Úvod Mapa Recenze Počasí Přihlásit Informace Schránka(0) Letní soutěž
Hledat Schránka(0) Mapa

Recenze:

Milan Bezucha *****
Všechno bylo na úrovni, ale hlavně nej byl pan majitel a správce kteří nám vyšli ve všem vstříc.

Lucka ****
SUPER KEMP!!!! Nejlepší byla obsluha-Barča!!! Určitě příští rok přijedeme....

Pavel *****
Pěkný kemp. Klidné prostředí. WC. sprchy nové. Personál velice příjemný. Doporučuji.

Štěpánka Šeblová ****
Byla jsem letos v srpnu s dcerou v chatce. Jsou sice trochu starší, ale uvnitř čisté a vybavení postačující. Okolí pěkné, personál milý a výhoda koupaliště v kempu a animačního programu.😃

Iveta *****
Naprosto úžasné pro lidi, co mají rádi klid a přírodu. Skvělá a vstřícná majitelka. I přes nepřízeň počasí za mě 1*******

Petr Kubala ***
Tenhle podnik pro členy a jejich známé by patřilo označit cedulkou "Cizím vstup zakázán". Nemáte šanci. Nevlídné chování na vrátnici až arogantní, nás vyhnalo hledat jiné místo. Popel sypat zakázán. Nedoporučujeme

Radomil ****
Byli jsme tu jen jednu noc,ale byli jsme spokojeni. Jídlo výborné.

Markéta ****
V srpnu jsme zde s dětmi pod stanem strávili tři noci. Kemp je malý, ale moc hezký, klidný, záchody, sprchy byly vždy čisté...můžu jenom dopořučit :)

Patrik Sadílek *****
Kemp jsem v minulosti již párkrát navštívil. Bohužel tento rok jsem musel z rodinných důvodu rezervaci zrušit. To ovšem nemění nic na tom, že se jedná o krásný kemp. Je zde klid a v blízkosti spousta turistického vyžití.

Roman *****
V kempu ESADERA jsme pobývali - kempovali s dodávkou 4 dny na přelomu července a srpna 2024. Velký a malebný kemp s prostornou restaurací stylově zařízenou s výbornými limonádami a vynikiajícím pivem Klostermann ze Strakonického pivovaru. Kuchyně rovněž vynikající, ceny obvyklé. Kempovali jsme na mnoha místech a v mnoha kempech v ČR, tak i v zahraničí (SRN, Rakousko, Dánsko, Korsika, Itálie), ale tak čisté a každodenně čisté!!! sociální zařízení jako ZDE, jsme na našich cestách prostě nezažili!!! A navíc. Teplá voda (díky solárnímu hospodářství majitele), bez žetonů, kdykoli v denní i noční dobu k dispozici...Tento kemp - uprostřed lesů, vzdálený cca 3 km pěšky přes les do Písku můžeme jen a jen DOPORUČIT!!!



Recenze, názory, diskuze

Viděli jste pěkné místo.. napište co se vám líbilo,
Bylo někde něco špatně.. napište co se vám nelíbilo,
např. ubytování, jídlo, soc.zař., personál, počet hvězdiček dávejte podle všeho ne hned 1 nebo 5.
Vložit nový názor »

Pro vložení recenze klikněte na kemp nebo ho najděte..

Chatky Budovy

Tábořiště U Včelky

Okres: Chomutov
16. 07. 2019
Od: Ohře 2019

Při sjezdu Ohře jsme byli téměř jediní, kteří dojeli až do kempu U Včelky. Přišla nám to škoda, protože nás po cestě několik lidí odrazovalo, že je to nesjízdné a samý šutr. Přestože jsme jeli za nejnižšího možného stupně vody, byl to asi nejhezčí úsek na trase Sokolov - Perštejn, který můžeme vřele doporučit. Zakončení celé naší plavby bylo třešničkou na dortu, rázovití majitelé, kteří byli úžasně milí a přátelští a kozel s kozou, na které jen tak nezapomenu :-) na (27)Všechny recenze »

