Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Úvod Mapa Recenze Počasí Přihlásit Informace Schránka(0) Letní soutěž
Hledat Schránka(0) Mapa

Recenze:

Jana ****
Kemp hezký, čistý a bydlení také hezké. Mínus bych dala za rybník, ke koupání tedy moc nebyl, bohužel se muselo jezdit do Soběslavi.

Iveta *****
Byli jsme zde na školním výletě v červnu 2025 na jednu noc. Prostředí se nám líbilo, ubytování bylo čisté, soc. zařízení rovněž, v restauraci byli milí a dobře vařili.

Milan Svátek *****
Na Bayerce jsme měli možnost přespat dvě noci a to od 27.-29.8.2025 v karavanu a společně s námi i naše dospělé děti jednu noc v chatce. Chatky pro 5 lidí, ale ve skutečnosti je to tak pro dva dospělé a tři děti do patra. Každopádně na jednu noc je to jedno. Stání pro karavan parádní. Byli jsme na vodě, takže to se dá zvládnout leccos. Zařízení je prastaré, budovy, chatky, toalety i sprchy. To je ale asi tak jediné, co by se dalo vytknout. Jinak se jedná o nádherné místo s minimem lidí. Pan správce i děvčata od grilu, jsou perfektní. Pivo Kácov 11°je luxusní. Taktéž grilovaná jídla. Pan správce nás obsloužil, i když už bylo po sezóně a měli zavřený bar i kuchyň. Výbavu kempu plně nahrazuje přístup všech lidí, co se o něj stará. Kdo hledá klid a příjemné lidi, tak toto je pro něj Ráj na Zemi. Moc rádi se sem vrátíme. Při návštěvě je třeba sledovat navigaci a nebát se zajet do lesa z prudkého kopce. Cesta je vhodná tak pro terénní auto :) Každopádně jsme tam byli i s Roomsterem a ten to sjel i vyjel a to bylo po dešti. Děkujeme za krásný zářitek při splouvání Sázavy. Milan Svátek s rodinou

Aneta ****
Byly jsme v kempu na pět nocí, chatky ač v poměrně příkrém kopci, po pár dnech opravdu nohy boleli ale dalo se zvládnout. Celkem klidný malý kemp, který je v dochozí vzdálenosti od skalních útvarů. Jediné snad co bych vytkla je, že zde nebylo místo kde si zahrát nějaké míčové hry.

Zita *****
Chatky byly pěkné a čisté, personál ochotný, výborná poloha kempu!

Banik ****
Byli jsme zde 12 dní.....pracovně, příjemní majitelé.. vyšli nám ve všem vstříc, personál ok, ubytováni v chatkách, jidlo, pivo dobré, připadali jsme si jak ,,na dovolené,, i když jsme ráno odjížděli v 6:00 za prací a vraceli se k večeru.

Monika ****
Nádherné místo, řeka a klid. Mohu jen doporučit!

Renata *****
Ubytovani v chatce,září prodloužený víkend. Naprostá spokojenost, chatky čisté,v chatkách vše co je potřeba..wc, sprchovykout,konvice,povlečení.Majitel velice příjemný, ochotný. Velká spokojenost. V restauraci vždy vyšli vstříc i když přednost měli školy v přírodě, vždy nás obsloužili. Manželé Plichtovi

Jana *****
Moc se nám zde líbilo. Vše čisté. Výborná restaurace a milá obsluha celého kempu

Vladimír ****
Kempu bylo všude čisto , noční klid nikdo nerušil , obsluha na recepci byla příjemná = celková spokojenost

Nejvíce zobrazované:

Autokemp Jezero

Hlučín 4220x

Rekreační areál Kristýna

Hrádek nad Nisou 3298x

Kemp Podskalí

Klučenice 3265x

Chatová osada Olešná

Frýdek - Místek 2848x

Nejlépe hodnocené:

