Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Úvod Mapa Recenze Počasí Přihlásit Informace Schránka(0) Letní soutěž
Hledat Schránka(0) Mapa

Nejbližší v okolí:

Autokemp "U Vody"

Dolní Věstonice 3Km

Kemp u jezera

Pasohlávky 6Km

BAJCamp

Pasohlávky 7Km

Nejvíce zobrazované:

Kemp Keramika

Hracholusky 3534x

Vranovská pláž - Holiday park

Vranov nad Dyjí 2516x

Autocamp Šternberk

Šternberk 2330x

Koupaliště a kemp Chlumec nad Cidlinou

Chlumec nad Cidlinou 2208x

Kemp Koruna

Zlatá Koruna 2183x

Camping & Restaurant BEZDREV

Hluboká nad Vltavou 2170x

Nejlépe hodnocené:

Kemp a penzion Harasov

Harasov 4.77 bodů

Minikemp Harta

Leskovec nad Moravicí 4.64 bodů

Autocamp Erika

Brod nad Dyjí 4.55 bodů

Resort Čochtan s.r.o.

Lázně Bohdaneč 4.54 bodů

Karavan Kemp Zlosin

Velké Losiny 4.51 bodů

Koupaliště a kemp Křtiny

Křtiny 4.5 bodů

Poslední rezervace:

Termín od 2025-06-13 | Autocamp Nové Město
2x 4B oder 1x8B - 4Personen + 4 Kinder (13Jahre)

Termín od 2025-06-21 | Autocamp Osek
2L chatka + 2 osoby

Termín od 2025-06-19 | Autocamp Nové Město

Termín od 2025-07-21 | ATC Apollo
karavan s předstanem, auto, 2dospělí, jedno dítě, el. přípojka

Termín od 2025-07-23 | Penzion Zámecká
2 x 2L pokoj pro 4 os.

Termín od 2025-07-14 | Autocamp Ostende
2dospely, 2 deti

Termín od 2025-07-04 | Tábořiště Pikovice
3x stan, 3 dospělé osoby + 3 dětiel. přípojka, klidné místečko

Termín od 2025-07-14 | Camping Panorama Lipno
kemprvan 7m dlouhý

Termín od 2025-07-24 | Kemp Cholín - Slapy
3x 7L (cca 20 osob)

Termín od 2025-06-13 | Autokemp Ždáň
Ubytování pro jednu osobu na jednu noc blízko vody ( rybaření )Ubytování pro jednu osobu na jednu noc blízko vody ( rybaření )