BUCHLOVICE - SMRAĎAVKA

Okres: Uherské Hradiště
16. 07. 2019
Od: kevin

Loni jsem tam byl a byl i bazén tak to šlo ale letos není tak zpátečka. tak snad na rok pokud bude bazén. (15)Všechny recenze »

15. 07. 2019
Od: Vendy

Příjemné a krásné pohadkové místo.???????????? Opravdu jedinečný rekreační areál s velkou nabídkou služeb,sportu a zábavy.Po celou dobu je o vás postaráno s největší péčí. ????????Holiday Park Liščí Farma v Dolní Brané nabízí opravdu příjemné a přátelské prostředí.S maximálně ochotným a vstřícným personálem.Včetně nového pana majitele.????Čistota i pohodlí,všem jen doporučuji. ????????Velké poděkování za krásný pobyt Teamu Holiday Parku Liščí Farma.????????Přeju vám spoustu dalších spokojených hostů jako jsem byla já.????????Brzy na viděnou ???? (11)Všechny recenze »

Kemp pod Boubínem

Okres: Prachatice
15. 07. 2019
Od: Jan

Byly jsme tam týden 07/2019 a byly jsme moc spokojeni. (5)Všechny recenze »

Autokemp Orlice

Okres: Rychnov nad Kněžnou
15. 07. 2019
Od: Helena

byli jsem tu 4 dny v červenci 2019 v chatce, moc ochotný personál, dětem se tu moc líbilo, celková spokojenost, akorát koupaliště bylo uzavřeno - nebylo moc teplo, ale řeka byla skvělá (1)Všechny recenze »

Kemp Ahoj

Okres: Příbram
15. 07. 2019
Od: Milena

2019 - úžasný pobyt. Kemp je tichý. Super pro rodiny. Z chatky je vidět na dětské hřiště. Pozvolný vstup do vody. Ceny nízké, až mě to překvapilo. Určitě bychom si chtěli pobyt zopakovat. Vytkla bych jen jednu malou věc - bylo by na čase zrenovovat lodičku co máte na půjčování, má dost vyrklavý rám. (13)Všechny recenze »

15. 07. 2019
Od: Uwe

Wir sind nun zum 3. Mal auf diesem Platz und es war wieder sehr schön ! Man hätte mit dem Ausbaggern des Badeteiches vielleicht ein paar Wochen früher beginnen sollen, denn so standen wir vor einem leeren Teich, aber alles andere hat gepasst. Danke an das Personal !!!!! (30)Všechny recenze »

Intercamp U Ferdinanda

Okres: Děčín
15. 07. 2019
Od: Uwe

Der Platz ist schon schön, offensichtlich auch gut ausgestattet, aber auf eine Anfrage wurde nicht geantwortet und als wir dann ankamen, hätten wir nur eine Nacht bleiben dürfen. (17)Všechny recenze »

Nivnická Riviéra

Okres: Uherské Hradiště
15. 07. 2019
Od: Denis

Menší kemp, který je jak dělaný pro rodiny s dětmi. My jsme byli moc spokojeni. Jediné co bylo horší byl bufet, který okolo 19h nabízel už jen párek v rohlíku a hranolky. Jinak moc dobrý a pohodový kemp. Byli jsme s ročním miminem a 8-lettou dcerou ve stanu. Dětský bazén měl každý den čistou napuštěnou vodu. Sociálky bez hloupých žetonů. Příští rok se sem vrátíme. (5)Všechny recenze »

Autokemp Aljaška

Okres: Děčín
14. 07. 2019
Od: Pája

Byli jsme s manželem,sociálky nové,ale kuchynka nic moc.Studená voda,železitá,v chatkách staré matrace a deky s polštářema.Bylo by od věci dát nové.krajina krásná. (12)Všechny recenze »