Camping Matyáš

Vrané nad Vltavou 4.82 bodů

Kemp pod Pustevnami

Prostřední Bečva 4.73 bodů

Pension a Kemp Vyhlídka

Stará Oleška 4.73 bodů

Minikemp Harta

Leskovec nad Moravicí 4.69 bodů

Recenze, názory, diskuze

Chatka na Nechranické přehradě, Vikletice

Viděli jste pěkné místo.. napište co se vám líbilo,
Bylo někde něco špatně.. napište co se vám nelíbilo,
např. ubytování, jídlo, soc.zař., personál, počet hvězdiček dávejte podle všeho ne hned 1 nebo 5.
Vložit nový názor »

01. 09. 2024
Od: Eva

Velmi vstřícný přístup majitelů. Vřele doporučuji. Krásné prostředí, perfektni vybavenost

19. 09. 2022
Od: Soňa

Velice příjemní majitelé, super vybavená chatka, čisté sociální zařízení a příjemné prostředí. Ještě jednou děkujeme za příjemné dny. Soňa D.

30. 07. 2012
Od: pavlisova

DOBRY DEN ZAJIMALO BY ME ZDA MATE VOLNY MISTO V TERMINU 6 AZ 8 SRPNA DEKUJI ZA ODPOVED

04. 01. 2012
Od: VĚRA HRONKOVÁ

Dobrý den máme zájem strávit letošní dovolenou u vás v kemou prosím o ZASLÁNÍ UDAJŮ OHLEDNĚ CEN CHATKY PRO 4 OSOBY NA LETOŠNÍ ROK JE LI MOŽNÉ PŘIKOUPIT LŮŽKOVINY A JAKÉ JSOU VOLNÉ TERMÍNY NA MĚSÍC ČERVENEC PŘEDEM DĚKUJI ZA ODPOVĚD HRONKOVÁ VĚRA JINDŘICHŮV HRADEC TEL 721583884 /724599292

29. 08. 2011
Od: Heike Barth

Wir würden gern vom 1. - 3.09.2011 bei Ihnen
3 Bungalows auf den Namen Barth
bestellen.
Sollte dies möglich sein senden Sie uns bitte eine Bestätigungsmail zu.
Mit freundlichen Grüßen aus Leipzig
Heike Barth

29. 07. 2010
Od: Gerhardt

von 30.07.2010 bis 01.08.2010 für 4personen.
was für kosten kommen auf mich zu: 2Übernachtungen in der Hütte, wenn sie sowas frei noch haben?
danke.

03. 07. 2010
Od: Angelika Nováková

Přeji dobrý den.Nevím zda bude číst tuto zprávu pan majitel,ráda bych,protože to co se mi dnes stalo mě opravdu dost zasáhlo.Objednávala jsem zhruba před týdnem telefonicky chatku.Bylo mi zděleno,že chatka není ale je možno buńku.Souhlasila jsem a zdělila že na 100% přijedeme.Jsme tam každý rok dokonce 2x.Dnes když jsme přijely,tak mi bylo oznámeno že buńku nemáme a moje jméno nikde nebylo navíc napsané.Pán z recepce mne navíc urážel že jsem si měla přijet chatu dopředu zaplatit co i prý chci atd. Navíc jsem vezla syna,který je vážný epileptik stav v autě dost těžce nesl.Já tam jezdila vždy strašně ráda právě proto,že synovi tam prostředí prospívá,každému jsem kemp doporučovala a chválila,ale po dnešku?Výsledek? Zkolabovaný syn,řidiči za odvoz a benzín 1.000 a dovolená doma.Moc Děkuji p.Nováková

04. 06. 2010
Od: Wittwer Thomas

Meine Frau und ich besuchen die Retungshundeweltmeisterschaft in Zatec.
Ich möchte sie anfragen ob sie vom Freitag 2.Juli bis Sonntag 4.Juli noch eine Hütte frei haben. Wir haben zwei Hunde dabei.
Mit freundlichen Grüssen
Th.Wittwer aus der Schweiz