VINAŘSTVÍ & PENZION KNÁPEK STRACHOTÍN

VINAŘSTVÍ & PENZION KNÁPEK STRACHOTÍN VINAŘSTVÍ & PENZION KNÁPEK STRACHOTÍNVINAŘSTVÍ & PENZION KNÁPEK STRACHOTÍNVINAŘSTVÍ & PENZION KNÁPEK STRACHOTÍN VINAŘSTVÍ & PENZION KNÁPEK STRACHOTÍNVINAŘSTVÍ & PENZION KNÁPEK STRACHOTÍNVINAŘSTVÍ & PENZION KNÁPEK STRACHOTÍN VINAŘSTVÍ & PENZION KNÁPEK STRACHOTÍNVINAŘSTVÍ & PENZION KNÁPEK STRACHOTÍNVINAŘSTVÍ & PENZION KNÁPEK STRACHOTÍN VINAŘSTVÍ & PENZION KNÁPEK STRACHOTÍNVINAŘSTVÍ & PENZION KNÁPEK STRACHOTÍNVINAŘSTVÍ & PENZION KNÁPEK STRACHOTÍN Společná plně vybavená kuchyněSpolečná plně vybavená kuchyněVINAŘSTVÍ & PENZION KNÁPEK STRACHOTÍN Společenská místnost s TVSpolečenská místnost s TVVINAŘSTVÍ & PENZION KNÁPEK STRACHOTÍN Společenská místnost s TVSpolečenská místnost s TVVINAŘSTVÍ & PENZION KNÁPEK STRACHOTÍN Dvoulůžkový pokoj, včetně soc.zařízeníDvoulůžkový pokoj, včetně soc.zařízeníVINAŘSTVÍ & PENZION KNÁPEK STRACHOTÍN Dvoulůžkový pokoj + 2 přistýlkyDvoulůžkový pokoj + 2 přistýlkyVINAŘSTVÍ & PENZION KNÁPEK STRACHOTÍN Dvoulůžkový pokoj, včetně soc.zařízeníDvoulůžkový pokoj, včetně soc.zařízeníVINAŘSTVÍ & PENZION KNÁPEK STRACHOTÍN Posezení na terase/balkóněPosezení na terase/balkóněVINAŘSTVÍ & PENZION KNÁPEK STRACHOTÍN Kuchyňka u pergolyKuchyňka u pergolyVINAŘSTVÍ & PENZION KNÁPEK STRACHOTÍN Posezení pod pergolouPosezení pod pergolouVINAŘSTVÍ & PENZION KNÁPEK STRACHOTÍN U nás je krásně i v říjnuU nás je krásně i v říjnuVINAŘSTVÍ & PENZION KNÁPEK STRACHOTÍN Romantické zákoutí na zahraděRomantické zákoutí na zahraděVINAŘSTVÍ & PENZION KNÁPEK STRACHOTÍN Posezení a poležení na zahraděPosezení a poležení na zahraděVINAŘSTVÍ & PENZION KNÁPEK STRACHOTÍN ZahradaZahradaVINAŘSTVÍ & PENZION KNÁPEK STRACHOTÍN Pěkné, co říkáte?Pěkné, co říkáte?VINAŘSTVÍ & PENZION KNÁPEK STRACHOTÍN Posezení pod pergolou, krb, ohništěPosezení pod pergolou, krb, ohništěVINAŘSTVÍ & PENZION KNÁPEK STRACHOTÍN U nás se neztratíteU nás se neztratíteVINAŘSTVÍ & PENZION KNÁPEK STRACHOTÍN Houpačka, skluzavka, pískovištěHoupačka, skluzavka, pískovištěVINAŘSTVÍ & PENZION KNÁPEK STRACHOTÍN Starý kvelbený sklep-nenachází se v areáluStarý kvelbený sklep-nenachází se v areáluVINAŘSTVÍ & PENZION KNÁPEK STRACHOTÍN Naše vínaNaše vínaVINAŘSTVÍ & PENZION KNÁPEK STRACHOTÍN Naše vínaNaše vínaVINAŘSTVÍ & PENZION KNÁPEK STRACHOTÍN Naše vinohradyNaše vinohradyVINAŘSTVÍ & PENZION KNÁPEK STRACHOTÍN Naše vinohradyNaše vinohrady
  • Strachotín, Pouzdřanská, 340 Najít trasu »
  • Okres:Břeclav
  • Kraj:Jihomoravský kraj
  • Oblast:Pálava
  • Provozní doba:01.01. - 31.12. Nadm.výška:220 m.n.m.
VINAŘSTVÍ & PENZION KNÁPEK STRACHOTÍN, Strachotín
Schránka

Malé rodinné vinařství a penzion KNÁPEK ve Strachotíně na Jižní Moravě se nachází ve svahu mezi vinicemi nad Strachotínem a svou vyvýšenou polohou tak nabízí jedinečný pohled na Pálavu a Novomlýnské nádrže. Penzion stojí samostatně, takže nikoho nerušíte a nejste nikým rušeni. VHODNÉ MÍSTO ZEJMÉNA PRO PARTU ZNÁMÝCH A PŘÁTEL, KTEŘÍ MILUJÍ CYKLOTURISTIKU A DOBRÉ MORAVSKÉ VÍNO!

* Ubytování ve 2 lůžkových pokojích s možností 1-2 přistýlek. Součástí každého pokoje je sociální zařízení (WC, sprchový kout), stolek + 2 židle, šatní skříň s malým botníkem a lednice. Povlečení a ručník včetně.
* Kapacita penzionu je max. 38 lůžek (20 pevných + 18 přistýlek).
* Prostorná společenská místnost s TV.
* Plně vybavená společná kuchyně (lednice, varný panel, mikrovlnná a elektrická trouba, myčka).
* Stravování vlastní.
* Úschova kol a parkování u penzionu (bez poplatku). Celý areál zabezpečen venkovním kamerovým systémem.
* Wi-Fi (bez poplatku)
* Posezení na terase/balkóně.
* Posezení pod pergolou s možností grilování (venkovní krb, ohniště-dřevo k dispozici).
* Menší zázemí pro děti (houpačka, skluzavka, pískoviště).
* Možnost degustace v klasickém moravském sklípku (cena dohodou, bez občerstvení, na stání u "beček" - sklípek není přizpůsoben na posezení).
* Prodej vín výhradně naší výroby.

