší druhou chatou c.6. Vše vypadalo v pořádku. Ubytovali jsme se a když jsme si chtěli pustit vodu, zjistili jsme ze neteče. Ohlásili jsme to,s tim, ze nám to nevadí, ze si budeme chodit čistit zuby do šestky. Souhlasil a omlouval se. Zabydleni jsme nakonec byli az v sedm večer. Vše se zdálo fajn. Celý večer probíhal pohodove a bavili jsme se. Az na zimu, kterou jsme mohli v noci čekat, bylo vše fajn. Druhy den vypadal taky dobře. Na večer jsem se šla obleknout do tepláku. Odemkla chatku c. 12, zapla jistic, abych si mohla rozsvitit , prevlekam se a najednou cítím silný zápach. Něco jako plyn, nebo nevím, k čemu to prirovnat. Přicházela akorát kamarádka a spolu jsme zjistili, ze je to z prutokace nad umyvadlem. Nejenom, ze zapachal, dost silně, az nás z toho bolela hlava, ale on dokonce doutnal a kouř lezl i z kohoutku. Opět jsme museli volat majitele. Ten přišel, ze to není možný..ze je asi v háji jistič. Ze si vezme nářadí a ze to odpojí. Nebo ze nás přestěhuje do jiné chatky. Uz jsem byla docela dost naštvaná, jelikož jsem myslela, ze když máme dva týdny dopředu rezervaci, tak bude vše ok, ze si to zkontroluje, do čeho nás vůbec ubytovava,odpověděla jsem, ze se nebudeme stěhovat do nové chatky a ze uz vůbec nebudeme spát v tehle, jelikož by jsme tam ani nevydrželi tím smradem. Rozhodli jsme se ze se naskladame na posledni noc všichni do chatky číslo šest. Majitel jen odvětil, at si tedy zajdeme do hospody pro peníze za tu chatu na jeden večer. Kdyz jsme byly vratit klice od 12, pan majitel ani nesel odpojit jistic. Nastesi to asi prestalo doutnat, protoze chatka byla cela, i druhy den rano. Po stěhování z 12 do 6 jsme zjistili, ze jedna postel ma urvanou nohu a jen tak ji tam ma naraficenou, aby držela, jsme měli všichni největší chuť se sbalit a jet domu uz ten den. Bohužel jsme nikdo necekali, ze by se tohle mohlo stát, takže jsme měli uz v sobě nějaký alkohol. Noc ze soboty na neděli jsme hold museli přečkat ještě v kempu.
Proto tedy za nás, už rozhodne ne... Moc nás to mrzí, jelikož je tam opravdu krásné po všech jinyho stránkách. Tím pádem zkažená nálada, celý vikend a proto udělují takovéto hodnoceni. Místo klidu a odpočinku, který jsme zde chtěli mít, neustálé stěhování a běhání za majitelem, kvůli jejich blbosti.

ATC Hradec u Kadaně

Okres: Chomutov
28. 07. 2016
Od: Lucie

Doporučuji všem nejhezčí kemp kde jsme zatím byli. Moc se nám tam líbilo a určitě se ještě někdy vrátíme... :)

ATC Hradec u Kadaně

Okres: Chomutov
14. 07. 2015
Od: Markéta

Paní na recepci moc milá a vstřícná,okolí hezké, karavan útulný.Líbilo se nám .