Kontakt

Kapacity

  • Stany místa:
    ne
  • Kempová místa:
    ne
  • Bungalovy/Chatky:
    ne
  • Budovy(pokoje/app):
    38 osob, 10 x 2L pokoj + 18 přistýlek
    KuchyňkaLedniceSprchaWCInternet/WiFi

Nabídka

Nabídka občerstvení:

Penzion nenabízí stravování ani občerstvení. K dipozici pouze vína naší výroby.

Nabídka koupání:

Koupání v okolí: Mušov (kemp Merkur) + Pasohlávky (Aqualand Moravia), koupaliště v Hustopečích a v Mikulově.

Nabídka turistiky: Turistika »

Strachotín - ulice Sklepní s rybníkem a nádhernými panoramaty Pálavy.
Pálava, Novomlýnské nádrže, Mušov (kemp Merkur) + Pasohlávky (Aqualand Moravia), Mikulov, Lednicko-Valtický areál ... a mnoho dalších zajímavostí. Vhodné zejména pro cykloturistiku.

Vybavení

Vybavení kempu:
  • Pitná voda společná
  • Toalety
  • Teplá sprcha
  • Kuchyňka
  • Pračka
  • Dětské hřiště/baby room
  • Bezbariérové toalety
  • Bezbariérové sprchy
  • Internet/WiFi/PC
  • Recepce/Info centrum
  • Služba 24 hodin denně
  • Areál/kemp oplocen
  • Místo - přípojka el. proudu
  • Místo - přípojka voda
  • Místo - odpad/výlevka pro WC
  • Poštovní schránka
  • Společenská místnost
  • Můžete mít zvíře
  • Parkoviště
  • Úschovna kol
  • Ohniště/grilování
  • Restaurace
  • Obchod
  • Kreditní karty
Vybavení chatky/bungalovy:
  • Sprcha
  • WC
  • Voda
  • Vytápění
  • Internet/WiFi
  • Televize
  • Lednice
  • Kuchyňka/vařič
  • Nádobí
  • Lůžkoviny
  • Přistýlka
  • Elektrická zásuvka
  • Bezbariérové ubytování
  • klima
  • Můžete mít zvíře
Vybavení pokoje/apartmány:
  • Sprcha
  • WC
  • Voda
  • Vytápění
  • Internet/WiFi
  • Televize
  • Bezbariérové ubytování
  • Lednice
  • Kuchyňka/vařič
  • Nádobí
  • Lůžkoviny
  • Přistýlka
  • klima
  • Můžete mít zvíře
p: 2024

Ceník

Sezóna(léto) Mimo sezónu Sezóna(léto) Mimo sezónu
Osoba: - - - - Bus: - - - -
Dítě: - - - - Elektřina: - - - -
Stan: - - - - Zvíře: - - - -
Auto: - - - - Poplatek: 20Kč/den 20Kč/den
Moto: - - - - *Chatka: - - - -
Karavan: - - - - *Budova: 600Kč/den 600Kč/den
Přesnou cenovou kalkulaci Vám stanovíme na základě konkrétní poptávky.

* Cena může být za celou jednotku.
Posl.akt. 2024

Zaslat rezervaci/dotaz

Budovy(pokoje/app): 38 osob, 10 x 2L pokoj + 18 přistýlek
zaslat kopii

Rezervace bez provize přímo v zařízení.

Mapa

Najít trasu »

Hodnocení

Ohodnoťte teto zařízení: nejhorší nejlepší

Recenze

Vložit nový názor »

Zatím nikdo nevložil komentář. Buďte první!

(zde jsou názory spokojených návštěvníků, všechny jsou v diskuzi, Diskuze »)